Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do zatwardziałych Kogutów :) 

 

W nowo wynajętym mieszkaniu jest powieszony TV. Chciałbym je na chwilkę zdjąc, by kable od konsol puścić przez puszkę w ścianie, tak by nie wisiały brzydko. Tylko, że nie mogę ściągnąć tego TV z uchwytu ściennego, bo od spodu jakieś majstry wkręciły od spodu  w uchwyt 2 śrubki zabezpieczające przed ściągnięciem. 

 

I teraz pytanie, jak to cholerstwo wykręcić? O ile dobrze patrzyłem, to niby to są zwykłe philipsy krzyże, tylko, że nie mam fizycznie jak tego odkręcić bo a) łapa nie wchodzi między tv a ścianę, a 2) jeśli nawet wejdzie, to nie mam tak długiego śrubokrętu, żeby mieć jakąkolwiek szansę na odkręcenie. Czy istnieją jakieś mega długie śrubokręty, tak z 25-30 cm, żeby to jakoś odkręcić, czy może jakoś inaczej sprawę załatwić? Z góry dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza

kupuje kuchnie w ikei, brac u nich agd czy lepiej kupic osobno?

 

tam jest dosc maly wybor, przeraza mnie teraz szukanie tygodniami informacji o kazdym elemencie po kolei ;/

 

potrzebne jest:

- indukcja

- piekarnik

- okap

- lodowka

- zmywarka

 

pralke mam nową.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony nie słyszałem niz złego o sprzęcie Ikei, z drugiej strony moje tabelki  excelowskie nie brały ich pod uwagę nawet.

 

Poczytaj co ludzie polecają.

Z pewników zmywara Bosch-Siemens, lodówa gorenje, piekarnik tylko i jedynie dual COCK od Samsunga. Ponoc płyty amici dają radę, okap ch,uj wi, ponoc nawet te za grube tysiaki rurowe  są mało wydajne, ja mam beko i już 7 lat jest super.

Odnośnik do komentarza

Ja mam Xiaomi mi robot z mapowaniem pomieszczeń sam tworzy mape z apką na tel, podejrzewam że irobot do 3,5k będzie miał random algorytm i będzie jeździł jak chciał. Do tego xiaomi dużo tańszy, od siebie polecam, najlepszy zakup w tamtym roku

 

A z czym sobie radzi jedno i drugi znajdziesz na YT, xiaomi ma problem jedynie z dywanami z długim włosiem typu shaggy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Robiłeś jakiś research czy po prostu kupiłeś? :)

siła ssania Pa, bateria, algorytm sprzątania, na jaką wysokość wjezdza, czujniki, później może się okazać, że kończysz z poobijanymi meblami lub nie zbiera drobnych okruchów etc, blokuje się pomiędzy krzesłami

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Sam robiłem niedawno rozeznanie i ostatecznie wybór padł na Roborock S50, czyli w sumie Xiaomi drugiej generacji. Robot odkurza, mopuje, z kocią sierścią radzi sobie fantastycznie. Z plusów appka na telefon, z minusów to chyba głównie to, że wydaje mi się dosć głośny - ale nie mam porównania z innymi. Jestem mega zadowolony i nie żałuję, zapłaciłem w sumie 400€ i nie żałuję, że nie dopłaciłem drugiego tyle do roomy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Irobot Roomba 895 ogarnął po 3 h ładowania 64 m2. Płaciłem 3,1 k bo z gwarancją na 5 lat + gwarancja od nieszczęśliwych wypadków - 2 koty i raczkujący za chwilę dzieciak. :)

 

2a7fned.jpg

 

Maszynka śliczna, masywna i z grubszego plastiku. Design zdecydowanie na plus. Łatwo otwieralna szufladka na śmieci, intuicyjnie demontowane części wymienne. 

 

Odkurzacz musiał sobie poradzić ze żwirkiem silikonowym w łazience oraz koltunami sierści kota długowłosego. Jestem pozytywnie zaskoczony chociaż z początku miałem obawy - robot poruszał się chaotycznie, kilka razy odbijał się mocno od mebli. W miarę kolejnych przejazdów było coraz lepiej i poruszał się zgrabnie.

 

Fajna jest też wirtualna ściana, przydatny gadżet. :) Kolejne dni dadzą pełen obraz ale first look bardzo pozytywny. :cool:

 

@_Red_ Myślę, że sobie poradzi z takimi listwami. :lapka:

 

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...