Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

GOTY

 

1 Uncharted - cudowne zwieńczenie jednej z ulubionych serii gier. Wspaniała gra, aczkolwiek trochę boli, że przy drugim/trzecim podejściu niektóre etapy przynudzają.

2 Ratchet and Clank - nie spodziewałem się, że w Ratchetach jest tyle miodnej rozrywki. Na myśl, że nie ograłem poprzednich części łzy lecą mi po policzkach :( Cudowna gra, liczę na jak najwięcej takich tytułów.

3 Battlefield 1 - Ahh jak kocham Battelfildy, ta część jest cudowna.

4 The Last Guaradian ;] Jeszcze nie grałem hihi ;]

 

 

Najlepszy remake/remaster

 

1 Ratchet and Clank - ahh, niech wydadzą jakąś kolekcję z poprzedniej generacji z podpimpowaną grafą jak w tej części i dam każde pieniądze za to

 

 

Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

 

Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy - ehh szkoda strzępić ryja.

 

 

Największy rak branży

 

Microsoft - załamka. Najsłabsze Gearsy w historii serii (7 głosów na goty), niewypał z Quantum Brake (1 głos) i jedna dobra Forza Horizon. Do tego boli te ciągłe trzymanie się trzech serii. Forzahalogirsy do porzygu. Jak planuję zakup One to lista od roku-dwóch jest tak samo długa. Sunset Overdrive, Forza Horizon i może Cuphead jeśli kiedyś wyjdzie. No i może Ryse, Halo i Gearsy. Mało.

W sumie jakby podsumować ten rok Microsoftu to wystarczy spojrzeć na listę gier do nadrobienia, wykreślić Forzę Horizon 2 i zastąpić ją Forzą Horizon 3. Słabiutko.

Edytowane przez Yakubu
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

No kocham jak ludzie się wypowiadają o rzeczach z którymi nie mieli styczności. Teoretycy gawędziarze.

Jak tam Yaiba?

 

 

A czy napisałem o tym w temacie Yaiby? Przecież wiesz, że się droczyłem;* sam kiedyś kupiłem ją na allegro ale sprzedawca mi jej nie wysłał. 

Odnośnik do komentarza

 

 

No kocham jak ludzie się wypowiadają o rzeczach z którymi nie mieli styczności. Teoretycy gawędziarze.

Jak tam Yaiba?

 

 

A czy napisałem o tym w temacie Yaiby? Przecież wiesz, że się droczyłem;* sam kiedyś kupiłem ją na allegro ale sprzedawca mi jej nie wysłał. 

 

Tak tylko musiałem wspomnieć, mordko, hehe.

Odnośnik do komentarza

No nie mam konsoli, ale widzę jakie tam są gry i w co mogę zagrać i wizja tego, że jak już kupię One i będę miał do zagrania cztery części Forzy, cztery części GoW, Halo, fajne Sunset Overdrive i raczej co najwyżej przeciętne Ryse, Quantum Brake, Recore zbytnio optymizmem mje to to nie napawa. Sony ma dużo więcej różnych gier, a nie trzyma się trzech serii do porzygu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie mam konsoli, ale widzę jakie tam są gry i w co mogę zagrać i wizja tego, że jak już kupię One i będę miał do zagrania cztery części Forzy, cztery części GoW, Halo, fajne Sunset Overdrive i raczej co najwyżej przeciętne Ryse, Quantum Brake, Recore zbytnio optymizmem mje to to nie napawa. Sony ma dużo więcej różnych gier, a nie trzyma się trzech serii do porzygu.

Przecież na One nie licząc remasterów i BC masz,jedna cześć Halo, jedną część GoW. Na upartego 2w1 czyli Forza 6 + dwie części Horizon.

 

A co do GOTY. To w świąteczny weekend zagrywalem się w Horizon 3, na zegarze mam juz blisko 100h i ciągle nie czuje minimum znużenia. Niestet coraz rzadziej trafiam na tytuły, które potrafią mnie pochłonąć bez reszty. Idealna gra w swojej kategorii. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko stacji radiowej grającej rasowe techno i house.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie no prawda jest taka, że first party studia od MS to nie jest jakiś wielki dorobek mają Turn 10 od Forzy, 343 i Coalition od Halo i Gearsów oraz Rare, które od dawna nie robiło nowej gry oprócz nie wiadomej w postaci Sea of Thieves. Jest to bieda zgadzam się. Second Party wygląda trochę lepiej w postaci tworców Killer Instinct, State of Decay, Recore, Alan Wake, Quantum Break, Forzy Horizon i Crackdowna. No i gry na zlecenie od Platinum czy Insomniac no ale cóż zakładnie nowego studia od zera żeby stworzyć kompletnie nowej IP wydaje się zbyt ryzykowne i pewnie generujące zbyt małe przychody dla Microsoftu (przykład Too Human chociażby). Ale konkuluzja jest taka, że mimo pozornej biedy po stronie MSu to jednak przy takich Horizonach, Ori, Sunsecie, Dead Rising 3 czy Halo 5 w multi bawiłem wybornie przez grube godziny bo to bardzo często esencja konsolowej rozgrywki (fanem multi w halo jestem od czasów Halo CE mimo, że singiel mi nie siedzi) i takie gadanie zanim się sprawdziło dane gry jest po prostu czerstwe. 

