Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Lenny bardzo nijaki, za mało czasu mu poświęcono. 

 

Hosea, Charles, tak jest, właśnie temu czarno-czerwonemu skurczybykowi powinien być czas poświęcony. Kurde, każdy moment z Indianami w tej grze, to były ciary. Muzyka, głos Padającego Deszczu :obama: Dlatego też, taki człowiek reprezentuje mnie w RDO:

 

DtXLs3FWwAA_h-Q.jpg:large

Odnośnik do komentarza

Bo R* nie potrafi w wiele postaci. Część została dobrze napisana, a część siedzi w obozie bo tak. Nie wiem po co w gangu damy do towarzystwa skoro tylko raz pomagało im się w ich profesji (i to troszkę tak zachowawczo), po co wiecznie naprany kaznodzieja skoro nie ma żadnej misji, która nadałaby sens postaci. Mary-Beth dobra dupa. Fajnie wyglądała wymiana zdań między nią, a Dutchem w obozie (2 chyba). Już wtedy dało się wyczuć ten chory umysł Dutcha. Creepy w (pipi). Tilly? Jedna misja i pani już podziękujemy. Karen to jak dla mnie taka Pam z Archera. 

To miał być solidny gang targany nieudanym skokiem i wewnętrznymi sporami. Tak jak na foto promocyjnym: 7 (nie)wspaniałych. Dutch, Bill, Micach, Arthur, Sadie, John, Abigail (pobocznie), Hosea i nikogo więcej nie potrzeba. Nie jeśli nie potrafi się zarysować ich wnętrza. Ewentualnie Mr Pearson do craftingu i jako obozowego housekeepera. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rillas napisał:

Ktos skończył yebanie sie ze złotymi medalami albo wie czy jest jakas lista bardziej lajtowych misji? Na razie skipuje te, ktore wymagaja headow ale nie wiem czy to dobra taktyka :dunno:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1A-KDkbLHjXM3aRYcidsHNF9MqgObj08RJkcAwgNp990/htmlview?fbclid=IwAR2rfhJ2g70KkZZ3itJ9_jcfOgc1FBH4Z5LHd4sH4Ub9v-UXvMBEU9a3PTc#gid=0

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A dla mnie kompletnie charles nijaki, nawet nie kojarzylem kto to jak szlismy w epilogu xD zero charyzmy zdecydowanie bardziej kojarzylem i podobala mi sie postac Padajacego Deszczu. Misje z indianami swietne ale zeby charles sie tam czymkolwiek wyroznial, no nie bardzo. Juz abigail miala wiecej charyzmy albo sean

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rillas napisał:

Ktos skończył yebanie sie ze złotymi medalami albo wie czy jest jakas lista bardziej lajtowych misji? Na razie skipuje te, ktore wymagaja headow ale nie wiem czy to dobra taktyka :dunno:

na glowy i generalnie % accuracy zawsze przydawal sie shotgun.

 

a charles to chyba mial byc taki idol roziego i wszystkich czarnoskorych oburzonych dlaczego w wiedzminie nie bylo afroamerykaninow. calkowicie  jednowymiarowy "spoko" ziomek napisany przez kogos z Ubisoftu.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób , które doszły do epilogu

Jak wiadomo wchodzimy ponownie w skóre John-a z tym że nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jednej rzeczy a zastanawia mnie jak to rozwiązano , jak wiadomo w pierwszej części RDR Marston nie potrafił pływać czyli tutaj już do końca gry nie będzie można również pływać (Arthur potrafił) czy R* się samo pogubiło i o tym zapomniało?

Odnośnik do komentarza

Cała "nowa" mapka wyczyszczona z Points of Interest (szkielet olbrzyma, chimera, mnich :obama: ), z łapaczy snów, z petroglifów, teraz wjazd na stare śmieci, zebranie kości, potem legendarne rybki i najgorsza część - zwierzęta i wyzwania.

 

Czy szukanie Egzotyków zawiera tylko czaple i orchidee, czy później jeszcze więcej rzeczy będzie?

Odnośnik do komentarza

Ale bym łyknął takie Undead Nightmare 2, z wampirami, jakimś potworem Frankensteina, kryptydami (kraken, jakieś ryby ludojady, Spring Heeled Jack), ale najprawdopodobniej dostaniemy undead nightmare grinding money in multiplayer.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Rozi napisał:

Cała "nowa" mapka wyczyszczona z Points of Interest (szkielet olbrzyma, chimera, mnich :obama: ), z łapaczy snów, z petroglifów, teraz wjazd na stare śmieci, zebranie kości, potem legendarne rybki i najgorsza część - zwierzęta i wyzwania.

 

Czy szukanie Egzotyków zawiera tylko czaple i orchidee, czy później jeszcze więcej rzeczy będzie?

Jaja aligatorów, pióra Warzęchy i zwykłych Czapli jeszcze z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...