Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę fail ze strony cdp.pl (dystrybutora gier Activision w Polsce), ale jednak nie chciałbym znowu słuchać Boberka, tym razem jako Neo Cortexa. Napisy PL chociaż mogli dać, bo jednak jakaś fabuła tam jest.

FIXED

 

Jednak to trzeba zostawić SCEP, że od jakiegoś już czasu polonizują 100% wydawanych przez siebie gier.

 

Wydaje mi się, że gra jest robiona głównie dla fanów serii jak najmniejszym kosztem (dlatego Activision nie inwestuje zbytnio w lokalizację czy marketing), dzięki czemu nawet niska sprzedaż nie będzie finansową klapą. A jeśli kolekcja się dobrze sprzeda (na co mam nadzieję - sam dołożę jedną cegiełkę na premierę ;) ), to wtedy dopiero będziemy mogli liczyć na jakiś pełnoprawny sequel. 

Odnośnik do komentarza

Tyle że jak gra zbierze wysokie oceny - a jestem spokojny, że tak będzie - to poza tym, że Crash trafi do starych pryków jak my, ma szansę stać się prezentem dla zupełnie nowych graczy. Dlatego dziwi mnie tutaj ten brak polonizacji (chociażby właśnie kinowej).

 

Zresztą jak mam być szczery odkąd kupiłem PS4 to trudno mi narzekać na dubbing w grach, bo zawsze mam opcję odpalenia oryginalnych głosów własnie z lokalizacją kinową. Ale w sumie ogrywam tylko exclusive'y, więc może tylko w tych przypadkach jest tak dobrze, że nikt mnie na siłę nie próbuje uszczęśliwiać tym Boberkiem ;)

 

A co do tego limitowanego steelbooka, to chyba dupa z tego będzie, bo to nie jest oficjalne opakowanie. Z tego co udało mi się wygrzebać, jeden sklep gdzieś tam hen miał mocno ograniczoną liczbę sztuk takiego opakowania. Rzekomo zrobili to sobie sami na wyłączność. Więc można się rozejść.

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Z wywiadu z twórcami wynika, że w grze mogą być jakieś ukryte, nowe levele!

 

KM: Fans are always asking about some of the hidden levels that never made it into the first game…

GC: Oh, I didn’t realise that was a thing. Have you been able to put that into the game?

KM: [smiles] You’ll just have to wait and see! But there’s also lots of little moment-to-moment content that fans will discover. Like a month or two ago we held a contest online to design a new idle animation, and we picked a winner and if you stare at the screen long enough it’ll appear – it’s a little volleyball game with Crash.
Odnośnik do komentarza

Ostatni raz tak czekałem na premierę jakiejś gry w przypadku San Andreas po fantastycznym Vice City. Wtedy wiedziałem, że nowe GTA jest 'kotem', bo wersja pecetowa wjeżdżała na rynek sporo po sukcesie tej z PS2 (nie miałem ani PS2 ani PS3). Czuję się staro, jarając się gierką dla dzieci z PSX-a.

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Boże, ale będzie grane. Crash powraca i to już za miesiąc ☺️,a do tego aż trzy platyny. Jaram się jak Anakin na Mustafarze.... Mam przeczucie, że w kolekcji pojawi się jakiś ukryty motyw dotyczący nowej odsłony, albo CRT☺️.

 

Ps. Spyro też powróci. Jakiś czas temu było info, że szykują nam figurkę smoczka, który wygląda dokładnie tak, jak w klasykach. Oj będzie się działo i oby Crash sprzedał się w trylionach.

Odnośnik do komentarza

Trylogii Spyro raczej nie będzie. Te gry są znacznie większe niż Crash. Taka jedynka ma aż 35 leveli(wliczając huby), każdy w pełnym 3D. W kolejnych częściach jest sporo NPCów i cutscenek. Wydaje mi się, że to za dużo roboty i jak już by się za to zabrali, to zrobią tylko jedną część.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...