Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzisz z blednego zalzoenia, ze jak cos jest kreskowka to jest skierowane do dzieci. No i nie kazdy po przekroczeniu trzydziestki zaczyna obcowac jedynie z dzielami Platona czy Puszkina w oryginale.

 

Ja bym tam sobie obejrzal himena w nowej wersji z dojrzalszymi tematami i historia. Jako dziecko to wiadomo, ze byla to pozycja obowiazkowa, potem pojawily sie inne kreskowki min. Zolwie Ninja. Te zreszta nadal kreca sie okolicach produktu dla 7 latkow wiec odpuszczam. No i nie wiem co jest zlego w ogladaniu prostych historii walki dobra ze zlem. Jakby nie patrzec to od wyjscia z jaskini nie ogladamy w zasadzie niczego innego.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Na kwadracie u mnie, moi rodzice często sobie włączają Netflixa i oglądają, jak post wyżej na to wskazuje... "Stranger". Jak widać, kinematografia azjatycka to całkiem przyjemna, generalnie ciekawie realizowana ,,rzecz", że tak powiem. "Alice in Borderland (2020)", to serial od przyjaciół z kraju kwitnącej wiśni, który jest aktorskim odpowiednikiem charakterystycznego nurtu w anime: ,,death game". Ta ,,śmiertelna potyczka", została świetnie, z gracją, z ciekawymi aranżacjami aktorów na "Alice in Borderland" przeniesiona! O tak!

 

 "The Movies That Made Us", również od Netflixa, to serial dokumentalny, analogiczny do "The Toys That Made Us", opowiadający o kultowych produkcjach w historii kina, które zrewolucjonizowały popkulturę, samo kino, które to wpłynęły na postrzeganie filmów i rozrywki przez ludzi. W pierwszym sezonie omówiono tytuły: "Dirty Dancing", "Kevin sam w Domu", "Szklana pułapka", "Ghostbusters". Teraz nadszedł czas na sezon drugi! Bez spoilerów! Tę innowację od "Netflixa" da się lubić! Ciekawe spojrzenie ,,od kuchni" na tę gałąź popkultury.

Odnośnik do komentarza

Ostatni Najemnik - niestety, w połowie wyłączyłem (albo nawet przed). No nie mogłem zdzierżyć tego francuskiego humoru. Samego Żankloda miło zobaczyć w akcji, ale nic poza tym. Może to kwestia mojego nastawienia, bo myślałem że to będzie coś w rodzaju filmów akcji klasy B, z nutką humoru i nostalgii, a dostałem francuską komedię bardzo niskich lotów. Szkoda...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2021 o 19:15, Hubert249 napisał:

Jest już dostępny finałowy sezon Atypical :bye2:

Ciężko się ten ostatni sezon ogląda - niemal w każdym odcinku coś z typowego netflixowego gowna na sile, każdy odcinek gdzieś przemycony umoralniacz, motyw walki o mundurki i te sentencje o własnym ja w ogóle wynudził, aż się nie chce kończyć.

Odnośnik do komentarza

Oglądam Sense8 i jak mnie nawet wciągnął i realizacyjnie jest dobrze + z rozmachem (Wachowskie jednak jakiś poziom zawsze trzymają), tak apogeum wciskania ideologii osiągnęło zenit. Jak cały odcinek była promowana parada równości to byłem z Żoną na skraju zrezygnowania xd Mam nadzieję, że im dalej tym będzie tego mniej, a dokładnie mniej tak perfidnego wciskania na siłę. W sumie czego ja się spodziewałem po dwóch transach.

Odnośnik do komentarza

Nie bedzie, serial ogolnie slaby jest, wiec rzucilem po pierwszym sezonie :cool: W sensie, koncept jest ciekawy i na tym koncepcie przez chwile jakos trzymal moja uwage, ale z czasem widac ze nie maja kompletnie pomyslu na jakies ciekawe poprowadzenie tego i dociera do czlowieka ze watki sa nudne, dialogi dretwe i ogolnie serial dobry co najwyzej dla lewakow, zeby sie mieli do czego tasowac.

Edytowane przez Dahaka
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

A Miecz Nieśmiertelnego to jest chyba coś całkiem innego?

 

Ja odpaliłem Transformersy od ostatniej części wychodzi na to i stąd coś mi nie pasowało. Trochę mi styl animacji nie pasuje, ale dam szansę.

