Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

I co takie wychodzenie na ulice pomoże? Nikt z rządu się tym nie przejmie, a każdy agresywniejszy zryw będzie stłumiony przez, zaszczutą przez pis od 7 lat, policję, co tylko zaostrzy wewnętrzne podziały w kraju. Jedyne co można zrobić to wypierdolić ten rząd, ale jak widać ludzie żyją jak pędraki pod kamieniem i jeszcze krzyczą, żeby kaczyński rządził do końca świata, bo tak jest super. Tego grubego świniaka z NBP nawet nie włączam, bo każda jego wypowiedź to jest jakis absurd. Jeszcze mówi, że NBP jest apolityczne, a kilka razy w miesiącu wbija do siedziby pis na potajemne narady.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Observer napisał:

 

Im dłużej słucham tej konferencji tym mocniej budzi się we mnie wewnętrzny Faka. Ja nie wiem czy on to robi celowo żeby podkurwić naród czy sam w to wierzy. W kwestii uchodźców, których przygarneli do domów zwykli obywatele przy bierności państwa, stwierdza że wszystko zrobiło państwo, a Polacy im za to nie dziękują. No chuj aż zacytuje dosłownie w kwestii przyjęcia uchodźców "MY to zrobiliśmy, a to jest trochę niedocenione w umysłach Polaków". Jak ktoś nie wierzy to timestamp 32:14. Przecież to jest wypowiedź co najmniej na liścia, a nawet z zamkniętej.

 

Faka prowadź tą rewolucje, bo nie wytrzymie.

No bezczelność tej władzy przekracza wszelkie granice, nie chodziłem na wybory ale teraz na pewno sie kurwa wybiore

Odnośnik do komentarza

Haha, pięknie, będą mi tu straszyć blokadami na kolejne kredyty, spierdalać na drzewo.

 

Btw. Czy to przypadkiem nie jest trochę sranie do własnego gniazda? Jeżeli się okaże, że lud się nie wystraszy i 3/4, jak nie więcej  potencjału ludzkiego z hipoteką pójdzie na wakacje, to co oni zrobią z listą na której znajdzie się kilka milionów ludzi oznaczonych na czerwono? Znajdą jakąś nową niszę konsumentów? To może być miecz obusieczny.

 

Anyway, Ha tfu na zafajdanych lichwiarzy. Wakacyje wjeżdżają u mnie Day 1.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Niestety wydaje mi się, że wiekszosc sie osra ze strachu jednak. Nie są swiadomi, ze w tym jednym przypadku zawieszenie raty to najlepsza opcja dla nich, ale pewnie beda woleli mniej do gara wlozyc, ale rate zaplacic.

Media tez robia swoje. Widzieliscie na money czy innym banksterze zeby pisali o splacie kapitalu? Jedyne co to strasza bikiem i zawaleniem sie systemu bankowego bo Kowalski przesunie splate 1000 zl xD

 

 

Takze obsiawiam 10-20% skorzysta z tego

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MichAelis napisał:

https://subiektywnieofinansach.pl/wakacje-kredytowe-dla-kazdego-plusy-i-minusy/
slychac wycie? Znakomicie.

kurwy pierdolone banksterskie. Ale im zapierdole 10% kapitału tymi wakacjami. Ojej umieścimy cie na czarnej liście xssssssss

to u nas tylko taka mafia?

 

Pisałem o tym już wcześniej - wszelkiego rodzaju wakacje kredytowe, czy też zawieszenie spłaty kredytu tak działają. W bazach bankowych i międzybankowych są raportowane dwa okresy - pierwotny umowny i dodatkowy (obowiązujący po np. zawieszeniu spłaty). Wg pierwotnego harmonogramu rata, która miała być normalnie płacona będzie widniała jako niezapłacona z zaległościami 30+ dni, plus pewno wymyślą jakiś dodatkowy status w BIK (przy wakacjach kredytowych Covidowych to było "odroczenie spłaty z uwagi na koronawirusa" jeśli dobrze pamiętam). To już tak naprawdę od banków i ewentualnych ustaleń z KNF będzie zależeć jak będą brać pod uwagę później te statusy przy kolejnych kredytach. Przy wakacjach covidowych banki zwyczajowo blokowały klientów na 6-12 miesięcy, jak będzie teraz to nie wie nawet Pinokio. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rudiok napisał:

 

Pisałem o tym już wcześniej - wszelkiego rodzaju wakacje kredytowe, czy też zawieszenie spłaty kredytu tak działają. W bazach bankowych i międzybankowych są raportowane dwa okresy - pierwotny umowny i dodatkowy (obowiązujący po np. zawieszeniu spłaty). Wg pierwotnego harmonogramu rata, która miała być normalnie płacona będzie widniała jako niezapłacona z zaległościami 30+ dni, plus pewno wymyślą jakiś dodatkowy status w BIK (przy wakacjach kredytowych Covidowych to było "odroczenie spłaty z uwagi na koronawirusa" jeśli dobrze pamiętam). To już tak naprawdę od banków i ewentualnych ustaleń z KNF będzie zależeć jak będą brać pod uwagę później te statusy przy kolejnych kredytach. Przy wakacjach covidowych banki zwyczajowo blokowały klientów na 6-12 miesięcy, jak będzie teraz to nie wie nawet Pinokio. 

 

Ok, czyli już jestem na czarnej liście za wakacje covidowe, więc nic mnie nie powstrzyma :shotgun:

 

Poza faktem że nie mam kredytu na własne potrzeby mieszkaniowe :reggie:

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...