Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Netflix ma geolokalizacje, na pewno rzeczy zrobione przez Netflixa będą posiadać pl napisy ale większość seriali będzie bez pl i nie ma tego samego kontentu co w Polsce.

ale mowisz o koncie zalozonym w innym kraju czy polskim koncie uzywanym za granica?

 

Nie ma czegoś takiego jak polskie konto czy nie ważne to jest gdzie założyłeś. Po prostu tworzysz konto na Netflixie i tam gdzie jesteś to oglądasz seriale/filmy z danej lokalizacji, ja np mieszkam we Francji i mam rzeczy francuskie (origins Netflix praktycznie wszystko w PL) a z mojego konta jeszcze użytkują rodzice w Polsce i mają polski kontent.

 

ale to, w jakim kraju przebywasz (czy wlasciwie z jakiego kraju IP korzystasz) zakladajac konto, decyduje o tym, jaka cene placisz  :sorcerer:  :cebula:  Ty zakladales w PL jeszcze czy we FR?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Teraz w Netflixie zawartość jest blokowana po IP. Ja mam niemieckie konto na którym oglądałem u siebie w domu Sons of Anarchy. Jak pojechałem do Polski to nie mogłem w ogóle znaleźć ani odtworzyć ani jednego odcinka, później wyczytałem, że nie ma go w polskiej ofercie. Jeżeli chodzi o napisy to popularne seriale mają różne wersje językowe ale zazwyczaj nie polskie.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie nastawiaj się na "szybko" ;)

Netflix ma zrobiony dla tego serialu dubbing w dwóch pierwszych sezonach, więc i dla 3 sezonu też pewnie robią. Obstawiałbym że najwcześniej serial na Netflixie wyląduje po emisji wszystkich odcinków sezonu - 3 epizody za nami, jeszcze 7.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

adult swim ma czasowego exclusive jako ricka i mortiego, tak samo długo nie było  2giego sezonu od emisji całości. JJ dobrego sznura dał do oglądania w stosownym temacie.

To nie ma nic do rzeczy, przecież ta stacja oficjalnie nie jest dostępna w Polsce. W UK też jej nie ma, ale tam Netflix się dogadał i mają nowe odcinki co tydzień. U nas pewnie nie widzieli potrzeby, aby brać na premierę (może przez słabą oglądalność?) i będzie dopiero po emisji całego sezonu, wtedy koszty licencji są pewnie znacznie mniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Ten Ozork moze byc, ale zal czytac o jakichkolwiek porownaniach do Breaking Bad. Inaczej tez sobie wyobrazam obecne realia, niz szczerego goscia na wsi, ktory pierze pieniadze kartelom i wszystko wszystkim rozpowiada - od klechy po przydrozna (pipi)e, podobnie zreszta jak jego zona,

ktora nawet dzieci nie potrafi oszcedzic

 

Nie wiem co to ma byc - serial o tym, ze klamstwo ma krotkie nogi ? Oglada sie w miare przyjemnie, ale w ogole nie trzyma w napieciu...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Niech to pierony ogniste siarczyste. :/ Widzę, że Godzillę robi to samo studio co Knights of Sidonia. Tam chyba cały sezon zszedł mi na przyzwyczajanie do stylu animacji. O ile tła nieraz są całkiem fajne, tak postacie to t-r-a-g-e-d-i-a! 

 

Już nie mówiąc, że Sidonia to seria dość miałka fabularnie. Jak po ogłoszeniu się jarałem, tak po tym zwiastunie i sprawdzeniu, kto stoi za tą pozycją to jestem mocno zaniepokojony.  Cóż, najwyżej będzie się to tylko oglądać dla paru akcyjek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...