Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez sie zastanawiam nad powrotem do PS4, w sumie ze wzgledu na BF1 gdzie mam duzo ziomkow swoich do gry ale dla jednej gry troche lipa, dlatego niekoniecznie musi byc to Pro. Z tym, ze Slimka podobno nie ma wejscia optycznego (prawda to?) a z fatem czekam na jakies fajne promo. Moze na swieta rzuca jakas ciekawa promocje na fata lub nawet na pro z bundlem lub bez i wtedy zdecyduje.

Odnośnik do komentarza

ja ci moge ps4 w bundlu z ratchetem i dwoma padami sprzedać za 1000 zł :D O konsoli mogę powiedzieć dużo dobrego. Działa, pady też działają , płyty też czyta , wifi działa i  .....  no tyle na razie zalet. 

 

 

 

P.S. Każda gra ma juz wsparcie pro? Tzn będę mógł kolekcje Ezio ograć w hdr ?!  :obama:  Kusicie nie powiem . Wszystkie assasyny w 4k i z hdr 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

ja ci moge ps4 w bundlu z ratchetem i dwoma padami sprzedać za 1000 zł :D O konsoli mogę powiedzieć dużo dobrego. Działa, pady też działają , płyty też czyta , wifi działa i ..... no tyle na razie zalet.

 

 

 

P.S. Każda gra ma juz wsparcie pro? Tzn będę mógł kolekcje Ezio ograć w hdr ?! :obama: Kusicie nie powiem . Wszystkie assasyny w 4k i z hdr

To ta sama, co chodzi jak syrenka dziadka a pady gubia powoli gumki? :)

Odnośnik do komentarza

Trochę niezrozumiała dyskusja dla mnie. Forumek to wasza kobita, której się usprawiedliwiacie, co kupiliście i za ile? I to jeszcze konsolkę za 1700zł? Jakbyście rozmawiali o zabawce za 8000 zł to tak, rozumiem.

 

Ja Pro biorę w grudniu. Nie mam i nie miałem PS4 a chce zagrać w exy Sony. No na PC tego nie zrobię. A jak ktoś sobie wymienił zwykła na Pro, to jego decyzja. Tym bardziej, ze sprzęt jest bardzo tani.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja cierpliwie czekam na e3 w czerwcu. Zobaczymy co ms ze scorpio zrobi. Na razie wolę poczekać bo i tak dla tych kilku exów które chce ograć (persona, horizon, yakuza i nioh) nie warto zmieniać konsoli. Skoro ps4 od 2 miesięcy od prądu odłączone to po co mi pro:) Jak się okaże że ms ze scorpio s(pipi)i to może w lato sie zastanowię. Wiem jak hdr wygląda i że to jest nowa generacja. Rozumiem ludzi co się podniecają sam miałem opad szczęki jak deadpoola czy mad maxa w 4k z hdr uruchomiłem. Forza horizon 3 też robiła . Niestety w przypadku xbox one s dopłaciłem 300 zł do konsoli. Tutaj mój szrot za więcej jak 500 -600 zł nikomu nie sprzedam bo działa jak syrena mojego dziadka i dodatkowo pady są podniszczone (gumy na nich) . A wydatku takiego z powodu tych pary exów nie dam rady uzasadnić. Szczególnie że taka persona i yakuza wątpie aby pod pro miały bajery. No i dochodzi ostatni argument przeciw. Jakość inżynierów sony :D Nie ufam im. Tak więc nie każdy z tv 4k i hdr się rzuci na konsole i nie doradzajcie ludziom tego :D

Nie ma to jak samemu sobie się tłumaczyć publicznie dlaczego się nie kupuję pro i czekać na aprobatę xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na 90% tak. Jak masz po tv to prawdopodobnie nie masz dts itp bo tv nie przepuszcza tego formatu. No chyba że twój TV ma DTS i go nie tłumi.

Pamiętam jak podłaczyłem kino pod poprzedni TV. Zero efektów 5.1 czy mocnegp basu. Po podpięciu bezpośrednio pod kino konsoli, mega różnica. TV poprostu nie wyrzucał dalej DTS czy nawet DD 5.1. Choć nie wiem na 100% jak to jest w najnowszych TV.

 

 

ps Wyświetla ci się na kinie że jest dts jak odpala się gierka?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Xbox One S po prawie deoch miesiacach dosyc intensywnego grania zaczyna juz byc glosniejszy. Tak jest z kazdym sprzetem, no chyba ze grasz jak (nene)eusz 15 min na tydzien. A dla uczulonych, ladujcie kase w pecety z chlodzeniem jakim sobie wymyslicie, po co te nerwy o sprzet za kobelek z groszami? xD jak to ma dobrze odprowadzac cieplo jak to wszystko scisniete jak w laptopie. Ogarnijcie sie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsza jakość dźwięku to jest akurat po hdmi ;)

 

Ale skoro drugiego wyjścia HDMI konsole nie posiadają to (jakbym miał we wzmacniaczu HDMI) lepiej podpiąć HDMI do TV niż optyk do konsoli?

 

Teraz mam podłączone dwa optyki: jeden do TV, drugi do PS4. I zdecydowanie lepszy dźwięk (i bez laga!) jest przez to drugie, czyli najlepiej bezpośrednio konsola - wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...