Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Czoperrr napisał:

haha na gotowe idzie, do dziewczyny. brawo, zrobiłeś świetny Research szukając wybranki.

Mieszkanie kupiła prawie rok po tym jak się poznaliśmy, po wielu latach oszczędzania i poszukiwaniu odpowiedniego lokalu. Kupiła taki na jaki ją było stać, do remontu, który zrobiła z rodzicami i znajomymi i teraz super sobie mieszka, a nie jak zapewne Wy 100% na kreche, żeby mieć jak król i żeby pokazać się przy znajomych XD Jak widzisz źle trafiłeś z wizją, ale ciesze się, że możesz swój ból dupska czymś wyleczyć :v

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Ukukuki said:

Ale taka jest właśnie mentalność w Polsce, ludzie traktują kredyt jak darmowy pieniądz często. Chuj kurde zlew za pół wypłaty bo kredyt. Sam fakt ,że większość osób na kredycie nie była świadoma jak działają punkty procentowe. 

 

15 lat temu frankowicze a teraz druga elita finansjery się szykuje. Dowali stopy na 14% jak w Turcji to się ludzie zesrają. 

przy 14% to już na pewno nikt nie będzie w stanie płacić.

Odnośnik do komentarza
Mieszkanie kupiła prawie rok po tym jak się poznaliśmy, po wielu latach oszczędzania i poszukiwaniu odpowiedniego lokalu. Kupiła taki na jaki ją było stać, do remontu, który zrobiła z rodzicami i znajomymi i teraz super sobie mieszka, a nie jak zapewne Wy 100% na kreche, żeby mieć jak król i żeby pokazać się przy znajomych XD Jak widzisz źle trafiłeś z wizją, ale ciesze się, że możesz swój ból dupska czymś wyleczyć :v
Zaraz się okaże, że cała wioska się zrzucała na te mieszkanie, lokalne OSP pomogło wyremontować dach, a wszystko dlatego, bo nie chciała nic robić NA POKAZ. Bo właśnie to jest najważniejsze przy kupnie mieszkania. Ja (pipi)ie xD
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, number_nine said:

Mieszkanie kupiła prawie rok po tym jak się poznaliśmy, po wielu latach oszczędzania i poszukiwaniu odpowiedniego lokalu. Kupiła taki na jaki ją było stać, do remontu, który zrobiła z rodzicami i znajomymi i teraz super sobie mieszka, a nie jak zapewne Wy 100% na kreche, żeby mieć jak król i żeby pokazać się przy znajomych XD Jak widzisz źle trafiłeś z wizją, ale ciesze się, że możesz swój ból dupska czymś wyleczyć :v

 

3991923.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

smacznego, pewnie piwko i gry też Ci dziewczyna kupiła :kekw:

dzięki, na szczęście mnie stać na to, bo nie muszę wypierdalać hajsu do banku. A dziewczynę też mam wspaniałą i faktycznie zazwyczaj piwko czeka u niej <3 

 

1 minutę temu, Sedrak napisał:

Przecież tak nie będzie wiecznie. W końcu stopy % spadną i znowu będzie bajlando. Ludzie większe kryzysy przeżywali, więc 

Sęk w tym, że ludzie nie myślą i do czasu spadków stóp będą ledwo żyć od wypłaty do wypłaty, bo raty sobie wyliczali "na styk"

Odnośnik do komentarza

Oby nie musieli. Wiem, że trzeba mieć swój mózg i tak dalej, ale nie każdy całymi dniami czyta fora oraz książki i kiedy PREZES NBP mówi, że nie będzie żadnych podwyżek stóp, a kilka miesięcy później co miesiąc podnosi to chyba coś jest nie tak. Kraj z dykty i tyle. Ludzie może są winni, ale tak na prawdę to banki na wpół z rządem jebie nas w dupsko, a później przychodzą na ratunek z wazelina. Taka niestety prawda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krupek napisał:

bo jak coś jej się odwidzi to zostaniesz na pokoju z ukraińcami.

XD to było nawet zabawne. Ale z ukraińcami też polecam się zorientować jak wygląda sytuacja i jak będzie wyglądać po zakończeniu wojny, zamiast powtarzać mądrości stada. Chyba, że Ty z tych bojących się, że ukraińcy zabiorą Ci też pracę

Odnośnik do komentarza

A czy ty obywatelu zrobiłeś resercz przed podpisaniem umowy hipotecznej, czy nie stracisz w ciągu 20 lat pracy? 
 

Ogólnie dziś mocny, brudny foruming. Wiedźmin to Gaas, resercz i masowanie stóp(nie)procentowych oraz nowe przepisy jazdy na rondach z analizą kwantową rond brytyjskich z dokumentacją fotograficzną.

 

Bardzo dobry dzień:obama: Reakcje wykorzystane. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

dawać kurła te wakacje kredytowe. jak tak dalej pójdzie to pierdole te mieszkanie, wyciągam mój niemiecki paszport i jadę do rajchu na socjal.

Nie chcę cię martwić, ale ponoć coś ptaszki ćwierkają o progu dochodowym. Z tego co kojarzą ty dość dobrze zarabiasz, brak gówniaków. No nie chcę być złym prorokiem... :reggie:

 

Panowie podejdźcie tak do tego, że jak w końcu zaczną spadać stopy to ile wam wolnych środków na gierki, krafty itp zostanie:obama:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

A ja wynajmuje od Janusza do czasu, aż się nie przeprowadzę do dziewczyny na jej mieszkanie, które kupiła za oszczędności i legitną pożyczkę od osoby prywatnej, żeby banku nie spłacać. Jak będziemy chcieli założyć rodzinę, to wtedy może pomyślimy o czymś większym, ona będzie miała chatę jako zabezpieczenie a ja oszczędności, których na szczęście nie wypierdoliłem przez FOMO jak Wy :v wszystko z głową i nie na ura bura, bo już zaraz mieszkań nie będzie XD

 

 

 

Typ się wprowadza do laski, która mieszkanie kupiła za pewnie darmową pożyczkę od cholera wie kogo, a ma czelność pouczać innych. Aha xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...