Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

20 lutego będzie się działo, wszystko można w LSK ładować :obama:

Na 14 pozycję wskoczył na coinmarketcap btw

 

We set out on an ambitious journey and are thrilled to show you the results. The Relaunch Event is a major milestone in Lisk's marketing and development roadmap, which includes the rollout of our new brand identity, frontend design, dashboard and wallet. It also comes ahead of the release of the alpha-version of the Lisk SDK for blockchain applications. We hope you can join us for this pivotal event.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, REZOK napisał:

Co rok 2018 będzie rokiem kryzysu na wszystko? Inwestujecie w złoto / srebro?

W złoto niby loteria, a w srebro stabilniej i do przodu ale to kolega mi mówił, mógł zełgać jak bura suka.

 

Odnośnik do komentarza

:obama: 

 

No tego jeszcze nie widziałem. W sumie coś w tym jest, wciąga je,bane jak głupie. Już sobie mówiłem, że skończyłem z tym i co? Znowu wszystko co mi zostało na bitfineksie powsadzałem w różne gó,wna, a i na polskiej giełdzie trochę też. Więc jedziemy do $3-4k panowie za kilka dni.

 

Odnośnik do komentarza

No, wreszcie pinknie. Lisk cudownie, xrp zaraz bedzie za tyle co kupalem.

 

Powiedzialbym to teraz to the moon. Ale to chyba przynosi pecha wiec nie powiem

Chyba zaczne grac tez i na tych wahaniach krotkoterminowych bo patrze ze to jest kur.fa zbyt proste 

Ile lisk w ostatnim tyg najtaniej chodzil?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Chyba zaczne grac tez i na tych wahaniach krotkoterminowych bo patrze ze to jest kur.fa zbyt proste 

 

Patrząc na wykres do tyłu to się tak może wydawać :teehee: 

 

Ale powodzenia w każdym razie, jak już wylądujesz na księżycu to pamiętaj kto wojował o dobre imię kryptowalut i wyślij czasami jakąś gierkę w podzięce z międzynarodowego imperium Wiktor Games :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...