Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

O koorva xD jeszcze tylko miesiąc do jednej z gier generacji. Już sobie wyobrażam ten dziki zachód słońca w hdr...

 

Nie oglądam żadnych materiałów tylko czekam do premiery. Wiadomo jakie beda mini gierki? W jedynce fajny był poker (to chyba był poker). No i te pojedynki...

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Mi to ryba, po to własnie kupiłem dysk do łoniaczka żeby mieć w odwłoku ile jaka gierka zajmuje, ale po cichu liczę, że więcej niż 10-15GB day one nie trzeba będzie pobierać - wiadomo, co robi hype z ludźmi :)

 

edit: no tak, zapomniałem o dwuwarstwowcach

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Pierwszy patch do GTA V wazyl 39Mb i pojawil sie dopiero gdy ruszylo GTA Online, wiec jesli RDR 2 jest dopracowane i ukonczone (a na pewno jest), to nie potrzebuje duzego day one patcha. Na plycie dane moga byc skompresowane, a dopiero po instalacji rozpakowane wazyc 100Gb (poprawcie mnie jesli sie myle).

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SG1-ZIELU napisał:

Ale gdzie bo dales tylko foto. Z tego co wiem to wszystko zeszło na pniu. Można niby od Januszów odkupić preordera za 700/800 zeta także te  460 to mega cena. Dej linka

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kolejne nowe preview - http://www.pcgameshardware.de/Red-Dead-Redemption-2-Spiel-59923/Specials/Hands-On-Test-Review-1265942/

 

Opis walki z przypadkowym npcem i obrażeń na twarzy jak siniaki, rozcięcia, krew spływająca po policzku.

 

Cytat

 

We are a bit fast on the road, gave our horse a bit too hard spurs and ride a guy around. He staggers and lands in the mud, we think nothing and trot on, now slower. "Hey, you idiot, come on here, I'll show you," the cowboy yells after us. Badly shaved, presumably discreetly drunk, he tears us from the horse, pushes us into the mud. We play the Playstation 4 Pro version, putting a decent right hook, the first brawl in Red Dead Redemption 2.

We dance around the opponent, blocking his punches, and even neatly share. Already in these first minutes, it shows how much love there is in technology. The scoundrel goes through a hard hook that ends in a cut on Arthur's left eye. A little blood rolls down the cheeks. We beat each other, you can see it afterwards. Not only on the clothes, the leather coat is completely eingesaut, as we wallow with the guy in the mud - there will be a bath necessary. Also on the face: bruises, bumps, cheeks beaten blue. But Valentine is not a city of the lawless. The sheriff is here.


 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...