Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

GOTY 2016 :
Bez wątpienia dla mnie XCOM 2 i Wiedźmak : Krew i Wino. 

W reszte albo nie grałem ( DOOM, Deus EX ) albo szrot ( Battlefailed 1 ). 

 

Najlepszy Remater : Nie wiem szczerze mówiąc. Pro forma zaznaczyłem RE ale idee płatnych remasterów uważam za kompletne złodziejstwo i oznake że ten biznes upada.

 

Największy fuck up roku : Kłamstwo No Man Sky. Wiedziałem że nie bedzie to żadne 10/10 ale nie spodziewałem sie tytułu tak płytkiego, banalnego i s(pipi)ego jak NMS. ( reszta albo nie jest rozczarowaniem ani zaskoczeniem jak śmierć Division albo szczerze mówiąc mi wisi jak Pokemon GO ) BTW co oznacza "Wagina w Watch Dogs 2" ?

 

Największy rak branzy - zaznaczyłem wszystko. Bez litości. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygrana u4 pokazuje jak nisko upadło to forum pod względem czysto growym

No straszne zaskoczenie biorąc pod uwagę, że jakby nie było jest to forum stricte konsolowe z nazwą o skróci pewnej konsol od koncernu Sony.

 

No i wogóle przecież ten U4 to crap jakich mało. Niedopracowany, z samym pif paf na 4h bez dobrego multi, fajnych bohaterów i z grafiką rodem z PS3/PS2. Też nie czaję tych ludzi!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygrana u4 pokazuje jak nisko upadło to forum pod względem czysto growym

Ta niby ostatnia część z Drejkiem powinna dowalić do pieca, wręcz wypuścić lawę przez komin a nie zostawić po sobie tylko gasnący płomyk.

 

 

Najwidoczniej niestety wielu graczy w dzisiejszych czasach zbyt mało oczekuje od rozgrywki, głównie mam na myśli młode pokolenie.

  • Plusik 2
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to nie ma goty 2016. Bylo duzo dobrych tytulow ale kazdemu cos brakowalo do goty.

 

mam takie samo odczucie. sporo fajnych gier, ale poziom wyrównany i w zasadzie perełki wybijajacej sie jakos wysoko ponad tłum nie widzę. 

 

jak mnie ktoś za 2 lata zapyta jaka była fajna gra w 2016 roku, to powiem, "no TLG w końcu wyszło, ale to w sumie taka gierka od wydawcy dla oczekujących fanów. reszta meh."  

Odnośnik do komentarza

A co ty byś chciał jeszcze dodać do tego U4 żeby było jednak godne zamknięcia serii i mogło nosić miano bdb gry nawet dla DOROSŁYCH?xD (oczywiście z wyjątkiem usunięcia ziarnicy graficznej).

Przede wszystkim zrobiłbym gre pozbawioną nudy.

Około połowę gry musiałbym niestety przebudować bo to co jest za bardzo Uncharted nie przypomina.

Odnośnik do komentarza

Czas na moje niesamowite podsumowanie roku 2016, który dla mnie był bardzo fajny i nie rozumiem narzekań:

 

1. STARDEW VALLEY - cieszy mnie to, że ta gra została przez te kilkadziesiąt tysięcy osób na świecie doceniona. Cieszy mnie również, że została doceniona na forum. Niczym nie skrępowana zabawa w farmera, z dużą ilością pobocznych aktywności, znajdziek, questów, smaczków, postaci i to wszystko powstało w umyśle jednej osoby. Piękna grafika (jakby ktoś się pytał, to jestem psychofanem pixel artu), odprężająca muzyka, setki godzin przygody. Właśnie dla takich gier jestem graczem. Dla GIER, nie dla produktów growych. 

 

2. POKEMON SUN/MOON - jako nowy nintendozbok, nie czekałem zbytnio na te Pokemony. Jak już dostałem je na tym malutkim słodziutkim karciku, to wsiąkłem na dobre ponad 100 godzin, a jeszcze nie zrobiłem wszystkiego! Łapanie i trenowanie stworków na pięknych tropikalnych wyspach nigdy nie było tak przyjemne. A do tego zastrzyk nostalgii (PIERWSZA GENERACJO <333) i mamy drugie miejsce w kamilowym podsumowaniu.

 

3. SALT AND SANCTUARY - tutaj wahałem się, czy nie dać Dark Soulsów III, ale seria od FROM jest znana powszechnie, a mam wrażenie, że SaS musi jeszcze trafić do świadomości wielu graczy. Czy są to Soulsy w 2D? I tak, i nie. Gros mechanik pochodzi od tej serii, ale twórcy zaimplementowali też wiele swoich. Wymagający bossowie, nieziemsko ciekawe bronie, eksploracja - tak powinny wyglądać gry niezależne. 

 

 

Notable mentions - Dark Souls III, Krew i Wino, Mother Russia BleedsBattlefield 1.

 

Najlepszy remake/remaster - Ratchet & Clank - tak właśnie powinno odświeżać się gry. Nie zwiększać rozdzielczości i liczby klatek na sekundę, tylko odbudować, przebudować, dobudować. To nowa zasada "OPD", zapamiętajcie ją.

 

Największe rozczarowanie 2016 - polityka Microsoftu - nie miałem i nie mam nadal żadnego najmniejszego powodu, żeby kupić konsolę Xbox. Nie lubię kosmicznych strzelanin z designem miałkim jak węgiel miał (Halo), wyścigów samochodowych (Forza), czy bezmózgich rąbanek do kosmitów-powtorów (Gears of War). Co więc mi zostaje? Czym mnie ten Xbox ma przyciągnąć? Cuphead? Mogę ograć na PC. I hmmmmm... tyle? Ostatnie skasowanie Scalebound tylko pokazuje, że lepiej ciągnąć serie, które dają kasę, a nie ryzykować, BO MOŻE SIĘ NIE SPRZEDAĆ. Bardzo brzydko, Microsoft. 

 

Największy rak branży - od kilku lat niezmiennie Ubisoft. Najgorszą rzeczą jest jednak fakt, że co roku ludzie nabierają się na ich gry, jakby świadomie. Tak, dotyczy to też tego forum. Ostatnia dobra gra Ubisoftu? Valiant Hearts. Co ce(pipi)e gry Ubisoftu? Powtarzalność, nuda, brak jakiegokolwiek wyzwania, przeciętność, Assassin's Creed. Dziękuję, postoję. 

Odnośnik do komentarza

Moje GOTY 2116:

 

1. Dark Souls 3

 

Spędziłem przy tej grze dziesiątki godzin i doskonale się bawiłem.

 

2. Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

 

Dwie doskonałe gry za niewygórowaną kwotę. IW to najlepszy CoD od czasów BO2, natomiast kotleta przedstawiać nie trzeba.

 

3. Inside

 

Zryło mi banieczkę w sposób wręcz bezprzykładny.

 

 

Dodałbym jeszcze Halo 5, bo w tym roku grałem w nią chyba nawet więcej jak w DS3, ale udziału w zawodach wziąć nie może, bo formalnie to gra z 2015 roku.

 

Rozczarowanie roku: Deus Ex Mankind Divided

 

Gra zrobiona po łebkach, bez pomysłu i jakichkolwiek nowości z jednym zaledwie ciekawym wątkiem pobocznym. Kończyłem ją na siłę. Pod koniec to nawet nie chciało mi się już hakować kompów.

Edytowane przez Czezare
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...