Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wiolku napisał:

Po Dworze w Blie spadek formy, ale i tak obejrzę z ogromną chęcią :obama:

Bly jeszcze nie oglądałem, ale tam Mike miał dużo mniejszy wpływ na całość niż na wcześniejszym Hill House (w całości przez niego reżyserowanym).

Polecam jego kontynuację Lśnienia, czyli Doktor Sen - też do zobaczenia na Netfliksie. Gość fajnie czuje kingowski klimat i podobnie do Stephena udaje mu się wiązać widza z bohaterami.

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Trese" - serial animowany produkcji - o ile dobrze rozumuję - filipińskiej. Tytuł inspirowany komiksem filipińskim; jeśli nie oglądaliście "Trese", to warto wrzucić ten tytuł na ruszt, głównie ze względu na uwzględnienie obszaru akcji, w którym się on rozgrywa, także ze względu na tradycje/obrzędy/zwyczaje/mistykę filipińską (czy nawet rzekłbym TABU), które zostały tu zawarte. Zaściankowa, wąska tematycznie i narracyjnie animacja. Zbyt krótka, ale surowa i brutalna, trochę oschła - z tzw. ,,jajem"! Zostały mi dwa odcinki do obejrzenia. Przeczuwam, że najwyżej ocenię tytuł na 7.5/10. 

 

Obecnie, jeśli chodzi o zbliżające się netflixowe premiery, oczekuję tylko tego:

 

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać Łasucha i muszę przyznać, że jest to najlepsza produkcja Netflixa od dawien dawna. Świetnie wykreowany świat, postaci no i sam Gus, wisienka na torcie. Świat po apokalipsie stworzony i pokazany lepiej niż w tych wszystkich śmiesznych zombie gunwach ostatnich lat. Bawię się świetnie, czuć dobry budżet (Netflix + Warner Bros) i żałuję, że nie mam więcej wolnego czasu, bo bym obejrzał pewnie całość na jeden raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Patricko napisał:

Zacząłem oglądać Łasucha i muszę przyznać, że jest to najlepsza produkcja Netflixa od dawien dawna. Świetnie wykreowany świat, postaci no i sam Gus, wisienka na torcie. Świat po apokalipsie stworzony i pokazany lepiej niż w tych wszystkich śmiesznych zombie gunwach ostatnich lat. Bawię się świetnie, czuć dobry budżet (Netflix + Warner Bros) i żałuję, że nie mam więcej wolnego czasu, bo bym obejrzał pewnie całość na jeden raz.

Chciałem polecić komiks, ale widze, że nie masz wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2021 o 23:15, dee napisał:

Ten serial o UFO warto?

Dawno nie widziałem nic w tych klimatach, a z drugiej strony szurów i teorii spiskowych na poziomie brukowym nie chcę oglądać. Ktoś się wypowie?

Jeżeli lubisz takie klimaty, to warto, mimo że sam dokument jakiś wybitny nie jest. Sporo wypowiedzi, ludzi, którzy zajmują się tym, dziennikarzy, byłych wojskowych, nawet uprowadzonych ;)

Przedstawione różne wydarzenia, znane, a także te mniej. 

Na natflixie w tej tematyce nędzą, więc może być. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"UFO - Wojskowe Biuro Śledcze". O ten serial powinno się w kwestii ufologicznej zahaczyć. Nie jest on co prawda od Netflixa, ale bazuje, teoretycznie, na przeprowadzaniu faktycznych śledztw przez grupę śledczych: dziennikarzy, byłych wojskowych i innych specjalistów z potwierdzoną profesją. Zobaczcie jeszcze to moi ufomaniacy:

 

https://www.filmweb.pl/serial/UFO%3A+Wojskowe+biuro+śledcze-2019-852055

 

Akurat to jest dziełem netflixowskim: film pełnometrażowy, z fajnym klimatem suspensowym! :Coolface:

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
9 godzin temu, mitra napisał:

Nie ma jak w rodzinie. Świetny serial animowany. Opowiada o losach rodziny z lat 70. Kupa śmiechu ale i problemów dnia codziennego. 

 

Serial, faktycznie, ma ten swój humor - to widać po zwiastunach i urywkach do tej produkcji (nie wiem, nie oglądałem tej kreskówki ,,dla dorosłych"; mam tylko ogólne zdanie wyrobione na ten temat), ale słyszałem, że prezentuje on ,,humor epokowy" - ot, niepasujący każdemu widzowi, na pewno nie temu, kto ,,smakuje" w "Family Guy", "American Dad", "Bob's Burgers", "Rick and Morty" lub "Brickleberry" i "Paradise PD". Ponoć bliżej "Nie ma jak w rodzinie" do "The Simpsons"... do czego jeszcze to nie mam pojęcia. Rzekomo jest to serial animowany ,,śmieszny inaczej" - nie jestem człowiekiem żyjącym w latach 70-tych... gdzie tam! Nie będę udawał, że tą epokę rozumiem - znam ją jedynie z dzieł popkultury zachodniej.

 

Cóż. Może o ten serial kiedyś zahaczę... może wrzucę go na swój watchingowy ruszt! 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Kraboburger_SpongeBoba said:

 

Serial, faktycznie, ma ten swój humor - to widać po zwiastunach i urywkach do tej produkcji (nie wiem, nie oglądałem tej kreskówki ,,dla dorosłych"; mam tylko ogólne zdanie wyrobione na ten temat), ale słyszałem, że prezentuje on ,,humor epokowy" - ot, niepasujący każdemu widzowi, na pewno nie temu, kto ,,smakuje" w "Family Guy", "American Dad", "Bob's Burgers", "Rick and Morty" lub "Brickleberry" i "Paradise PD". Ponoć bliżej "Nie ma jak w rodzinie" do "The Simpsons"... do czego jeszcze to nie mam pojęcia. Rzekomo jest to serial animowany ,,śmieszny inaczej" - nie jestem człowiekiem żyjącym w latach 70-tych... gdzie tam! Nie będę udawał, że tą epokę rozumiem - znam ją jedynie z dzieł popkultury zachodniej.

 

Cóż. Może o ten serial kiedyś zahaczę... może wrzucę go na swój watchingowy ruszt! 

To nie jest zdecydowanie Family Guy czy Paradise PD, jak już to bliżej mu do BoJacka, bo tematyka jest całkiem poważna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...