Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Prawdopodobnie po premierze Xbox One X kupię PS4 PRO (liczę na obniżkę :) ). Mój Fat 1116A za bardzo hałasuje. Wczoraj wieczorem grałem w NiOh i w pewnym momencie była "suszarka". Myślałem że konsolę szlag trafi. Na szczęście po +/- minucie się uspokoiło. Mam nadzieje że "suszarki" w PRO nie będzie.

No właśnie premierówka z bundla killzone u mnie latała cicho natomiast PRO to zdecydowanie najgłośniejsza konsola jaką kiedykolwiek posiadałem. W FFXV była na tyle głośna że nie grałem w nocy by nikogo nie obudzić(TRUE STORY).

Odnośnik do komentarza

 

Prawdopodobnie po premierze Xbox One X kupię PS4 PRO (liczę na obniżkę :) ). Mój Fat 1116A za bardzo hałasuje. Wczoraj wieczorem grałem w NiOh i w pewnym momencie była "suszarka". Myślałem że konsolę szlag trafi. Na szczęście po +/- minucie się uspokoiło. Mam nadzieje że "suszarki" w PRO nie będzie.

No właśnie premierówka z bundla killzone u mnie latała cicho natomiast PRO to zdecydowanie najgłośniejsza konsola jaką kiedykolwiek posiadałem. W FFXV była na tyle głośna że nie grałem w nocy by nikogo nie obudzić(TRUE STORY).

 

Przeczytałem opinie na forach konsolowych i mam mętlik w głowie :) Co niektórzy uważają że hałas jest mniejszy niż w Fat, inni zaś że mniej więcej taki sam. 

Odnośnik do komentarza

Nie cały czas, ale u mnie też Pro potrafi wyć jak nienormalna. Najczęściej podczas grania w gry jak Horizon w trybie 4K czy jakieś niezoptymalizowane, gdzie Nioh potrafił w menu rozgrzewać konsolę do czerwoności albo teraz gram w Clustertruck i daje popalić. Dochodzi do pewnej temperatury i jak nie zacznie szumieć... Jedna z głośniejszych konsol jaką miałem, ciągle nie wiem co ludzie mają na myśli jak piszą o rzekomej kulturze pracy tego modelu. Albo mam pecha.

Odnośnik do komentarza

Ja po kilku miesiącach ostrej pracy Prosiaka jestem w szoku, jak cicha jest ta konsola. Nawet w trakcie wielogodzinnej sesji. Niesamowite.

No a w co grasz? Bo tego też nikt nie pisze. Grałem w Drivecluba wiele godzin i było wszystko spoko, ale ta gra nie wykorzystuje możliwości Pro ani trochę. Horizon w 4K i wystarczy kilka minut, by usłyszeć o co mi chodzi.

Wszyscy to pomijają, a to ważne, bo konsola pracuje w różnych trybach. Dla Pro działanie w trybie amatora to jest pestka, no ale nie po to się kupuje chyba, żeby grać tylko w gry w trybie dla zwykłego PS4.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że loteria, bo opinie są bardzo różne. No i gra grze nierówna, nie grałem w BF1 to nie umiem się wypowiedzieć. Dla mnie miernikiem było Horizon w 4K, które wiem, że potrafi dać popalić, bo wyciska z konsoli przepiękne widoki.

Odnośnik do komentarza

To kompletna loteria. Osobiście miałem mnóstwo przeżyć i problemów z ps4, ale pro chodzi jak złoto, a moja konsola nie ma łatwego życia, bo jest w ciasnym miejscu mocno schowana. Stare ps4 to by pewnie dawno odleciało, ale pro nie słyszę w ogóle. Ale żeby jednak konsoli trochę pomóc, to jest na podstawce chłodzącej.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

No u mnie właśnie Horizon/4k  i FF XV w trybie odblokowanych klatek albo wysokiej jakości w tym trzecim LITE działał ok , jedynie podczas tego filmiku rozkręcał się https://www.youtube.com/watch?v=VP7yM_m7ZxQ&feature=youtu.be .

Odnośnik do komentarza

Przesiadłem się z zwykłej na PRO wpierw posiadając jedynie TV 1080p i różnica jedyna to że w chociażby Uncharted 4 było brak poszapranych krawędzi ale i zwykłe U4 mnie tym nie straszyło . Tutaj po prostu ekran wydawał się bardziej zmiękczony , natomiast jak ktoś ma TV 4k to już ps4 pro jednak momentami robi wrażenie. Obraz żyleta a do tego HDR daje fajny efekt.

Odnośnik do komentarza

Jak się ma Pro do zwykłej? Kto zrobił przesiadkę na PRO- widoczna różnica, działa lepiej, warte zachodu dołożenia kasy?

Podoba mi się biała slim, a za różnice w kasie-500/600zł można nabyć kilka gier które mam na swojej liście.

Dlatego chętnie przeczytam kogoś kto zrobił przesiadkę i wymieni różnice.

Jeśli rzeczywiście chcesz kupić PS4 to tylko i wyłącznie Pro, nie ma sensu się bawić w Slima. Chociażby z tego względu, że masz większe gabaryty, lepsze podzespoły i nieco lepsze chłodzenie. Do tego tryb Boost przydaje się w grach bez wsparcia, czyli w większości.

 

Ja się przesiadłem już jakiś czas temu na Pro i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...