Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale faktem jest, że ten patch cos zyebau, bo jak do tej pory nie miałem żadnych problemów technicznych z gierką (taki moloch, od premiery nie łatany - szacun), tak w tym szóstym chapterze w jednej ze scenek (konkretnie z kolejnym przenoszeniem obozu) miałem taki pop-up obiektów, że to nawet w Fallout 76 by się rzucało w oczy - postacie sobie rozmawiają, a obok nagle materializuje się krzesło, stragan, ognisko, dywan - tak po kolei.
No i jak Arthur skakał do wody ze statku,

Spoiler

podczas tego sztormu u wybrzeży Kuby

, to wyglądał jak były reprezentant Portugalii, Abel Xavier - cały czarny, a włosy i broda blond - jak negatyw :)

Nie żeby to w jakikolwiek sposób rzutowało mi na odbiór genialnej całości, ale podobnie miałem swego czasu w Wiedźminie 3 - grałem od premiery i wszystko super, a jak tylko zaczęły się patche to coraz więcej błędów się pojawiało :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wredny napisał:

Ale faktem jest, że ten patch cos zyebau, bo jak do tej pory nie miałem żadnych problemów technicznych z gierką (taki moloch, od premiery nie łatany - szacun), tak w tym szóstym chapterze w jednej ze scenek (konkretnie z kolejnym przenoszeniem obozu) miałem taki pop-up obiektów, że to nawet w Fallout 76 by się rzucało w oczy - postacie sobie rozmawiają, a obok nagle materializuje się krzesło, stragan, ognisko, dywan - tak po kolei.
No i jak Arthur skakał do wody ze statku,

  Pokaż ukrytą zawartość

podczas tego sztormu u wybrzeży Kuby

, to wyglądał jak były reprezentant Portugalii, Abel Xavier - cały czarny, a włosy i broda blond - jak negatyw :)

Nie żeby to w jakikolwiek sposób rzutowało mi na odbiór genialnej całości, ale podobnie miałem swego czasu w Wiedźminie 3 - grałem od premiery i wszystko super, a jak tylko zaczęły się patche to coraz więcej błędów się pojawiało :)

 

Hehe po updacie w którejś tam misji rozpętała się strzelanina w mieście i mogłem liczyć klatki na palcach :reggie: Więcej jak 5 nie było, no chyba, że to był stały dead eye.

Odnośnik do komentarza

Tez od patcha przez jeden dzien mialem wiecej bugow niz przez caly czas od premiery. Standard z wiedzminem tez tak bylo. Cale szczescie ze juz kosci znalezione, petroglify tez i narazie styka. Swoja droga calkiem orzyjemnie sie zbieralo w co watpilem. 

Czy to o czym mowiliscie ze warto bylo znalesc petroglify to

rude dziecko z piz.da pod okiem?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, kanabis napisał:

Tez od patcha przez jeden dzien mialem wiecej bugow niz przez caly czas od premiery. Standard z wiedzminem tez tak bylo. Cale szczescie ze juz kosci znalezione, petroglify tez i narazie styka. Swoja droga calkiem orzyjemnie sie zbieralo w co watpilem. 

Czy to o czym mowiliscie ze warto bylo znalesc petroglify to

 

  Ukryj zawartość

rude dziecko z piz.da pod okiem?

 

Spoiler

Tak, to rude dziecko to typ który Ci dawał questa z petroglifami, taki ester egg z podróżami w czasie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

okradliście chałupę Catfisha Jacksona? o przenajświętszy Patrone coś niesamowitego :yeti: a najlepsze, że to nawet nie jest jakaś misja poboczna... ten świat jaki stworzył r* to chyba z pomocą obcej ingerencji bo ciężko uwierzyć momentami w to co się dzieje.

 

 

ojca nachlanego związałem, gówniorz schował się pod łóżko. wbijam z dubeltówką straszę go, błaga o litość i żebym zostawił ojca. zabieram kasę z komina, stary uwiązany mordę drze. plądruje dalej szafki i u gównioko na biurku widzę karty kolekcjonerskie. no to cyk do kieszeni a młody zostaw to od mamy, jedyna pamiątka ŻE SŁUCHAM

:obama: ciareczki poziom cumshot...

 

akcja jak z mafii, zresztą niepierwszy raz miałem akcje podjeżdżające pod mafie a nie western

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Słupek napisał:

okradliście chałupę Catfisha Jacksona? o przenajświętszy Patrone coś niesamowitego :yeti: a najlepsze, że to nawet nie jest jakaś misja poboczna... ten świat jaki stworzył r* to chyba z pomocą obcej ingerencji bo ciężko uwierzyć momentami w to co się dzieje.

