Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Bzduras napisał:

To teraz wszyscy stajemy w kółeczku, łapiemy się za ręce i pozwalamy feelsom przepływać przez nasz krąg dzikozachodniej przyjaźni:

 

 

clint.gif

 

Z takich ciekawostek - teraz konie nie będą się magicznie zatrzymywać na przeszkodzie, tylko jak za szybko pogalopujemy i natrafimy na kamień, to koń wyrżnie wraz z Arthurem na glebę. Jeden z redaktorów miał taki przypadek i Arthur umarł :(

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

50-full.jpg

51-full.jpg

52-full.jpg

49-full.jpg

48-full.jpg

47-full.jpg

 

 

edit:

 

Cytat

More details from the RD O’Clock’s videos:

- A skinned hide carried on your horse leaves bloodstains on the horse
- Try to cross a deep river with a live bounty on the back of your horse and the guy will drown. Pelts will get washed away too
- Dying animals are sad to watch. A wounded dying deer wimpers and struggles on the ground, that you then have to mercy-kill 
- Each animal type (horse, rabbit) has a unique skinning animation
- One side character is a paleontologist digging up dinosaur bones. Yes, there are dinosaurs fossils to find
- There’s a ridiculous amount of beard and hair customization
- You can buy a new newspaper for seemingly every day
- You can send and receive letters from the post office
- There was an anecdote about another GR writer who killed so many people in the town of Valentine that a mob of townsfolk chased him out with pitchforks and guns. You can pay the bounty to return but everyone remains wary and cautious of you.
- If you get arrested, you actually spend time in jail. What happens next can vary. You can sleep through your time in the cell, you might be able to just pay your bail, or sometimes your gang will break you out
- When you’re trying on clothes, there are fully-working mirrors that let you see your reflection and the room behind you
- As you get more tired, Arthur looks more haggard and disheveled, something that people will comment on. 
- A haunting by a vengeful spirit was overheard mentioned, as something they could check out.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

No ja pewnie postąpie jak przy GTA V , łykam na premiere na ps4 a za jakiś czas jak wyjdzie( a wyjdzie na 100%) wersje PC . Gra znów mną pozamiata , jak głupio by to nie brzmiało do dziś pamiętam dzień w którym za 259zł kupiłem grę na premiere w media . Jeszcze pamiętam że koleś odłożył mi kopie do szafeczki bo wszystkie pudełka na PS3 rozeszły się z miejsca . Wiadomo już coś nad kamerą ? Fajną sprawą byłaby możliwość polatania trochę w FPP .

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SpacierShark123 napisał:

No ja pewnie postąpie jak przy GTA V , łykam na premiere na ps4 a za jakiś czas jak wyjdzie( a wyjdzie na 100%) wersje PC . Gra znów mną pozamiata , jak głupio by to nie brzmiało do dziś pamiętam dzień w którym za 259zł kupiłem grę na premiere w media . Jeszcze pamiętam że koleś odłożył mi kopie do szafeczki bo wszystkie pudełka na PS3 rozeszły się z miejsca . Wiadomo już coś nad kamerą ? Fajną sprawą byłaby możliwość polatania trochę w FPP .

FPP będzie działać tak jak w GTA V. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...