Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Frantik napisał:

Mapa niby fajny dodatek. ale:

miałem taki dodatek w edycji GOTY pierwszego RDR i miałem też w premierowej edycji MGSV. W obu przypadkach może raz albo dwa ją rozłożyłem i to tyle w sumie z niej uciechy :nosacz2:

Dlatego zamówiłem zwykłą edycję, bo ten jeden napad na bank i "zbroje dla konia" to taka słaba zachęta :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Kurwa, poważnie myślę, czy się nie dać ogolić na tę wersję z papierową mapą i dodatkami z EURO :pechowiec:

Ja daje się ogolić za Ultimate z Euro za 374 zł :(

Tfu, gardzę sobą.

Ciekawe ze nie można jej już zamówić w wersji na PS4.

Edytowane przez Kyo
Pomyłka :(
Odnośnik do komentarza

 

Kolejne hands-ony w drodze.

 

 

edit:

https://www.ign.com/articles/2018/10/02/red-dead-redemption-2s-first-4-hours-the-open-world-just-evolved  (uwaga na spoilery)

https://www.gameinformer.com/preview/2018/10/02/extensive-new-hands-on-impressions-from-the-opening-to-its-open-world

 

+ Kilka nowych screenów (więcej w linkach wyżej):

rdr2-screenshot-159-1538492163474.jpg

rdr2-screenshot-165-1538492163460.jpg

rdr2-screenshot-111-1538492163471.jpg

rdr2-screenshot-105-1538492163468.jpg

rdr2-screenshot-097-1538492163466.jpg

rdr2-screenshot-161-1538492163453.jpg

rdr2-screenshot-163-1538492163458.jpg

rdr2-screenshot-166-1538492163461.jpg

 

 

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka z filmiku Gamespotu:

- Jeden meksykaniec zaproponował Arthurowi wyzwanie strzeleckie. Grający przegrał, więc musiał oddać 5 dolców. Myślał jednak, że pieniądze same zostaną odjęte z jego konta, więc sobie poszedł, przez co wkurzył kolesia, który zapytał gdzie się wybiera i gdzie jego forsa, po czym wyciągnął spluwę. :D

 

Wspominają też o pewnych przypadkowych interakcjach i ogólnych wrażeniach z rozgrywki. Polecam obejrzeć.

 

IGN omijać, bo ponoć spoilują konkretnie.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

a ok, udalo sie obejrzec na szybko: 

 

wyglada to ok. jak KAZDY trailer R*, puszczony na mocnym PC, wiec graficzka jest bardzo przyjemna, ale zapewne dostaniemy cos lekko zdowngradowanego. nie ma co nawet dyskutowac na ten temat. fajnie ze bedzie bardziej widowiskowa, ale gameplayeowo rewolucji zadnych. najwiekszym plusem roznorodne miejscowki.

 

czyli co? zmiana frontu?

 

lol

 

od poczatku mialem sroga pulte o polityke firmy i dzialania po premierze i nadal twierdze, ze content ktory zdefiniuje jak dlugo gra sie utrzyma na rynku pod katem bazy graczy, bedzie perfidnie dawkowany do multi, a mikrotransakcje podziela graczy. no tyle, obawa, ktora wolalbym zeby sie nie ziscila.

 

nie popuscilem w majty, zrobie to, jak beda fajne watki splatterhousowe- trupy wiszace na drzewach wokol wyrznietego Tumbleweed. no, dziwny fetysz xD

Odnośnik do komentarza
Cytat

I'm still (only half-jokingly) holding on to the absurdly far fetched theory that RDR2 holds an essentially remastered version of RDR in it, where upon beating RDR2, we arrive at the opening of RDR and can play the game in its entirety with all of the new game systems, features and current Gen graphics to boot.

A man can dream.

 

Kur.wa, ale by było :obama: 

 

jeżu, jeszcze ponad trzy tygodnie, a hype już wchodzi na poziom czytania in-depth opisów fabuły jedynki żeby sobie przypomnieć wszystko xD

 

giphy.gif

 

o jak dobrze że zrobiłem sobie ten gap year przed studiami, dla samego rdr warto żeby grać w spokoju :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...