 

Rurouni już kiedyś oglądałem jeszcze za czasów laptopa i Zatoki. Mogę polecić również z czystym sumieniem. Prawdziwe live action anime, a nie te gówna od N

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

https://youtu.be/xT0GxjNfoek

 

Obejrzeć koniecznie! Premiera tej miniserii już niedługo na Netflixie. Być może ów twór będzie zbliżony do fenomenalnie zrealizowanej produkcji dokumentalnej o ,,Taśmach Teda Bundy'ego/Rozmowach z mordercą" z 2019 roku. W przypadku serii o Dennisie Nieładnie, na pewno sądzę będzie to coś solidnego, w sam raz dla entuzjastów medycyny sądowej, psychokryminologii, czy całej kryminologii w tym aspektów jej, nazwijmy to, ,,działalności" związanych z / dotyczących seryjnych morderców.

 

A'propos "Z Nation", jeszcze 7 odcinków zostało mi do finiszu całej produkcji. Cóż, połowa 5-ego sezonu za mną, i to co mogę o tym ,,cudeńku" powiedzieć to to, że... yh, coś się zaczyna w nim psuć. Teoretycznie pewien istotny wątek poprzedniego sezonu, który spinał całą fabułę i był jej osią, został jako tako wyjaśniony, ale w serii piątej pojawił się pewien dziwny skutek 4-sezonowej sprzeczności, mimo wielu fajnych nowości wątkowych i fabularnych, jak 

Spoiler

zombie mówiący, czyli tzw. ,,gadacze", jako skutek skutku pewnej sprzeczności, o której mówię, czyli pojawienia się w tej rzeczywistości post-apo innej apokalipsy (wywołanej przez ludzi): Czarnej Tęczy.  

 

Doc jest sobą, 10K... no powiedzmy też. Warren świetna, drapieżna, pewna, nie spuscza z tonu. Murphy, ten to dalej ciągnie tą swoją błazenadę, ale to w końcu Murphy. :czezky:Takie, powiedzmy, 7/10 za piąty sezon dam "Z Nation". A za całość, zobaczymy jak tą perełkę ocenię.

Odnośnik do komentarza

Ostatni Najemnik - No co za gunwo obesrane. Wyjątkowo glupi, nieśmieszny, żenujący film, którego nie ratuje nawet JCVD, który zresztą w wielu scenach, w których powinien błyszczeć,  ma dublera. Humor tragicznie zly, tak samo jak postaci, które bez przerwy gadają, komentują, krzyczą i pajacują.

Czerwona lampka włączyła sie dość szybko, bo w scenie jak ulany świniak jeździ w samych slipach na hulajnodze po Paryżu. Oczywiście bez przerwy komentując i drąc ryja. Dzizas, zamknij już paszcze, niech ten pościg się wreszcie skończy...

Film jest nudny i rozwleczony. Ciągnie się jak jakiś cztero godzinny ugandyjski dramat społeczny. Sceny akcji bardzo przeciętne. Nawet nasz "Bartkowiak" ma lepsze sceny walki niz film z JCVD. Bartkowiak. Film z kraju, który nie ma żadnej tradycji robinia filmów kopanych dla najbardziej wymagających snobów. Tam pojedynki sa przynajmniej brutalne, widowiskowe i sprytnie pomontowane. Tu nie ma absolutnie nic.

na filmweb dałem 3/10, ale w sumie nie wiem za co az tyle. Bo JCVD? A on wrocil z emerytury filmowej czy co? Dostal czek to zagrał w tym wysrywie. Jestem oburzony i zniesmaczony :)

 

Do napisania tego posta zmotywował mnie dzisiejszy sen, bo mimo, ze na forumku jestem od lat, to od dłuższego czasu głownie jako czytelnik.

W każdym razie śnił mi sie "Ostatni Najemnik 2:) Mlody Wan Dam trafia do pudla, tam wpada na młodego Dolpha. Bija sie, uciekają, jest krwawo i widowiskowo. Potem pojawił sie mlody Danny DeVito, którego jacyś ludzie chcą ubić, a VD  Dolph mają chronić.

No dobre kino, dobre, oglądałbym. Obudziłem się rozczarowany, ze to nie powstanie. 7/10 po kilku fragmentach ;)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...