Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował dziś, że umieścił na swojej „Liście ostrzeżeń publicznych” polską giełdę kryptowalut BitBay Sp. z o.o. Firma ogłosiła niedawno, że rozpoczyna handel wprowadzoną świeżo na rynek przez FutureNet kryptowalutę FuturoCoin.

 

Znając zapędy naszego rządu, niedługo po prostu zdelegalizują krypto. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam 30 koła wbite w akcje firmowe (fakt, że dostaje dywidendy oraz 33% jest dokładane od firmy), ale już jestem po 20 eurasow w plecy na akcji od początku roku... Traktuje to bardziej, mimo wszystko jak lokatę terminową, bo 33% chroni jednak. No i 10 lat temu też nakupiłem akcji jak były po 100 euro tansze.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Było prościej jak się miało 80 zł kieszonkowego na miesiąc i się zastanawiało czy k,urwa kupić God of War II czy GTA Vice City Stories (a na końcu ch,uja kupiłem bo pani przy kasie się przyje,bała, że za młody jestem :[ )

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
5 godzin temu, Orzeszek napisał:

XD a te kasyna online i bukmacherka jak sobie radzi? no radzi sobie xd

 

no tak średnio w polszy, ponad 20 buków poblokowano przecież i zostały złodziejskie opodatkowane kursy na sts.pl i fortunie

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

cofnąć jakieś 100 stron i wydzielić osobny temat

 

już dawno mod powinien się skapnąć, ale nieeeee, lepiej polować na wujaszka i go równać z błotem na każdym kroku

 

Spoiler

bo zakładam, że milan ma tu moda?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, gekon napisał:

cofnąć jakieś 100 stron i wydzielić osobny temat

 

już dawno mod powinien się skapnąć, ale nieeeee, lepiej polować na wujaszka i go równać z błotem na każdym kroku

 

  Pokaż ukrytą zawartość

bo zakładam, że milan ma tu moda?

 

No nie, ja tylko wymyśliłem nazwę.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ragus napisał:

 

no tak średnio w polszy, ponad 20 buków poblokowano przecież i zostały złodziejskie opodatkowane kursy na sts.pl i fortunie

Jest jeszcze lepszy motyw, nawet jak wygrasz u polskiego buka(zbyt dużo w ich mniemaniu) to mogą Ci nie wypłacić hajsu, bo nad tymi złodziejami nie ma zadnej kontroli, powiedzą, że błąd systemu i elo, co nam zrobisz?  Oczywiście można pojsc do sądu, zmarnować czas(2-3 lata) i pieniądze, by na koniec trafić na kretynkę w todze, która powie, że według niej nie doszła między stronami do żadnej umowy, bo przecież kupon/zakład nie jest formą umowy cywilno-prawnej między stronami, klienci powinni przychodzić do buka z notariuszem i przed zagraniem spisać umowę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...