Skocz do zawartości

Era Ściery vs Era Butchera


metalcoola

  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który okres magazynu był najlepszy?

    • Era Ściery
    • Era Butchera
    • Obie były tak samo dobre
    • Żadna mi się nie podobała


Rekomendowane odpowiedzi

Do Butchera jako naczelnego nie można się przyczepić, to że branża jest chu,jowa to nie jego wina, z gó,wna twarożka nie ukręci. Magazyn składa się z samych season passów, dlcow, kolejnych call of duty, xboxów one 900p czy innych REMASTERED EDITION no to jak można nie oci,pieć od czegoś takiego? nic dziwnego, że Ściera się zawinął, przewidział sytuację.

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za ery Ściery, mimo że miło wspominam tamten okres - czytałem w PE tylko wybrane teksty.

A dziś czytam od deski do deski.

Chociaż już wydawało mi się, że jestem "duży" i nie potrzebuję pisma o gierkach - to jednak wróciłem do Extrima, po jakiejś tam przerwie. Ale mam wszystkie numery i tak:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Butcher to dla mnie mieszanka profesjonalisty i narwańca, z jednej strony potrafił utrzymać magazyn w trudnych czasach, z drugiej potrafił strzelać focha, bo ktoś nie doceniał jego relacji z E3 ("Bo mało Nintendo, ręce opadają"), albo wkurzał się, bo niektórym  osób nie podobała się uboga zawartość najnowszego Battlefront, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi częściami. Ściera jednak nigdy nie pozwalał sobie na obrażanie czytelników. To jedyne co mam do zarzucenia Butcherowi.

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ściera pisał wstępniaki po piwie, a Butcher tak ładnie, oficjalnie się z nami wita(ł).

Tyle, że kiedy pismo prowadził Ściera, nie istniało PlayStation Polska. Nie istniał polski oddział EA, czy Ubisoftu.

Czy gdyby pismo dalej było "obleśne", wyżej wymienione firmy, chciałby się reklamować? A bez reklamy nie ma kasy - nie ma magazynu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grzybiarzu, za rok 20 lecie. Zrobisz jakiś nowy filmik? :)

 

Dużo pytań, a odpowiedzi przyjdą dopiero z czasem. Co wniesie Roger, czy, dajmy na to, powrót trzody wzmocni sprzedaż, czy wręcz przeciwnie? Na ile będzie mógł sobie pozwolić Roger (czy inwestorzy pozwolą)? Kto wróci z dawnej ekipy? Co dalej z branżą? Jak żyć?

Odnośnik do komentarza

Grzybiarzu, za rok 20 lecie. Zrobisz jakiś nowy filmik? :)

Chciałbym ten stary filmik zrobić w HD (co by można było czytać recenzje na pauzie), pokasować kilka nieistotnych informacji, dodać nowe skany. Zachowane mam skany w wysokiej rozdzielczości, czy nawet plik projektu do tego programu. Niestety, ale po jego odpaleniu mam błąd i program się zwiesza. A ja nie pamiętam na której dokładnie wersji siedziałem:/

"Dwójki" mi się nie chce robić. Za dużo czasu spędziłem przy pierwszej części - dwa tygodnie ciągłej pracy (byłem bezrobotny i codziennie po kilka godzin skanowałem Extrimy). Ech, stare czasy:)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, skąd pomysł, że na nich "płaczę", skoro zazwyczaj ich chwalę. Ty chyba za to extrima nie kupujesz, bo w innym przypadku wiedziałbyś, że Zax ma od dobrych kilku lat wyje.bane na jrpgi. Jego chora fascynacja Falloutem ociera się o absurd.

 

Tak w ogóle, to podobają mi się twoje pomysły, ale nie wydaje mi się, żeby Zax się nadawał do takiego tekstu. Szkoda, że z fanów japońszczyzny został już w PE tylko Roger.

 

Nie wiem, nie czytałem Twoich wcześniejszych pochwał, a jedynie 2-krotne zbombardowanie pod rząd przykładów mojej propozycji, bez wspomnienia że same w sobie ci się podobają.

 

Nie chcę wybielać Zaxa, ale nie jest prawdą że n.t. F4 nie potrafił być także krytyczny; czy to porównując jego side questy z ich formą w W3, czy n.t. ich niekończącej się formuły w F4. W kwestii jrpg główną winą nie jego gust, ale po prostu brak dobrych, klasycznych jrpg ostatnimi laty.

Odnośnik do komentarza

Po prostu teraz, w tych czasach era ściery by się nie przyjeła, chociaż.... Patrząc na wszelkiego rodzaju pranki itd. Może i miało by to sens? Jak myślicie? Zbłaźniło by to scenę graczy? Czy bardziej z jajem podeszło do tematu gier? ( chociaż te w naszym kraju do tej pory poważnie nie jpsą traktowane, bo nawet wzmianka we wiadomościach o Wiedźminie wiosny nie czyni).

Odnośnik do komentarza

Koso-wróci :), Ściera do retro,Pingu,Loki,Dziadu,Ural- chętnie przeczytałbym ich wygrzeby ze śmietnika

Ural odpada. W którymś odcinku swojej "Nory Prowokatora", śmiał się z Rogera, że ten tak szybko został sekretarzem redakcji, że dopiero co zaczął pisać, a tu już sekretarz.

 

A tu nagle Roger Naczelnym, hehe. Nieźle ten czas leci.

Odnośnik do komentarza

 

Koso-wróci :), Ściera do retro,Pingu,Loki,Dziadu,Ural- chętnie przeczytałbym ich wygrzeby ze śmietnika

Ural odpada. W którymś odcinku swojej "Nory Prowokatora", śmiał się z Rogera, że ten tak szybko został sekretarzem redakcji, że dopiero co zaczął pisać, a tu już sekretarz.

 

A tu nagle Roger Naczelnym, hehe. Nieźle ten czas leci.

Raczej nie odpada, skoro go zaprosili na osiemnastkę ikstrima. Może udzielili mu rozgrzeszenia.

A Ural śmiał się z tego, że Roger został naczelnym ppe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...