Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Josh napisał:

 

I właśnie przez takie denne hasła wielu graczy nie bierze TLoU 2 na poważnie ¯\_(ツ)_/¯


Sorry ale trzeba być dzbanem, żeby jakieś pojedyncze hasła z interentu zmieniały optykę na świetną grę i prawdopodobnie jedną z gier generacji. No ale kto co lubi. 
:dunno:

Edytowane przez balon
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ktos napotkal sie na jakies legitne informacje odnosnie kraftingu ?  Aktualnie ogrywam pierwowzor i mecza mnie ograniczenia w ekwipunku. Gora po 3 rzeczy mozemy wytworzyc. Wiem, ze rzadko zdarza sie az tak przyoszczedzic surowce, ale jezeli mam wybierac to wole wytworzyc koktajl, bombe zamiast apteczki. Ciekawi mnie, jak rozwinal sie ten aspekt gry?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ryo-San napisał:

Lista trofek niby już lata od kilku dni ale szczerze to nawet jej nie przeglądałem w obawie przed najmniejszymi nawet spoilerami

https://www.powerpyx.com/the-last-of-us-2-trophy-list-revealed/

3 ukryte trofea związane z fabułą, dużo trofeów za znajdźki i żadne trofeum za poziom trudności. Nie da się wszystkiego zrobić w 1 podejściu bo wymagane ulepszenia możliwe są dopiero w NG+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Josh napisał:

 

 

Tak, zwłaszcza recenzja Wojtka. Gościa, który te same hasła powtarza przy każdym większym tytule :dynia: 

Nie wiem o jakim Wojtku mówisz. Z polskich portali, to czytałem tą z gry-online, świetna recenzja, gdzie swoje 3 grosze dodało kilka osób. Czytałem również tą z eurogamera, polygami i whatnext, to tyle jeżeli chodzi o polskie serwisy. Jestem ciekawy również recenzji Butchera, więc planuje kupić Psxe, gdzie ostatni numer, który mam w domu, ma kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Lista trofek niby już lata od kilku dni ale szczerze to nawet jej nie przeglądałem w obawie przed najmniejszymi nawet spoilerami

https://www.powerpyx.com/the-last-of-us-2-trophy-list-revealed/

Trofea nie zdardzają fabuły. No i są banalnie latwe. A te niewidoczne mogą byc związane z poziomami trudnosci lub ukończeniem gry. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, izon napisał:

Kazał ktoś Wam czytać? Ja przypadkiem natknąłem się (zresztą na tym forum) na jeden, więc nie mam tego problemu..

Ja nie natrafiłem na żaden spoiler. Taki mam fart, a gdy internet zalała ta fala hejtu odnośnie spoilerow to unikałem tej części internetu gdzie się pojawiały. 

 

Jutro gramy

Odnośnik do komentarza

Dla tych co czytali spoilery:

 

Spoiler

Joel ginie w podobny sposób, jak ten przesłuchiwany, któremu wbił nóż w udo. I jego kolega, którego uderzył kijem w głowę.

 

Wszystko do nas wraca.

 

A odnośnie końcówki, gdzieś przeczytałem, że Ellie ostatecznie nie zabija Abby, czyli można powiedzieć, że się opamiętała z tą nienawiścią na sam koniec.

 

Pewnie zabija wszystkich, którzy brali udział w zabójstwie Joela, by na koniec zrozumieć, że zemsta nie była dobrym rozwiązaniem.

 

To ma sens.

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...