Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FHD czy 4K nie robi mi bo mam -4 w oczkach wiec co ja tam zobacze? 30 czy 60 klatek? Fajnie ze betonowe 60, szkoda ze gry to powielanie jednego schematu. Teraz istnieja albo fpsy albo sandboksy. Jedno kopyto rozgrywki.

 

VR? Ja yebe okulary zakladac na okulary to juz jest dla mnie za duzo. Plus fakt ze to po(pipi)ki na telefon ktore ani ziembiom ani grzejom.

 

HDR? Wow to moj ajfon juz przerabia sam foty w HDR.

 

Niech robia gierki na dwa sprzety i tyle. Kto bedzie chcial to kupi. Za 2/3 lata kolejna konsolka. A pozniej Za 3 lata PS5 Pro 2.0 i tak juz zostanie bo nikt z Sony i M$ nie dogoni tytanow Piecowych. Fakty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale serio, wielkim naiwniakiem trzeba być, by uważać, że Pro się nie sprzeda.

No właśnie też się zastanawiam, kupując dzisiaj (w listopadzie) PS4 nie wybralibyście Pro jak już? Nie piszę o wymianie obecnego modelu przez tych, co już PS4 mają. Nowy klient niebawem będzie miał tylko opcje używki oryginalnej wersji, slimki, albo Pro droższego o wartość dwóch gierek.

Odnośnik do komentarza

Wojtas ale to wiesz jak będzie. To nawet powietrze nie ma gdzie wyjść. Jak teraz Fanek zrobi podpórki? niech się on wypowie. Jak nie będą awaryjne (daję rok czasu na lament w sieci) to może i sam zmienię bo cyklicznie u mnie sprzęt siedzi od pół roku do roku czasu. 

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

No ja bym nie liczył na cichą pracę, dadzą dobrą pastę i z początku będzie cichutko chodzić by później jak np. w 1216 zacząć wchodzić na wyraźnie wyższe obroty. Może nie będzie to taki szturmowiec jak w poprzednich wersjach, ale jednak o dobrej kulturze pracy w tak nie dużym sprzęcie i to za taką cenę nie ma co marzyć. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że trwa walka konsol kosztem gier na rzecz VR i 4K. Śmiało można by się bawić jeszcze na dzisiejszych konsolach z rok lub dwa. Co z tego , że Pro będzie tanie jak gry na nią kupimy za 270pln.

Scorpio (z tego co się czyta) to konsola następnej generacji i do czasu premiery można by się super bawić na dzisiejszej generacji.

A tu Sony najwięcej miesza... mają te swoje TV i okularki, ale na cholerę mi to w pokoju. Przy Forza 6 opadała mi kopara na 50 calach.

Teraz Pro a za rok PS5? Do niedawna nie było wiadomo w co grać, teraz nie wiadomo na czym grać. Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że trwa walka konsol kosztem gier na rzecz VR i 4K. Śmiało można by się bawić jeszcze na dzisiejszych konsolach z rok lub dwa. Co z tego , że Pro będzie tanie jak gry na nią kupimy za 270pln.

Scorpio (z tego co się czyta) to konsola następnej generacji i do czasu premiery można by się super bawić na dzisiejszej generacji.

A tu Sony najwięcej miesza... mają te swoje TV i okularki, ale na cholerę mi to w pokoju. Przy Forza 6 opadała mi kopara na 50 calach.

Teraz Pro a za rok PS5? Do niedawna nie było wiadomo w co grać, teraz nie wiadomo na czym grać. Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

 

Ekskluzywne gry ? nie wiem o czym ty mówisz, mocna konsola też nie wiem o czym mówisz chyba że jesteś dev i masz dostęp do scorpiona ?

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Najrozsądniej zrobić tak jak Kes pisze, poczekać 2-3tyg niech internet i DF zweryfikuje prace konsoli i różnice w jakości wzg PS4 i wtedy zastanowić się nad zakupem w grudniu.

Kwestie grzania się konsoli właśnie poruszałem kilka stron temu, gdzie są otwory wentylacyjne?

http://www.psxextreme.info/topic/113384-playstation-4-pro/page-25?do=findComment&comment=3813340

 

12 sekunda, z tego co widze są tylko wzdłuż górnych krawędzie, ale wydają się strasznie obudowane i malutkie, w środku najprawdopodobniej będzie turbina jak w PS4, ale któredy powietrze będzie wyrzucane z tyłu obudowy jak tam wszystko jest zabudowane?

PS4 Pro będzie o 0.5kg cięższe, może więcej pójdzie w radiator, ale mimo wszystko sama konstrukcja nie wydaje się cicha. Na pewno zmniejszony proces technologiczny, ale konsola 2.5 raza mocniejsza, większy zasilacz, w praktyce może pobierać pewnie ponad 200 wat przy max obciążeniu.

