Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Fanek napisał:

Cat5e ogarnia do max 1gbit, 6e do 10gbit. Zakładałem kiedyś internety i nawet po zakończeniu światłowodu konwerterem dalej kładliśmy 5e.

Pingu w Twoim przypadku to obstawiałbym kwestie routera bo nic innego nie zostaje

Router jest straszliwym goownem parującym, wpieprzyłem się w zakup RT-AC1200G+ bo był to w momencie kupna jedyny sprzęt o interesujących mnie parametrach nie kosztujący 700zł, żałuję do teraz, choć oprócz wifi lubiącego się zerwać przy moim lapku nie mam ostatnio żadnych problemów (no, może poza wspomnianej wcześnie potrzebie wymiany na CAT6 i PS4-ce nie widzącej wpiętego kabla).

Teraz, mozi napisał:

wg mnie tutaj jest problem. 

Jest to możliwe, chociaż nie zamierzam tego badać - z innym sprzętem działa idealnie. Mam po prostu pecha do elektroniki - dziś na przykład PROsiak miał problem z handshakiem z telewizorem - odpaliłem konsolę, potem włączyłem telewizor - był sam dźwięk, obrazu brak. Reset konsoli pomógł ale hm... z amatorem nie miałem takich przygód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko w tych pieniądzach to lepiej kupić router za 150 pln i do tego Ubiquiti UniFi AP Pro. Jeśli chodzi o AP super działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w temacie ps + router tez ostatnio przezylem dziwna przygode. Otoz amator jak i prosiak z dnia na dzien przestaly widziec sie z moim routerem przez wifi. Kiedy zestawie hotspota z laptopa to od razu wskakuja do sieci. Dziwne jest przede wszystkim to, ze na routerze nic nie bylo grzebane z ustawieniami. Dodatkowo pozostale urzadzenia (tv, laptop, telefony) dalej hulaja po wifi bez zgrzytniecia... Efekt jest taki ze lacze sie teraz przez kabel sieciowy i musze przez niego skakac w drodze do lazienki. To wszystko moze sie zle skonczyc, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sky za post, ale szukam kogoś ze Skawiny z ps4 pro. Prośba o info. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi