Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, prośba o szybka opinię. 

 

Mam Fat-a i jestem zadowolony. TV Full HD i nie zmieniam przez 2 lata na bank jeszcze. Jednak zastanawiam się nad Pro ze względu na VR. Bo tak jak w RE7 po 3 minutach zapominam o jakości to w Skyrim naprawdę mnie ta ostrość i ogólna jakość drażni. Pytanie do tych co mają korzystają z VR i najlepiej jak mieli FAT i przesiedli się na PRO, warto dla VR-a czy różnica nie jest warta 1200 PLN? 

 

Thx

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jest jakaś różnica w kulturze pracy miedzy pro 7000 a 7100, wiem ze Mysza pytał ale nie było konkretnej odpowiedzi 

 

w sumie wydaje mi sie ze dalej loteria tylko 7100 zrobiona przez cięcie kosztów bo o to zazwyczaj chodzi w rewizjach nie ?:)

 

edycja 

 

w sumie to juz  nie chce widzieć bo kupiłem pro w bundlu z FIFA 18 i God of War xD 

Edytowane przez kubson
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, bartiz napisał:

Moja sztuka też cicha, pierwsze odgłosy jakieś tam słyszę przy GoW ale gram na FHD. Ponoc 4K i HDR to test dla konsoli i wtedy się zaczyna odrzutowiec.

 

BTW. w ME jakaś akcja wymiany starej plejki na PRO - niby do 500zł zwracają.

 

Ciulowa to akcja - nie dajcie się na to nabrać. Wygląda to tak:

 

1. Oddajesz starą konsolę => odkupują od Ciebie za

500 zł => PS4 Slim 1 TB

350 zł => PS4 Slim 500 GB

300 zł => PS4 zwykłe 1 TB

275 zł => PS4 zwykłe 500 GB 

 

2. Kupujesz prosiaka za ich cenę sklepową - chyba 1700 zł

 

3. Dostajesz dodatkowo jednorazowy bon na gry od SONY i EA, albo akcesoria do wykorzystania w ciągu 7 dni. Uwaga! Bon dostajesz dopiero po zakupie PRO!

I jeszcze cena bonu zmienia się w zależności od tego jaką konsolę oddajesz

 

bon 500 zł => PS4 Slim 1 TB

bon 350 zł => PS4 Slim 500 GB

bon 300 zł => PS4 zwykłe 1 TB

bon 275 zł => PS4 zwykłe 500 GB 

 

---

Symulacja => przynosisz PS4 Slim 500 GB

  • dostajesz 350 zł
  • kupujesz PRO za swoje 1450 zł (1700 zł - 350 zł)
  • dostajesz bon 350 zł na gry i akcesoria

Generalnie trzeba wybulić jeszcze 1450 zł na samego Prosiaczka. Ewentualnie odliczając jeszcze cenę gier z tego bonu, to i tak wychodzi że trzeba zapłacić jeszcze 1100 zł dodatkowo.  W sumie wszystko rozbija się o śmieszne ceny odkupu. Znając życie to ME kupuje te konsolki za te śmieszne pieniążki i wystawia jako outlet z przebitką. ;)

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, _Be_ napisał:

Czemu nie wykorzystasz? Nawet na FHD jest elegancko. 

Nie wiem jak jest nie widzialem. Kopara mi opadla na amatorze przy gow to po co mam bulic 1500? Zreszta 90% czasu to switch,  nawet nie wiem w co mialbym grac na ps4 xd

no moze mam buldupy o rdr2, ale amator tez da rade,

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MichAelis napisał:

Nie wiem jak jest nie widzialem. Kopara mi opadla na amatorze przy gow to po co mam bulic 1500? Zreszta 90% czasu to switch,  nawet nie wiem w co mialbym grac na ps4 xd

no moze mam buldupy o rdr2, ale amator tez da rade,

No to wyobraz sobie jak kopara opada w Gowie bo gra chodzi ~60fpsach w takiej samej grafice i wcale żadne 4K nie jest potrzebne. Dla mnie to jest kolosalna różnica, no ale też rozumiem taką racjonalizacje sam bym sobie tak wmawiał hehe 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...