Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś śmiał mieć osobiste doświadczenie z próby sprzedaży nieruchomości dwa razy w krótkim czasie. Dla złagodzenia bólu dupy, że ktoś miał przywilej być w takiej sytuacji, trzeba dojebać się o posiadanie opinii i o umiejętność pisania „długich” postów na pięć zdań. :kekw:
I chuj, że ma dodatkowe mieszkanie na sprzedaż i praktyczną wiedzę, skoro pisze długie posty i ma opinię - głupek jeden. :nosacz3:

@gtfan - następnym razem pisz max 3 zdania na post i mniej złożone, bo nie ma co denerwować interpunkcją. Daj też łatwiejsze, krótsze słowa. Takie mniej głupio mądre. :potter:

 

Spoiler

Ja prdle. Trzask dupy aż w Londynie było słychać. :dynia:


 

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, C1REX napisał:

Ktoś śmiał mieć osobiste doświadczenie z próby sprzedaży nieruchomości dwa razy w krótkim czasie. Dla złagodzenia bólu dupy, że ktoś miał przywilej być w takiej sytuacji, trzeba dojebać się o posiadanie opinii i o umiejętność pisania „długich” postów na pięć zdań. :kekw:
I chuj, że ma dodatkowe mieszkanie na sprzedaż i praktyczną wiedzę, skoro pisze długie posty i ma opinię - głupek jeden. :nosacz3:

@gtfan - następnym razem pisz max 3 zdania na post i mniej złożone, bo nie ma co denerwować interpunkcją. Daj też łatwiejsze, krótsze słowa. Takie mniej głupio mądre. :potter:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ja prdle. Trzask dupy aż w Londynie było słychać. :dynia:


 

Cudowny post i plusik od gtfana. No wypowiedzial sie twoj przyjaciel na temat o ktorym nie ma pojecia. Cudownie bawcie sie razem. 

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MichAelis napisał:

Cudowny post i plusik od gtfana. No wypowiedzial sie twoj przyjaciel na temat o ktorym nie ma pojecia. Cudownie bawcie sie razem. 

Sprzedawał i kupował więcej nieruchomości od Ciebie i napisał jakieś konkrety, a Ty wyzywasz ludzi i siejesz ferment. 

Nie ma znaczenia, czy ma pojęcie, choć wydaje się mieć więcej od Ciebie. Ważniejsze dla mnie jest to, że nie jest burakiem i szanuje innych. 

Odnośnik do komentarza

Podobno już można składać wnioski ale od godziny szukam zakładki dyspozycje w aplikacji Pekao SA. Tragiczna apka nigdy jej nie ogarniam :frog:

 

OK mam. Raty płacę 30 danego miesiąca, więc lipcową płacę jutro. Jeśli teraz złoże wniosek na 2 miesiące wakacji to raty będę miał zawieszone 30 sierpnia i 30 września, racja?

Odnośnik do komentarza

W pko tez juz dziala, ale poczekam pare dni az bugi systemowe wykosza, bo wolno smiga wszystko.

9 godzin temu, C1REX napisał:

Sprzedawał i kupował więcej nieruchomości od Ciebie i napisał jakieś konkrety, a Ty wyzywasz ludzi i siejesz ferment. 

Nie ma znaczenia, czy ma pojęcie, choć wydaje się mieć więcej od Ciebie. Ważniejsze dla mnie jest to, że nie jest burakiem i szanuje innych. 

Wyzywam tylko ciebie parchu jeden. Skad ty wiesz co ja sprzedalem i kupilem xddd caly cirex nie wiem ale sie wypowiem. EOT

9 minut temu, Czoperrr napisał:

Macie zamiar przepić te środki, kupić gry na Switcha czy nadpłacić kapitał?

Wiadomo, ze kapital. Tyle pieniazkow droga nie chodzi. Lepiej wrzucic 3 kola, niz 200 zl kapitalu w racie xd

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W Santanderze już wyklikałem. Trzeba pamiętać o tym, że klika się co miesiąc (7 dni przed terminem spłaty ma się pojawić kolejna opcja odroczenia).

Miałem w sierpniu spłacić całość, środki na ten cel już grzeją się na koncie ale szczerze - wolę potrzymać tę kasę 4 miechy na oszczędnościowym 7.05%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...