Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że jak ktoś nie ma konsoli to tylko Prosiak, ale jak ktoś ją posiada a sam nie widzi 4K to nie wiem czy jest sens sprzedawać zwyklaka aby kupić Pro. Skoro to premierówka to poczekałbym aż padnie i wtedy kupić już Prosiaka. Obecnie największe różnice są w rozdzielczości i w kilku grach znacząco poprawiają płynność jak Just Cause 3 czy The Evil Within w trybie BOOST ale jak to nie jest dla Ciebie 'big deal' to raczej nie ma sensu obecnie zmieniać. 

Odnośnik do komentarza

 

Dziwią mnie te pytania o opłacalność tego, tamtego,(pipi)tego. Ludzie wy nie macie swoich budźetów, których kontrolujecie i możecie sobie coś zaplanować? Chcesz, masz kasę, TV 4K - to kup, starą sprzedaj i tyle. Co niektórzy to polecieli po Pro i cały czas mają zwykle PS4. To zależy tylko od Twojego budżetu.

Od tego chyba jest forumek żeby się dowiedzieć czy coś warto kupić, ograć czy co tam jeszcze. Kasa jest co nie zmienia faktu że wywalić 1600zl czy 350 funi w moim przepadku to nie jest takie hop siup, bo jakby ktoś napisał "stary nie zobaczysz wielkiej różnicy tylko szybciej będzie się wiesiek ladowal" to bym sobie odpuścił i jednak ciulal dalej flotę na zd9

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wiesiek w trybie turbo chodzi duzo lepiej np.nie przycina sie przy autozapisie i gdy biega sie przez miasto nie ma praktycznie spadkow animacji, ale za to wiatrak glosniej slychac;)

Odnośnik do komentarza

Ja się nadal waham, jednak nie biorę pod uwagę w ogóle slima.
miałem premierową czwórkę, zamierzam kupić to samo lub pro
 

dylemat polega na tym, że mam TV 48" ale fHD i nie jestem przekonany czy zobaczę różnicę w wystarczającej ilości gier 
kolejny aspekt jest taki, że jestem żydem i zawsze obracam takim sprzętem

PS4 'fat' mogę kupić już za 700zł - i znając życie sprzęt tej wartości już sobie zostawię na zawsze,
pro nie znajdę taniej niż 1,5K - jak postoi miesiąc niegrana to pewnie będzie mnie kusiło by wystawić na allegro.
/mam tez np. już 3ciego łana....

na prosiaka byłem już mocno nastawiony i właściwie go brałem, ale zmysł żyda kazał się zastanowić... w sumie dalej nie wiem
:frog:

najbardziej liczę na żyletę w full hd, supersampling i brak żenujących spadków poniżej 30fps w starszych grach
-warto ? 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

tzn na PRO nie ma aż takiego ziarna ?  :philosoraptor: 

 

zastanawia mnie jaki procent gier na tej platformie dostał aktualizację 

-podwojony fps w fHD, lub lepsze AA w 1080p dzięki supersamplingowi

jeśli jest tego dużo, to mam sensowny argument by kupić pro

Nie ma.

 

Mam dwie konsole teraz na chacie także sobie porównuje.

Np. w nowym tomb w opcji 4k ziarno zostało zlikwidowane całkowicie, nawet w U4 zredukowano go do wartości którą jestem w stanie teraz akceptować.

Gry które mają aktualizacje pod Pro wyglądają i chodzą o wiele lepiej, nawet taki Pes 17 dużo zyskał. W tej wersji bluru na replayach już nie uświadczysz, gra nie zwalnia, zyskała tekstura na murawie, mamy lepsze wygładzanie krawędzi no i oczywiście wyraźnie ostrzejszy obraz.

Odnośnik do komentarza

Nie mam póki co TV 4K, a za dobry HDR w moim mniemaniu trzeba zapłacić głupio-dużo w tym momencie, więc wcześniej niż za około 2lata na pewno się nie przesiądę.
W sumie nikt mi nie doradził do tej pory zakupu premierówki, wszyscy mówią dosyć jednogłośnie że warto dołożyć do PRO.

będę szukał, jeśli nie trafi się coś wybitnie taniego z segmentu fat, to dorzucę się do Pro i już.

podziękował 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem kupić prosiaka w okolicach premiery xox albo Black friday licząc na spore obniżki ceny, ale chyba skuszę się wcześniej tym bardziej ze tydzień wcześniej premierę ma drugie goty 2k17 i będzie chciało się zagrać. Białe pro wyglada prześwietne może nawet deatiny sprawdzę bo widzę ze będzie z kim postrzelać na forumku.

Odnośnik do komentarza

Dziś Prime Day na amazonie. Pro do wyrwania w standardowej cenie wraz z Horizon, Call

od Duty: Infinite Warfare i Wipeoutem. Oferta wygasa za 15h. Taka okazja szybko ponownie się nie pojawi. Mozna wziac triala na prime membership.

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B073K37NPJ/ref=gbmg_mob_m-5_03fd_879d45f8?smid=A3P5ROKL5A1OLE&dealid=879d45f8&pf_rd_p=a8cc5b7e-7eeb-4610-b8ec-65ae337603fd&pf_rd_s=mobile-hybrid-5&pf_rd_t=30901&pf_rd_i=10157705031&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=2BGGS25K1M1F31D13ZZM

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...