 

Sony na tej generacji mimo posiadania wewnętrznych studiów, ktorych liczba jest przytłaczająca zbyt mocno nie orało grami fajnie, że Japan Studio i From wypusciło Bloodborne oraz Ueda w końcu skończył strażnika oraz ND zrobiło Uncharted ale reszta gier i ich ip jest raczej rozczarowująca najsłabszy Infamous, brak Sly'a, studio od Wipeout zamkniete, Insomniac zrobiło tylko remake a nie nowego Ratcheta, Order to porażka, LBP 3 szkoda gadać, Driveclub pogrzebany...

 

Przyszłość wyglada kolorowo i zapowiedzi prezentują się mocarnie bo jest Spider Man od Insomniac, Days Gone, Tlou II i tak dalej ale cóż też nie jestem fanem podejścia sony do tworzenia ich dużych gier ale też nie mam zamiaru hejtować bo wiem, że ludziom to się podoba. I obie firmy mają tak samo dużo wad jak i zalet to jednie za prawdziwego raka i nagrodę stonogi na którego nie chciałoby mi sie strzępić ryja to zasługuje Activision i Ubisoft.

Odnośnik do komentarza

No nie mam konsoli, ale widzę jakie tam są gry i w co mogę zagrać i wizja tego, że jak już kupię One i będę miał do zagrania cztery części Forzy, cztery części GoW, Halo, fajne Sunset Overdrive i raczej co najwyżej przeciętne Ryse, Quantum Brake, Recore zbytnio optymizmem mje to to nie napawa. Sony ma dużo więcej różnych gier, a nie trzyma się trzech serii do porzygu.

 

Czasami po prostu zazdroszczę, świat musi być dla niektórych bardzo prostym i nieskomplikowanym miejscem :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Nie grał w żadne Gearsy ale już wie że nie warto kupić konsoli XD.

 

W tym co napisał jest dużo prawdy i też mi się nie podoba że MS ma jedno studio od jednej gry albo do piachu (Lionhead) ale niektórzy chyba na siłę szukają powodów żeby nie kupić konsoli konkurencji.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Piszecie coś do gościa, który nie mając gier ani konsoli, pisze że jakiś tam tytuł jest najgorszy w serii bo ma X głosów na GOTY. Macie wy godność i rozum człowieka?

Nie wiem, może masz rację, ale tak poza console wars to wydawało mi się, że GoW to dla Xboksa seria jak Uncharted dla Sony. Ma urywać jajca po samą szyję. Uncharted 50 głosów, klapy i nie tylko jarają się w opór, Forza Horizon też jaranko, a o Girsach nic. Nawet boty się nie jarają. 7 głosów na goty, a Forza ma prawie cztery razy więcej. No sory, nie grałem, ale jakby to urywało jaja to byłoby to widać po liczbach, a nie widać dlatego dla mnie to niewypał i najgorsza gra w serii.

Odnośnik do komentarza

Dobre cw poza cw, ja bym wyrzucal wszystkie takie posty z tego tematu, tu sie glosuje i tyle, chocby koles x nie gral w ogole w jakakolwiek z zaglosowanych gier to ma prawo do glosu, a wy tu chore analizy robicie i pie.rdolicie takie glupoty jak post dona, miej swoje zdanie ale taki osad tutaj w sekunde bedzie potraktowany jak prowokacja

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

"Proszę bez WC, tutaj jest poważny temat i możecie tylko głosować, nawet jeśli wasze głosy nie mają podstaw, macie takie prawo."

 

Szkoda, że tak mało nowych gier ograłem by móc głosować. Niby Soulsy 3, Dishonored 2 trochę... W sumie to uważam też trochę za śmieszne dawać do konkurencji Krew i Wino, to jednak tylko DLC, a nie pełnoprawna gra, jakkolwiek bogata w zawartość by nie była.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dobre cw poza cw, ja bym wyrzucal wszystkie takie posty z tego tematu, tu sie glosuje i tyle, chocby koles x nie gral w ogole w jakakolwiek z zaglosowanych gier to ma prawo do glosu, a wy tu chore analizy robicie i pie.rdolicie takie glupoty jak post dona, miej swoje zdanie ale taki osad tutaj w sekunde bedzie potraktowany jak prowokacja

Amen. A jak nie umiecie się bawić albo kogoś coś boli to do CW a nie tutaj.

Odnośnik do komentarza

 

Dobre cw poza cw, ja bym wyrzucal wszystkie takie posty z tego tematu, tu sie glosuje i tyle, chocby koles x nie gral w ogole w jakakolwiek z zaglosowanych gier to ma prawo do glosu, a wy tu chore analizy robicie i pie.rdolicie takie glupoty jak post dona, miej swoje zdanie ale taki osad tutaj w sekunde bedzie potraktowany jak prowokacja

Amen. A jak nie umiecie się bawić albo kogoś coś boli to do CW a nie tutaj.

 

 

Yakubu zaczął :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...