Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że nikt nie zmuszał. Jednak o ile pogonie za samochodami, czy „wybite witryny” były spoko i miały mocno „friendly neighborhood” klimat, to o tyle „ustawki” na ulicy czy dachach trochę były z klimatu obdarte. Czuć było, że to zapchajdziura. Nawet w końcówce było to niepotrzebne, bo przecież i tak było

 

pełno wrogów na ulicach[/spoiler].

 

Fajnie za to działały „kill roomy”. Dostawaliśmy cynk o jakiejś miejscówce. Huśtaliśmy się tam i robiliśmy rozpierdówę. Najbardziej klimatyczne były dla mnie te Fiskowe.

 

Generalnie problemem było może to, że robiłem je seriami – jak się tylko pojawiały robiłem wszystko. A może lepiej byłoby na nie nie polować tylko rozwiązywać przy okazji faktycznego przemieszczania się od jednej do drugiej misji fabularnej. Ale tak mają prawie każde znajdzki na mapie. Dla zbieracza too obowiązek i czasem spowalnia dynamikę gry. 
 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Jestem na misji, gdzie kierujemy...

Spoiler

MJ, a spider lata gdzieś, po sali wykańczając wskazanych przez nas zbirów. Fajne uczucie, kiedy czujemy obecność superbohatera w pobliżu, ale to nie my stoimy za sterami - bardzo fajna misja. Szkopuł jest taki, ze twórcy nie przemyśleli, ze możemy popatrzyć w gore, gdzie spider krepuje swoich przeciwników i ... znika :dunno: 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pajonk skończony. W połowie gry dałem mu mocne 8/10 ale końcówka mnie zniszczyła dlatego final verdict to 9/10.

 

Osobiście to najlepszy sandbox o super bohaterze na tej generacji. Grałem w sunset, infamous second sun, batmany i nic każdy po jakimś czasie strasznie nużył. A tutaj mamy świetnie zaprojektowany system przemieszczania się, walka daje mocny fun i z każdej walki można ponownie wejśc w stealth. Jest feeling komiksowy. Insomaniac zrobiło najlepszą grę o ludziach w obcisłych strojach i mam nadzieje, że dodatki dostarczą jeszcze więcej! :fsg:  

Odnośnik do komentarza

10/10, wciągnął mnie bardziej niż nowy God of War. Platyny jeszcze nie mam, ale to kwestia czasu (89% czyszczenia miasta).  Może zacznę od tego co na plus. Jak odpaliłem grę i zaczął się po misji tryb swobodny to chyba 30 min bujałem się po mieście, jakie to piękne. Tylu przeciwników? Aż przypomniały się czasy Spider-mana na Fox Kids. Samo zakończenie mnie naprawdę zaskoczyło:
 

Spoiler

Pojawienie się Doktora nie zaskoczyło, ale symbiot na Harrym, jak oni to wymyślili :D


Na minus?
Chyba tylko misje i zachowanie Louis Lane. Wolałbym niespełnioną aktorkę i piosenkarkę do kotleta, ale może to przez animowanego pająka z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Nemesis napisał:

Gram na wyższym właśnie inaczej ta gierka byłaby zbyt łatwa niż już jest. Ale wciąga jak cholera, 72% na liczniku więc niebawem koniec. Brawo, Insomaniacy.

 

Nawet na najwyższym nie stanowi problemu, bitki na ulicy czy magazyny demonów. Raz mnie zabili jak nie uzupełniałem paska zdrowia tylko ładowałem finiszery. Jakby było jedno więcej oczko trudności to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wooyek napisał:

Nie wiem czy ktoś już mówił, ale NG+ wychodzi już jutro, a nie z pierwszym DLC, a z nim nowe trofea, przynajmniej tak jest napisane tu

 

W sumie to artykuł jest z 16, więc aktualizacja jest dziś. Ktoś sprawdzał? 

poszlo sprostowanie od samego Insomniac ze bedzie pozniej..pewnie z DLC

pierwotnie miala byc NG+ juz teraz

Odnośnik do komentarza

 

Odkąd odblokowałem "Spider Armour MK4" to cały czas w nim młócę. Czasem tylko zmieniam na "Spirit Spider" - dziwnie przypomina mi Ghoust Raider'a  :reggie:

Spoiler

spider-armour-mkiv-1.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

Gram na standardowej konsoli, a mimo to grafika, jak i fizyka wymiata proszę państwa. Czapki z głów za taki silnik.

Praktycznie nic mnie tu nie irytuje - czysty fun gry i to sie chwali  :hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...