Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Figuś napisał:

 

Niestety, jeśli wierzyć przeciekom, to widzimy tu pierwszy odcinek... Potem

Spoiler

He-Man ma zniknąć/zostać uwięziony i reszta opowiada o tym jak Teela go szuka/próbuje uwolnić w rządzonej przez God-Skeletora post-apo Eternii

czyli typowy netflix i strong female protagonist

  • WTF 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Nigdy bym nie pomyślał, ale ten Semen wygląda bardzo dobrze. Oby przecieki okazały sie połowicznie prawdziwe. 

 

Awake - świat w którym wybija korki i ludzie nie mogą zasnąć. Brzmi słabo i tak też jest. SAMOTNA matka odbiera dzieci od BABCI która jest ich prawnym opiekunem. Ojców w świecie netfixa nie ma. Na szczęście z tarapatów ratuje ich zbiegły WIĘZIEŃ MURZYN o gołębim sercu. Ku przestrodze. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

 

 

Na wszystko, co amerykańskie i święte! Na dudy zakwakane i wszelaką awangardę! Co to do ,,jasnej, ciasnej", cholibka, ma być?! 

Historia ,,wszystkiego, co amerykańskie", z nieco... przerysowanej, zalatującej prostotą, kiczowatością strony? Podjarka? I tak, i nie. Hype na tę produkcję: 50/50. 

Obsada tytułu, groteskowe, mega nietuzinkowe podejście do ,,amerykańskości" powoli mnie do tej animacji przekonują. 

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, SlimShady said:

Lance Reddick jako Wesker w aktorskim Residencie. Nawet podobny.

 

shutterstock_editorial_10367577p.jpg

 

Przeciez Weskera pokazali wczesniej i byl bialy, co Oni kurwa przez BLM wrzuca czarnego Weskera do posterunku policji pelnego bialych policjantow-zombie? Kurwa to prawie rasizm na bialych :pawel:

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Z Nation" - jakie to jest zawadiacko soczyście dobre! Nie jest to to samo, podkreślam ,,TO SAMO!", co Uniwersum The Walking Dead. Owszem oba serialowe tytuły, to jedna tematyka i gatunek, nurt etc., ale różne do tego podejście twórców. Z "Z Nation" bawię się niewiarygodnie dobrze. Mam z tej produkcji taki fun (nawet zacząłem podziwiać plany zdjęciowe, filmowe serialu - aspekty realizacji; drugi sezon ulega pod względem pierwszego znacznej poprawie!) że śmiało mogę powiedzieć: wsiąka ona na śniadanie ,,uszanowanko The Walking Dead & Fear The Walking Dead", i to po stokroć! Dla mnie perełka od The Asylum jest bardziej wyrazista, lepsza, w całości bardziej klarowna i wysmakowana! I co istotne, Netflix prezentuje się z niebagatelnie nietuzinkowej strony, jeśli chodzi o to, że wciąż, powtarzam ,,WCIĄŻ!" utrzymuje w swej ofercie wszystkie 5 sezonów "Z Nation"; obecnie jestem na trzecim odcinku drugiego cyklu serialu. I to, co już w pierwszym epizodzie tej serii przykuło moją uwagę, to to: 

 

 

Komedia żenady, groteski, absurdu, zmiksowana z nieszablonowo wykreowanymi postaciami, którym naprawdę nie brakuje głębi - poważnego podejścia, do sytuacji, w której się znajdują, która to ciągle ulega zmianie i ewolucji - co czasami wygląda bardzo specyficznie. Dodajmy do tego ,,estetykę" post-apo świata przedstawionego w "Z Nation", niczym cudaczny wymiar, jakby ,,wyrwany z rzeczywistości, gdzie rządzą wróżki i jednorożce", a dostaniemy produkt spod szyldu "Z Nation" właśnie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...