Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadło GTA Trilogy i Diablo (bo może w końcu jakiś coop). I właśnie zliczyłem ile wydałem na cyfrowe zakupy, odkąd mam PS4 (listopad 2016).

No więc na gierki, season pass i dlc, poszło łącznie 1727.07 zł. :/

Pudełkowe gierki mam tylko 4. Chyba lepiej mi kupować gierki w cyfrze, gdzie jeszcze niedawno się przed tym broniłem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpadło GTA Trilogy i Diablo (bo może w końcu jakiś coop). I właśnie zliczyłem ile wydałem na cyfrowe zakupy, odkąd mam PS4 (listopad 2016). 

No więc na gierki, season pass i dlc, poszło łącznie 1727.07 zł. :/

Pudełkowe gierki mam tylko 4. Chyba lepiej mi kupować gierki w cyfrze, gdzie jeszcze niedawno się przed tym broniłem.

:D Grzybiarz to nie ty skarżyłeś się że nie masz ochoty na granie? W takim razie po co brać jakiekolwiek gry jak promocja i tak będzie napewno jeszcze nie jedna na te tytuły. U mnie jako że jestem wielkim fanem westernu a nie miałem nigdy okazji ograć wpadł Red Dead Revolver , na dokładkę po zobaczeniu że GTA SA na ps4 to nie te (pipi) co na ps3 a emulowana wersja ps2(ten filtr to lek na moje oczy) to mimo posiadania wersji pudełkowej na ps2 i steam biorę i kończę jeszcze raz wbijając trofea. Do tego The Warriors wymaksowane na pierwszym xboxie w coopie by jeszcze raz całość zrobić na 100% i dwa interaktywne filmy jakie nie miałem nigdy okazji ograć a po Life Is Strange szukam podobnych mocnych tytułów.

ssssssss.png
Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, Doom jest bardziej dynamiczny przez te killroomy i dużo strzelania ogólnie, a Wolfenstein taki typowy powolny shooter, możesz i tam strzelać jak chcesz albo i możesz się zakradać i po cichu zabijać nazioli, no niby masz w Woflie challenge strzelanie i zdobywania trofika pod to ale to nie jest to samo co w Doom - ogólnie to są dwie inne gry ale ten sam gatunek. I obie gry są świetne, bo nawiązują do klasycznych shooterów lat 90-tych. Pełno też easter eggów i follow up do starszych poprzedników ;)

 

A i jak ktoś by zaczął grać w Wolfa to polecam zacząć od dodatku, to jest prequel do jedynki, nic, a nic nie przegapisz, jedynie będziesz miał zarys początkowego Wolfa jak się zaczął.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Serio ten Wolf taki dobry? No co raz czesciej to czytam ma forumku a myślałem ze kazdy dooma tu kocha.

 

Wolf bardzo dobry ale jak na moje to już się troche zestarzał. Gunplay jest dość czerstwy, ale przez umiejętne połączenie skradania i strzelania oraz naprawdę zjadliwej warstwy fabularnej grało mi się świetnie. Doom ma lepszy gameplay, ale tak jak mówi kubson potrafi zmęczyć schematem gdzie w Wolfie tego nie czułem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...