Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy trzeba pisac ze neo juz sie robi na tasmiach produkcyjnych, a ci wierza ze Sony wszystko wyrzuci do kosza albo kaze rozkecac bo skorpio za rok bedzie mialo wiecej terafankow :pawel:

Z obecnym zachowawczym rynkiem , wydaje sie to mało prawdopodobne żeby wypuszcać tyle gadzetów jednocześnie.

 

No ale może sie mylę , dzis sie okaże  :D

Odnośnik do komentarza

Niech się pucują jaka będzie różnica w połączeniach ps4/vr a ps4neo/vr bo coś czuję, ,że ps4/vr może nie być zbyt optymalne i kasa byłaby wyrzucona w błoto.

 

I niestety nie jest. Prawda jest taka, że praktycznie wszystkie gry VR na PS4 wyglądają bardzo, bardzo słabo. Koszt uzyskania potrzebnej płynności jest ogromny jeśli chodzi o kwestie wizualne. 

 

Z tego co mi się udało pograć, to może z 1-2 były akceptowalne wizualnie, ale i tak widać ogromną ilość uproszczeń. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, mocno by zaskoczyli wydajać w przeciągu 2-3 miesięcy dwa sprzęty.

 

Zagraniczna prasa spekuluje, że Sony chce odświeżyć marke PlayStation, nowe portfolio i dlatego wydadzą 3 sprzęty jeszcze w tym roku, ma to sens, ale też dziwne by było gdyby wydali i NEO w tym roku. Z jednej strony zmniejszyłaby sie sprzedaż, a z drugiej każdy znajdzie coś dla siebie. Andrew House mówił, że NEO wydadzą w tym roku aby pomogło im sprzedać 20mln konsol w roku rozliczeniowym (do marca 2017).

 

I tak jak Ha7en pisze konsola jest już raczej na taśmach produkcyjnych, niedawno też pracownik Foxcon fabryki z Chin wrzucał obrazki konsoli z linni produkcyjnej (szkic długopisem na kartce), można wierzyć że to prawda. Devkity zostały rozesłane 6mscy temu, a sama moc GPU będzie większa niż te 4.2 IMO.

 

Obstawiam premiere NEO w listopadzie, wrzesień Slimka, pazdziernik VR.

 

A dziś oprócz konsol pokażą też jakąś niezapowiedzianą gre, Sucker Punch dłubie przy czymś od dłuższego czasu wiec może coś od nich. Nie będzie żadnych dem technicznych, Horizon z PS4 i gameplay z NEO, Gow, plotki były też na temat zapomnianego Deep Down ale tu nie wierze :)   to moje typy

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

A tu Sony (pipi)nie bombę z specyfikacja mocniejsza od scorpio.

Wystarczy, że gry będą działać z ustawieniami ultra przy 1080p60fps a nie high i 900/1080p30fps. Głównie zależy mi na 60fps bo 30fps ma sporo wad min. migotania, smużenia po podkręcaniu obrazu na tv.

Patrząc na specyfikacje konsola teoretycznie powinna osiągnąć moc ponad 5 teraflopa, może z 5,5 co już wcale tak odległe do skorpio nie jest.

 

Zresztą zobaczymy co oni z tą konsolą wymyślą na tym całym przedstawieniu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jednak smutny dzien. Rozpoczyna sie era konsol stacjonarnych gdzie nowy sprzet będzie co dwa lata i coraz gorsza optymalizacja. Moje PS4 ma problemy z napędem (płytka sie wypluwa bez powodu co jakis czas) ale konsoli nie bede wymieniał póki działa. Oby prz okazji prezentacji Neo zapowiedzieli jakies fajne nowe gierki.

Ja ogólnie wolę co dwa lata kupić nowy sprzęt, który będzie tańszy niż high-endowe smartfony niż męczyć z mulącym menu w Wiedźminie trzecim.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...