Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2018 o 10:14, MaZZeo napisał:

Spokojnie, pobujamy się troszke jeszcze do 16 lutego a potem pociąg odjeżdża na północ.

 

A coś ma się wydarzyć 16 lutego? czemu taka data czy po prostu szacujesz?

 

Ktoś pisał wcześniej o 1.5 roku bessy w 2014, to nie do końca tyle czasu trwało, powód - hack na MtGox i później zamknięcie giełdy. Masa btc została skradziona, na tamte czasy wartości ok 450mln $.

 

Sciany typu 2000-3000 btc to prawie zawsze jest iluzja, znikają tak szybko jak się pojawiają, mają sprawić tylko abyś poczuł się komfortowo ;)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
46 minut temu, Fanek napisał:

 

A coś ma się wydarzyć 16 lutego? czemu taka data czy po prostu szacujesz?

 

Ktoś pisał wcześniej o 1.5 roku bessy w 2014, to nie do końca tyle czasu trwało, powód - hack na MtGox i później zamknięcie giełdy. Masa btc została skradziona, na tamte czasy wartości ok 450mln $.

 

Sciany typu 2000-3000 btc to prawie zawsze jest iluzja, znikają tak szybko jak się pojawiają, mają sprawić tylko abyś poczuł się komfortowo ;)

nowy rok chiński, chyba, że coś bardziej zawiłego o czym nie wiem.

Ja stawiam na Olimpiade ziomową, że może wystrzelić tego 9tego, zawsze gospodarka kraju organizującego dostaje kopa, a korea lubi w bitcoiny to moooooże coś sie ruszyć.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MaZZeo napisał:

Fanek 16 lutego jest chiński nowy rok wiec skośnoocy zaczną hajsy z prezentów pakować w krypto $_$

 

A to nie jest tak, że ludzie będą wypłacać krypto na prezenty, bułki, wędliny itd.?

Przedświąteczne spadki tak tłumaczono xd

Odnośnik do komentarza

Nie zakładałbym się o to, w drugiej połowie stycznia Wall Street dostało bonusowe premie i hajs też miał być wpompowany w market.

Chiny już się przestają liczyć do tego, nawet z kopalniami przenoszą się powoli do innych krajów bo im prąd odcinają.

Bardziej z Olimpiadą można by się skłaniać, ale osobiście i tak bym obstawiał jakiś drugi tydzień marca poważniejsze odbicie.

Choć mimo wszystko wolałbym aby to był koniec lutego.

Odnośnik do komentarza

Te tłumaczenia zawsze są zaje,biste. Premie, prezenty, nowy rok, no już ktoś na pewno zaraz się rzuci i zaraz wylecimy w kosmos xD.

 

Mój kolega ma imieniny za parę dni, jak mu babcia coś sypnie to kto wie, może agresywnie zainwestuje w rynek kryptowalut. Bądźcie gotowi na odjazd koledzy :obama:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

14 wygasaja futuresy na luty, wiec ci co maja dziewczyny musza im wytlumaczyc, ze w tym roku spedza walentynki na coinmarketcap. Kto wie, moze strona na te okazje przygotuje jakies atrakcje i zamiast znaczka dolara pojawi sie serduszko.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD

"orzech ile zarobiłeś na krypto?"

"no 350zł w plecy, ALE CZEKAJ DO OLIMPIADY BĘDZIE TO THE MOON"

"..."

taki byłby dialog. Ogólnie nie namawiam nikogo i jestem daleko od dawania rad, bawie się miesiąc i całkiem to śmieszne i mi sie podoba idea sama w sobie, dla takiego cebulaka jak ja fajne narzędzie, tanio kupujesz drożej sprzedajesz, cykam się przelać więcej kasy, bo jej nie mam, ale jak juz stanę finansowo na nogi to tygodniowo 100zł bedzie przelewane i 33% bitcoin 33% inne waluty i reszta po kilka zł w nowe projekty.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Mejm napisał:

Czy ja wiem czy intensywny, dopiero 20% na minusie xD

A ty mejm coś trzymasz w krypto czy tylko siedzisz w temacie tutaj żeby toczyć beczke jak somsiadowi wypjerdolą się na ryj wykresy btc?

 

Bo ja tak :kaz: bo jestem zbyt biedny żeby inwestować w coś innego niż kupowanie bezużytecznego plastiku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...