Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie jak tak. To zawsze coś więcej niż "o dziękuje za skórę z dzikiej świni, do widzenia." A tak wyglądają poboczne w prawie wszystkich grach, Wiechu najzwyczajniej pokazał nową jakość i jeszcze długo nikt do tego nie dobije, chyba ze CyberPunk.

 

P.S. Poza tym to jest głównie gra  akcji/fabularna, ciężko oczekiwać, żebyś dostał misje z tańczeniem breka przy ognisku przy okazji wklepując kombinacje jak w Cebula Raperze z PSX-a.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Odniosłem się do Wiedźmina bo jednak część questów coś sobą reprezentowała. Od zwykłego przyniesienia patelni aż po wyganianie bożątka z chałupy. Chcę tylko bym zapamiętał choć część z tych spotkań właśnie przez ich ciekawość. 

@Pupcio "wiedźmiński zmysł" to zło w grach co pokazuje chociażby ostatni Tomb Raider gdzie wszystko świeci się jak psu jajca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeśli to co tutaj proponują R* komuś nie odpowiada to powinien quitnąć gaming, bo o większy rozmach będzie już trudno, strasznie mnie grzeje pościg po dachu pociągu, to jest openworld wykorzystany tak jak być powinno, w sensie chcesz długą sekcję napadu na bank z ucieczką pościgami itp...ok mamy taki i taki engine, jest dużo miejsca na mapie, zróbmy to

 

i oni to gurwa zrobią.

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

No sam się zastanawiam czy brać tę droższą edycję z KiG, czy cyfrówkę. Nie chodzi mi o granie od północy, czy lęk o kuriera (KiG i mnie pod tym względem nigdy nie zawiódł) a o lenistwo z ewentualnym przekładaniem płyty później :potter: 

 

Nie jestem w stanie stwierdzić czy będę coś więcej grał w online, czy wracał częściej do gry (to przemawia za cyfrówką), czy też poleci na półkę od razu po przejściu (to przeciw)

Mapa niby fajny dodatek. ale:

miałem taki dodatek w edycji GOTY pierwszego RDR i miałem też w premierowej edycji MGSV.

 

W obu przypadkach może raz albo dwa ją rozłożyłem i to tyle w sumie z tego było uciechy :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...