 

  Ukryj zawartość

ojca nachlanego związałem, gówniorz schował się pod łóżko. wbijam z dubeltówką straszę go, błaga o litość i żebym zostawił ojca. zabieram kasę z komina, stary uwiązany mordę drze. plądruje dalej szafki i u gównioko na biurku widzę karty kolekcjonerskie. no to cyk do kieszeni a młody zostaw to od mamy, jedyna pamiątka ŻE SŁUCHAM

:obama: ciareczki poziom cumshot...

 

akcja jak z mafii, zresztą niepierwszy raz miałem akcje podjeżdżające pod mafie a nie western

Ja tam wbiłem do chałupy i 

Spoiler

ojciec do mnie z wątami to go zaje.bałem, splądrowałem chate i syna olałem potem się dowiedziałem, że ojciec alkoholik z notek więc stwierdziłem, że nie żal go a potem wróciłem przypadkiem do tej chatki ponownie i synek siedział na łożku w drugim pokoju z strzelbą i powiedział, że tym razem sie przygotował na mnie xD no to dostał ojcowskiego liscia na otrzeżwienie i wtedy też oje,bałem hajsik z kominka i tyle 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Słupek napisał:

a nie wiem czy wiesz ale to się całkowicie inaczej może potoczyć, obczaj sobie na yt :obama:

No własnie coś czułem, że może ale no wyciągnał broń to co miałem zrobić :whyyy: Dasz link do YT?

Odnośnik do komentarza

osobiście dwa razy odwiedzałem miejscówkę. raz w ramach misji

 

odzyskiwania długów dla niemiaszka w obozie

a za drugim razem wróciłem po iluś tak dniach by splądrować skrytkę bo zapomniałem o niej. myślałem że chata jest pusta. gówniak wyskoczył z mordą, a że miałem akurat strzelbę w łapie to sami ten tego wiecie co dalej.

skrytka z tej miejscówki wlicza się też do tych na achiva i do 100% btw.

Odnośnik do komentarza

Mam trofki za zbadanie i oskórowanie, tego ptaszka zostawiam na koniec XD Dobrze, że nie trzeba mieć tej legendarnej pantery, bo te wyzwania są :/ Chyba sobie odpocznę od gierki, bo od 26 października gram tylko w nią, dobre 200 godzin najebałem. Wady gry? To szukanie egzotyków i wyzwania, które będą bólem dupy. Ech.

Odnośnik do komentarza

Tak czułem że twój entuzjazm szybko przeminie :nosacz3:

 

Ja żałuję trochę że tak szybko zrobiłem wszystko co dostępne w grze bo teraz już nie miałem co robić za bardzo w singlu prócz tych medali ;/ Nawet przyjąłbym jakiś generator bounty żeby można było połapać losowych przestępców w różnych lokacjach, a nawet tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, c0ŕ napisał:

 

Jego nie trzeba do trofeum jak coś

Kurde to wczas godosz. Co jo się naszukoł tych pieronów. Ale torebkowe obesrańce z zębami co dwa kroki kurde :[

W dniu 3.12.2018 o 10:31, Rozi napisał:

Ale bym łyknął takie Undead Nightmare 2, z wampirami, jakimś potworem Frankensteina, kryptydami (kraken, jakieś ryby ludojady, Spring Heeled Jack), ale najprawdopodobniej dostaniemy undead nightmare grinding money in multiplayer.

Nawiązanie do pana Frankensteina jest w grze i wcale nie kończy się

Spoiler

na śmierci

Spoiler

Dragica.

Warto porozglądać się za osławionym przedmiotem. Swoją drogą lampa nie znika. Też myślałem że jej nie mam ale wszystko jest na koniu. Podchodzisz, wybierasz lampę, krzyżak w bok i masz do wyboru naftowa lub elektryczna). Jeżeli będziesz podążał za światłem doprowadzi cię do końca historii. To jest też ukłon w stronę właśnie Frankensteina. W filmie z 1994 początek i koniec skupia się na pościgu w specyficznej scenerii z tym, że w grze to nie potwór ściga swojego twórcę ale role są odwrócone (tak jakby bo twórca dawno gryzie piach :) ). Niemniej jeśli widziałeś film to masz hinta gdzie mniej więcej szukać dzieła Dragica.

W sumie do wampirów też. Porozglądaj się po Saint Denis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...