Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatki ogólnie się w tej grze respawnują więc powinno być ok, ale niepotrzebnie się za to zabrałeś już teraz, zazwyczaj takie zbieranie znajdziek przed striggerowaniem questa powoduje najwięcej bugów i problemów więc niepotrzebne ryzyko. Zresztą do 10 challenge'a zielarza znowu za tymi samymi orchideami będziesz biegał drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem story wczoraj :obama: Rozpiszę się po wbiciu 100% czyli za jakieś kilkadziesiąt godzin bo mam 82% całości. Dawno nie miałem gry gdzie progres leciał równo zarówno w fabule jak i całościowo. Piękna gierka. Mam tylko jedno ważne pytanie po story:
 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Has anyone seen Gavin?

tenor.gif?itemid=10251428

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w polowie 6 rozdzialu. Ale idzie sie zrzyc z obozem. Podoba mi sie ze rockstar zrobilo naprawde dorosla fabule nie jakies piar.dy o gangsterce jak w gta. Gra porusza naprawde fajne zyciowe kwestie ktorych gno.je obstawiam nawet nie zauwaza. Szacunek dla rockstar. Do 4 rozdzialu raczej na lajcie ale rozdzialy 4-6 mocno fabularnie dostarczaja. Postac Arthura Morgana  swietnie wykreowana.

 

Aha spoko ze zabicie pumy w challengu lukiem z trujaca strzala nie jest zaliczane jako zabicie z luku :ok:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, MEVEK napisał:

Akurat nie chciałem tego wiedzieć :(

 

Wiedziałeś to podświadomie, jedynka i jej fabuła jest na rynku 8 lat i chyba nie było trudne do przewidzenia że obóz

nie będzie żył długo i szczęśliwie

, c'mon XDDD

 

trzeba wprowadzić nowy gatunek spoilera, spoiler logiczny 

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Faka napisał:

Dobra już wiem co chłopy czuli polując na ptaki dla Hobbs, ja piedole dla masochistów to :[ No ale będę próbował. 

Po prostu 100% w rdr2 jest durne w chooy. Wolę kolejny raz to zrobić w GTA V i czerpać z tego przyjemność niż się wkurzac na kwiatki. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...