Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Mitchellowie kontra maszyny", film animowany z 2021 roku. Animacja w nim zrealizowana, technicznie cudowna. Produkcja fabularnie jeszcze lepsza - dla każdego, o każdej porze, zawsze! A pieseł kupił moje serce do całości! Minus w ocenie dla tej produkcji za jej długość: film powinien trwać te 1h55min, jak zapowiada twórca i dystrybutor, a nie 100min, przy czym reszta to napisy końcowe. 

 

Końcowa ocena "Mitchellowie kontra maszyny", z mojej perspektywy, wygląda następująco: 9/10

 

<3, <3

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Rudiok napisał:

 

Oj tak, balasek. Choć sama Amy w wersji styranej życiem i zapuszczonej kury domowej nawet dała radę. Ale przy takiej obsadzie i reżyserze spodziewałem się czegoś lepszego. 

Własnie obejrzałem i nie byłbym aż tak krytyczny. Amy Adams pomijają jej występy w tych kasztanach od DC jest świetną aktorką i legancko poradziła sobie z rolą uzależnioną od leków i alkoholu kobietą, która w skutek traumy nie wychodzi z domu. Oldman też kapitalnie, chociaż trochę zalatywał Drakulą. Całość ma świetny klimacik Noir i nawet finał momentami ma ujecia i montaż rodem z lat 50-tych. 

Niestety film trochę siada w drugiej połowie, napięcie budowane przez pierwszą godzinę gdzieś ultuje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zaczęliśmy z dziewczyną The Sinner z Jessicą Biel i w sumie wciąż nie mogę wyjść z podziwu jakie wyśmienite są seriale z USA. Po prostu niebo a ziemia w kwestii różnorodności postaci, jakości zdjęć i pomysłu ma fabułę. No dobre to jest, trzeci odcinek.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Hubert249 napisał:

Własnie obejrzałem i nie byłbym aż tak krytyczny. Amy Adams pomijają jej występy w tych kasztanach od DC jest świetną aktorką i legancko poradziła sobie z rolą uzależnioną od leków i alkoholu kobietą, która w skutek traumy nie wychodzi z domu. Oldman też kapitalnie, chociaż trochę zalatywał Drakulą. Całość ma świetny klimacik Noir i nawet finał momentami ma ujecia i montaż rodem z lat 50-tych. 

Niestety film trochę siada w drugiej połowie, napięcie budowane przez pierwszą godzinę gdzieś ultuje.

 

No ja tam tez wezme film w obrone. Ma wszystko zeby byc netflixowym crapem ale nie bylo tak zle. Nie bede tego filmu na starosc wspominal przy kominku ale imo mozna dac szanse. Nawet ten twist na koniec mnie lekko zaskoczyl chociaz moze to przez to ze ogladalem jednym okiem i stracilem czujnosc.

Odnośnik do komentarza

Lektorów nie lubię, wole napisy. Faktem jest jednak, że kilka razy odpalilem na próbe i na Netfliksie głos lektora jest zbyt słabo wyeksponowany w stosunku do oryginalnej sciezki dźwiękowej. Przez co jest średnio zrozumiały.

Albo ja juz mam ubytek słuchu po latach roboty w hałasie :shieeet:

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Close Enough", serial animowany - spadkobierca "Zwyczajnego Serialu" od Cartoon Network, to jedno z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier Netflixa z najbliższych dwóch miesięcy. Sezon drugi widowiska, które zadebiutowało rok temu na początku lipca 2020 roku na platformie streamingowej "HBO Max", zagości również i Na platformie Netflixa; sezon pierwszy też tam umieszczono. Poniżej trailer takowej serii drugiej "Close Enough". O tak! Hype podboostowany solidnie! Na Netflixie zagości ona bodaj 26 maja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2021 o 10:47, mcp napisał:

Kto zabił Sarę? - meksykański whodunnit, ale przypominał mi bardziej latynoską telenowelę. Postać ojca jest tak karykaturalnie przerysowana, że po każdym jego tekście przewracałem oczami. Tak, rozumiemy, jesteś zły do szpiku kości, wystarczy. W ogóle te dialogi to krindż straszliwy momentami, jest kilka dziur logicznych i obowiązkowy wątek gejów. Beka ze scen seksu, do każdej jednej jest ten sam podkład muzyczny, pod koniec jak się zaczynała muzyka to już było wiadomo co za chwilę będzie. Cały serial jest pełen takich schematów. No i a teraz najlepsze, włączyłem od niechcenia około 19 a skończyłem po północy wszystkie odcinki i czekam na drugi sezon bo mimo wszystko się wkręciłem xd dodatkowy plus za spektakularne cycki jednej z głównych bohaterek. 

Wczoraj pojawił się drugi sezon jakby co :lapka: Ten serial to dla mnie fenomen. Drewniane aktorstwo, koszmarne dialogi, absurdalne zwroty akcji, istny cringefest a i tak oglądam z zaciekawieniem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...