Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Be_ napisał:

 

 

Tak bardzo THIS

 

Trudno nie zachwycać się ogromem pracy i kunsztem Rockstar, gra wygląda i brzmi wspaniale, świat żyje. Ale wszystko rozsypuje się dla mnie gdy przychodzi do wykonywania misji, czuje się że Rockstar zabiera mi zabawki w tej piaskownicy i każe grać wg. własnych, zaplanowanych i oksryptowanych reguł. Szczególnie widać to w czasie misjach  w których musimy się ukrywać się lub skradać, kiedy jakakolwiek inwencja własna kończy się często przerwaniem i wczytaniem punktu kontrolnego. 

 

Pewnie wielu osobom podoba się takie "kinowe" rozwiązanie, ale ja nie przepadam za czymś takim i nie jest to coś czego oczekuje do "sandboxa".  Gry jeszcze nie przeszedłem,  wciąż staram się w nią grać, ale zazwyczaj kończy się tak że odpalam dwie misje wieczorkiem i zmęczony wyłączam konsole. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, sprite napisał:

Już "tylko" challenge mi zostały do 100%. Panowie, od których najlepiej zacząć? 

 

Próbuj robić równolegle w miarę, niektóre da się połączyć ze sobą i zrobić za jednym zamachem. Ale przygotuj się że z 20-30h spędzisz nad tymi challenge'ami, a może nawet więcej jeśli nie będziesz miał szczęścia w 8 challenge'u hazardzisty i w szukaniu wszystkich ryb, 9 ras koni, wszystkich kwiatków ;/ powodzenia 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, c0ŕ napisał:

 

Próbuj robić równolegle w miarę, niektóre da się połączyć ze sobą i zrobić za jednym zamachem. Ale przygotuj się że z 20-30h spędzisz nad tymi challenge'ami, a może nawet więcej jeśli nie będziesz miał szczęścia w 8 challenge'u hazardzisty i w szukaniu wszystkich ryb, 9 ras koni, wszystkich kwiatków ;/ powodzenia 

Co w tym trudnego? Koni miałem 17 przed zakończeniem fabuły, ryb mam już 11, a łowiłem może dwa razy. Kwiatków 34.

Odnośnik do komentarza

Konie trzeba złapać i ujarzmić, mi to zajęło jakieś 5h jeżdżenia po New Austin żeby je znaleźć, więc stajnie w niczym nie pomogą.

 

Co do roślin to z poradnikiem jest spoko, gorzej że w jednym challenge'u trzeba znaleźć po 30 zlotych porzeczek, korzeni lupianu i krwawników, więc już wesołe szukanie zamieniło się we wczytywanie sejwów żeby się te rośliny zrespiły.

 

Pawcio czego ci brakuje prócz tych legendarnych o których pisałeś?

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Chodzę po tym całym big valley i ani jednego badylarza orchidei obuwikowej ok. Nie wiem, może źle szukam.

red-dead-redemption-2-exotic-lady-slippe

 

Tam na północ od Wallace Station (niedaleko jaskini z kością dinozaura) rośnie gwarantowana.

2 minuty temu, Pupcio napisał:

Musisz dzikie konie ujarzmić a nie kupić ze stajni jak pedau. Ehh wolałbym robić wszystkie czelenże od początku niż szukać tych kilku zwierzaków które mi brakują

Sama przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Z węży miałem problem tylko z mokasynem południowym ale rzeczywiście na bagnach to dość szybko znalazłem. Koguta na farmach jedynie znajdziesz więc easy.

 

Mi tylko łoś, wilk wschodni i pantera z Florydy sprawiły problem, nawet ptaki poszły gładko.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...