Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, da$io napisał:

Fajne te niektóre recenzje. Gra jest super, ultra i zaj...ale dlaczego, co się zmieniło i co nie zagrało, nie ma. Super i już.

W Mass Effect 3 tez było kontrowersyjne zakończenie, które tak się nie spodobało, że w ostatniej chwili zatrzymano apokalipsę na siedzibę EA.

Zakończenie ME3 było wytykane w recenzjach co zaczęło ogólną masakrę wymierzoną w EA

Odnośnik do komentarza

Kourwa, a teraz jeszcze największe upały i duchota przyszły. To będzie wielki sprawdzian dla mojego ps4 amator fat. Jak już je wyciągnę z szafy, podłączę i okaże się, że wciąż działa, to ciekawe, czy uda mu się przeprowadzić mnie przez całą tę survival-lgbt-horror historię dla płaczków bez spalenia domu. Jak teraz nie wykituje, to już nigdy!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko czekam na grę, która mam w głowie od momentu zakończenia jedynki. Nje boję się ani o zakończenie, ani o to jak Part II jest skonstruowana. Podoba mi się ta dosadna brutalność. Przeczytałem już wiele recenzji i praktycznie w każdej wszyscy są zgodni co do tego, że zabijanie skłania tutaj do mini-refleksji i słuszności co do tego jak działamy wobec innych.

 

Bez tego nie da się stworzyć łapiacej za jaja historii. Zakończenie? Przecież już w pierwszym TLoU były opinie, że końcówka taka a nie inną. Minęło trochę czasu i prawie wszyscy byli zgodni, że to zakończenie jest słuszne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

This is the first part of our review coverage for The Last of Us Part 2. Embargo restrictions severely limit the scope of what we can show, so look out for our full tech deep dive closer to launch. While our content is spoiler free, you may have wish to avoid the comments section of TLOU2 videos until you've played the game.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Tak w sumie myślę, że nie do końca rozumiem tego hejtu po wyciekach. Od pierwszego trailera było wiadomo, że spotkamy kobietę o nieprzeciętnej muskulaturze czy Ellie, która wiadomo, że jest lesbą od pierwszej części, a na dodatek uwydatniono to pod postacią pocałunku w innym zwiastunie. Było lekkie oburzenie niektórych osób, ale i tak ludzie dalej czekali. Także nie do końca wiem, co w tych wyciekach mogło tak naprawdę zrazić ludzi, skoro wydaje mi się, że ND przygotowywało graczy na masę LGBT contentu. Choć przyznaję, że widziałem tylko skrawki, może jest coś więcej co mogło wkurzyć, ale to zostawię na odkrycie samemu podczas gry.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, tomasz_sromasz napisał:

Kourwa, a teraz jeszcze największe upały i duchota przyszły. To będzie wielki sprawdzian dla mojego ps4 amator fat.

 

Tak samo było w 2013 jak graliśmy w jedynkę. Ja tam o konsolę się nie martwię, tylko o siebie. Fatalnie znoszę gorąc, pamiętam dokładnie że musiałem się zmuszać do grania, żeby w końcu poznać zakończenie historii. Wszystko wskazuje na to że teraz będzie tak samo. Dlatego wolę premiery jesienno-zimowe :) A na klimatyzację szkoda mi kasy.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, aph napisał:

Zjedzie gre jak bura i Gejm On to mialem na mysli xd

Edit- jakis inny polski ytber mu odpowiedzial ze nikt w pl recki nie zrobi jak kasy nie dostanie xddddf

 

Koles robi od lat swietne recenzje i bardzo fajnie analizuje fakty. Jako koles ktory jedt w branzy zmany troche szok, ze nie dostal materialu do ogrania, jako dobry recenzent mysle, ze wystawi uczciwy werdykt. Jako koles ktory nie idzie na latwizne, nie bedzie sie bal mowic o wadach gry ale mysle, ze koniec koncow gra go oczaruje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jego suchary i styl prowadzenia recenzji może się nie podobać, fakt. Mówić, że robi mało profesjonalne recki czy słabe pod względem merytorycznym to srogie przegięcie. Chyba najlepszy polski jutuber recenzent więc rzeczywiście dziwna sprawa z tym, że nie dostał swojej kopii. Tym bardziej, że pierwszą część zachwalał okrutnie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, _D23 napisał:

Jego suchary i styl prowadzenia recenzji może się nie podobać, fakt. Mówić, że robi mało profesjonalne recki czy słabe pod względem merytorycznym to srogie przegięcie. Chyba najlepszy polski jutuber recenzent więc rzeczywiście dziwna sprawa z tym, że nie dostał swojej kopii. Tym bardziej, że pierwszą część zachwalał okrutnie. 

 

Ja lubię go posłuchać i jeszcze tego arhn.

Odnośnik do komentarza

W sumie to jeszcze AJ niczego nie wydalił o TLOU2 oprócz dyskusji na temat leaków, obecnie zapewne pracuje nad jakimś review. Lubię jego styl, wygłupy/przebieranki na green screenie lub w terenie aczkolwiek nie zawsze jest do końca obiektywny i widać że ma swoje bardziej ulubione i mniej ulubione serie i producentów. Ale jak ciśnie EA czy Bethesdę to zawsze się uśmiecham i zostawiam mu łapkę w górę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...