Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre gówno. Obejrzałem wczoraj 3 epy. Świetnie zrealizowany, duża dawka wiedzy historycznej, sporo wypowiedzi profesorów japońskich uniwersytetów i innych herbatników. Póki co wszystko się skupia wokół Ody Nobunagi a to był niezły hultaj.  Przy jego brutalności meksykańskie kartele ścinające głowy cywilom to niemalże ministranci. Nie ta skala. Okres Sengoku to były ciekawe czasy. Może nie różowe ale na pewno szalone :wio:Normalnie aż bym sobie znowu Cuszimke odpalił

s718

 

AnnualThornyFlea-size_restricted.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, mugen napisał:

Nom, fajna produkcja, jest jeszcze w tym samym formacie serial o piratach, choć jeszcze nie obadałem.

"Zaginione królestwo piratów" też bardzo dobry. Ten sam poziom. 

A skoro już w poprzednim poście poruszyłem temat meksykańskich karteli to bardzo polecam serial El Chapo. Oglądam go już drugi raz (pierwsze podejście jakoś tuż po premierze) Meksykański serial o Joaquinie Guzmanie Loerze czyli (nie)słynnym EL Chapo. Pewnie większość z Was wiem kim był ale gdyby komuś to nazwisko nic nie mówiło to był to największy drug lord w historii. Szef kartelu z Sinaloa. Nawet Pablo Escobar to nie ta liga. Serial skupia się (oprócz samej postaci El Chapo) głównie na brutalnych wojnach między kartelami. A są tutaj praktycznie wszystkie liczące się ekipy z tamtego czasu. Kartel z Sinaloa, Tijuany, Juarez, Zatoki, La Familia Michocana, Los Zetas (tutaj jako Los Emes). Do tego zajebiście jest pokazany styk narko biznesu z polityką na najwyższych szczeblach. Mimo że to meksykański serial który zapewne miał tylko ułamek budżetu Narcos to dla mnie osobiście to jest ta sama liga co właśnie Narcos (który uwielbiam). A sam serial chronologicznie zaczyna praktycznie w tym momencie w którym skończył się drugi sezon Narcos Mexico

 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Kolejna cegiełka z "Z Nation" dokładająca do meta-niezwykłości tego serialu! Nawet nie będę opisywał, co w tej krótkiej sekwencji się wydarzyło, ba!, kto

w niej wystąpił. Dodam tylko, bez spoilerów rzecz jasna, że miało to miejsce w s02e08 produkcji! Co istotne, w tym epizodzie twórcy zastosowali schemat wyglądający na przełamanie ,,czwartej ściany": ileż tu fandomu, easter-eggów i rozmaitych nawiązań do popkultury było! Ha! Na ten moment oceniam "Z Nation" (za mega fandom i różnorodność tematyczną, plus nawiązania, oraz fun!) na: 10/10. I tej oceny się nie wstydzę. Gdybym był krytykiem z zawodu, cóż, może i inne miałbym do tego serialu podejście. Ale jak na razie jest to perfekcyjna dycha! 

 

Sekwencja, o której mowa w spoilerze poniżej: 

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Netflixem. W zeszłym roku kupiłem dongla do tv, który jest w sypialni, żeby zrzucać sobie obraz i coś oglądać jak nie ma nic w kablówce. Od wczoraj pojawił się problem. Zrzut na ekran działa bez problemu, wszystko widać tak jak w telefonie, ale jak już się załaduje film to go nie widać (nawet jak się poczeka czy przewinie o kilka czy kilkanaście minut). Jest dźwięk, widać napisy, opcje, przewijanie, ogólnie wszystko widać prócz filmu. Z YT, Ipla, jakieś ToyaGo i inne działają bez problemu. Apka jest zaktualizowana. Wygląda to mniej więcej tak, film na telefonie widać na tv nie, wszystkie opcje są widoczne na tv, jak jest film np, koreański i ma napisy polskie, to napisy widać tylko samego filmu nie.

IMG_20210705_194252.thumb.jpg.3c16a7cf81db1c6f19f0df5f4f5671d8.jpg

Jakieś sugestie? 

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, WisnieR napisał:

Blokada. Nie można streamować video z Netflixa. To tak chyba działa?

No to musieli chyba jakoś niedawno zrobić bo wcześniej nie było z tym problemu. A no i możesz mieć rację bo nawet nie mogłem zrobić screenshota na telefonie i komunikat o treściach prywatnych. Musiałem włączyć nagrywanie ekranu w telefonie i dopiero po zapisaniu mogłem cyknąć screena. Jeśli masz rację to trochę w uja lecą. 

Chociaż na stronie pomocy jest instrukcja wrzucania na tv ale do wbudowanego Chromecast a a nie jakiegoś dongla.

 

EDIT: support potwierdza, streaming z telefonu na dongla nie zadziała tylko chromecast w tv pociągnie (dziwne bo mając Smart TV nie ma potrzeby robić zrzutu z telefonu bo odpalisz sobie z apki w tv) ewentualnie oryginalny dongl od googla. Reszta dongli może sprawiać problemy. Trochę bez sensu.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.