Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Orzeszek napisał:

XD

"orzech ile zarobiłeś na krypto?"

"no 350zł w plecy, ALE CZEKAJ DO OLIMPIADY BĘDZIE TO THE MOON"

"..."

taki byłby dialog. Ogólnie nie namawiam nikogo i jestem daleko od dawania rad, bawie się miesiąc i całkiem to śmieszne i mi sie podoba idea sama w sobie, dla takiego cebulaka jak ja fajne narzędzie, tanio kupujesz drożej sprzedajesz, cykam się przelać więcej kasy, bo jej nie mam, ale jak juz stanę finansowo na nogi to tygodniowo 100zł bedzie przelewane i 33% bitcoin 33% inne waluty i reszta po kilka zł w nowe projekty.

Jaki jest sens inwestowania takiej kwoty w krypto waluty pokroju BTC ? Rozumiem, jak ktos wchodzi za wieksza kase, a nie 100-1000zl. Pol roku czekania by zarobic druga stowke...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no bo nie wyczaruje 40k pln z czapki, a kredytów nie będę pod to brał, ani tym bardziej pożyczał hajsu, narazie patrze jak to wszystko działa i jakie są zależności. Jestem najmniej cierpliwą osobą na kuli ziemskiej i taki scenariusz wydaje mi sie rozsądny.

btw lisk po 58zł xd

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, kanabis napisał:

Trzeba przyznac ze mamy swietny humor jak na dostawanie po piz.dzie w bardzo intensywny sposob

 

kto dostaje ten dostaje, ja sprzedawałem średnio grubo ponad 10k :usmiech: 

Gdybym nie był pazerny to bym sprzedawał coś po 18k, ale się z ch,ujem na głowy pozamieniałem i czekałem, aż urośnie jeszcze bardziej. Zaczęło spadać to się obudziłem, że ch,uj ja zyski już dawno mam i nie wiem na co jeszcze czekam. Potem jeszcze chciałem na odbiciu zagrać, straciłem z 10% i się całkowicie wyleczyłem xD. Teraz może odkupię coś jak już dojedziemy do $5-6k.

 

@easye a czemu by nie w sumie, stracić można tylko 100 zł a zyskać więcej, jak to krypto parę razy pokazywało (ale nie jak się kupowało po $20k xd). Szczególnie waluty, które marketcap mają sporo mniejszy od BTC jakiśtam potencjał mają. Moja szklana kula mówi mi, że BTC odejdzie w cień za jakiś czas i coś musi zająć jego miejsce. Same krypto na pewno nie znikną. Czy będzie to ETH, XMR, XRP czy co innego to nie wiadomo. Grunt to wsadzić w to tyle, ile można bez płaczu stracić. Dla kogoś to będzie 100 zł, dla innych w tym temacie jak już wiemy to nawet p o t ę ż n e 10 koła :obama: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Orzeszek napisał:

no bo nie wyczaruje 40k pln z czapki, a kredytów nie będę pod to brał, ani tym bardziej pożyczał hajsu, narazie patrze jak to wszystko działa i jakie są zależności. Jestem najmniej cierpliwą osobą na kuli ziemskiej i taki scenariusz wydaje mi sie rozsądny.

btw lisk po 58zł xd

spoko, zaraz wyskoczy w górę

Spoiler


musi, bo inaczej Podobny obraz

 

 

Odnośnik do komentarza

No zdecydowanie lepiej poszukac sobie tanszych walut, a nie czekac az BTC teraz wzrosnie do 60 tys zl by zarobic 100 zl. Jest naprawde masa innych mozliwosci, tymbardziej jak jestes niecierpliwy inwestycji malą kasą w BTC wydaje sie kompletnie bez sensu. Nawet glupi game niedawno mial 300% w ciagu 1,5 miesiaca, BTC 300% moze teraz robic rok, jak nie dluzej, o ile w ogole zrobi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MaZZeo napisał:

mnie bardziej martwi że S&P500 tylko dzisiaj 4% po (pipi)e. Oj śmierdzi mi to początkiem bessy :/

 

Nie jest to jeszcze katastrofa, ale j,ebło ładnie. Ciekawe co z tego będzie. Albo może to ta korekta, której od 9 lat nie było.

BTC dzisiaj $5000 pewnie przyatakuje :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...