 

 

 

Wojtas ale to wiesz jak będzie. To nawet powietrze nie ma gdzie wyjść. Jak teraz Fanek zrobi podpórki? niech się on wypowie. Jak nie będą awaryjne (daję rok czasu na lament w sieci) to może i sam zmienię bo cyklicznie u mnie sprzęt siedzi od pół roku do roku czasu. 

 

No w swojej mam podkładki z gumy wysokości 15mm które pochłaniają drgania, a i sama konsola jest chłodniejsza dzięki temu. W Pro beda od dołu wypustki w postaci loga na całej powierzchni, w ostateczności trzeba będzie heblować.

 

 

 

5-10-boat-building-nova-scotia-canada-19

 

 

:)

 

 

 

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Lucky77 z mocną konsolą ma rację, Scorpio to będzie mocna konsola i mam nadzieję, że będzie to nowa generacja, a nie półśrodek. Jeszcze jak dojdzie wsteczna kompatybilność z grami z One i 360 to jak dla mnie będzie to system kompletny. Poprzednia generacja była za długa o 2 lata, więc ta siłą rzeczy musiała być krótsza i prawdopodobnie będzie trwać tylko 4. Bardzo możliwe, że będzie też przedostatnią o ile nie ostatnią w takiej formie jaką znaliśmy. Kupno Pro przez obecnych posiadaczy PS4 będzie dla mnie mijaniem się z celem, nie liczą się gry, ale piksele i klatki? To nie lepiej już naprawdę sobie PCta kupić? Sony konkretnie namieszało ludziom w głowach tymi aspektami, którymi kiedyś przejmowali się tylko gracze pecetowi.

Odnośnik do komentarza

Zawsze pierwsze modele maja problemy wieku dzieciecego wiec nie warto no chyba ze jest to sprzet od N to mozna brac na premiere.

 

Sony wypuszcza dwie konsole na raz. Slima który ma być poprawioną wersją no i Pro która też jest poprawioną wersją FAT, więc o awaryjność w tym wypadku bym się aż tak nie martwił. Zakup to już kwestia rozważenia plusów i minusów oraz tego kiedy gracz zamierza przeskoczyć z Full HD do 4K. 

 

Albo całkowicie wysiąść z tego pociągu :hi: 

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

Gry wychodzące na XB1 + PC + Scorpio. Ciekawe pojęcie ekskluzywności ;)

A gry wychodzące na vite/ps3/ps4/ps4pro to jak to nazwać jak nie ekskluzywne? To w takim razie ps4 nie ma już żadnych eksów?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Już nie panikujecie bo wychodzi na to że gry się mniej liczą niż kawałek plastiku na jakim gracie. Ten kto stoi w miejscu ten się cofa i każda firma musi szukać nowych rynków i rozpychac się łokciami żeby dotrzeć do najwiekszej ilości ludzi inaczej upadną albo zostana przejęci przez większych i bogatszych.

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że trwa walka konsol kosztem gier na rzecz VR i 4K. Śmiało można by się bawić jeszcze na dzisiejszych konsolach z rok lub dwa. Co z tego , że Pro będzie tanie jak gry na nią kupimy za 270pln.

Scorpio (z tego co się czyta) to konsola następnej generacji i do czasu premiery można by się super bawić na dzisiejszej generacji.

A tu Sony najwięcej miesza... mają te swoje TV i okularki, ale na cholerę mi to w pokoju. Przy Forza 6 opadała mi kopara na 50 calach.

Teraz Pro a za rok PS5? Do niedawna nie było wiadomo w co grać, teraz nie wiadomo na czym grać. Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

 

Ekskluzywne gry ? nie wiem o czym ty mówisz, mocna konsola też nie wiem o czym mówisz chyba że jesteś dev i masz dostęp do scorpiona ?

 

Piszę/mówię z pozycji gracza a nie eksperta od mocy obliczeniowych, teraflopów itp. Lubię wyścigi więc widzę Forzę. A było tak, że Playstation kojarzono z Gran Turismo.

Powstaje czwarta Forza, GT nie było. Jeśli Scorpio będzie taka jak głoszą przecieki, to będzie Xbox3 a nie Premium,Pro i takie tam.

Choć mnie to nie bawi, pewnie fajnie kupić sobie nową komórkę z lepszym wyświetlaczem. Tylko po co? Dla mnie sony zaczyna robić zabawki a nie prawdziwe konsole czy "maszyny" do grania.

Już te gumki na analogach dały podstawę by sądzić, że nie jakość a ilość się liczy. Podobnie z nowymi kierownicami, drogie i tandetne.

Pudełka z grami bez książeczek... można by powymieniać. Od czasu PS4 żal patrzeć, że na tych konsolach jest logo Sony. Każda ich kolejna konsola wygląda gorzej i działa jak wygląda.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...