Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

fagaro to też tu guwno pisze w tym temacie, jak coś jest yebanie na lewactwo i w ogóle, ci nie podchodzi temat tęczowej spiedoliny to trzeba 5 groszy napisać. Tutaj większość osób pisze na temat gry, które ukończyły i wiedzą co napisali. No ale ciężko jest ogólnie napisać przeciw tej gierce, bo tu już jakieś mocna obrona częstochowy jest.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem na YT (Ponownie, gameplay jedynki mi nie podszedł) gra jest ewidentnie nie dla każdego, powiedziałbym, że to 

Spoiler

Ludzka Stonoga czy Salo: 120 dni Sodomy świata gier, gra jest niesamowicie brutalna i brzydka (Mimika twarzy, sceny zabójstw, Abby, seks), takie God of War czy Mortal Kombat też były brutalne, ale z przymrużeniem oka i w kreskówko-wym stylu. Tutaj, wszystko jest niesamowicie realistyczne i obrzydliwe (nie mówię tu o fabule, bo postacie zachowują się jak kretyni). I chociażby pod tym względem nie jest to gra dla każdego. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Wczoraj zobaczyłem napisy końcowe. Ponad 30h. W tej grze rządzi wszystko, wykonanie, historia, gameplay.

 

Ja jeszcze się delektuje pierwszym przejściem, ale generalnie jest ogień z dupy. Gra absolutne dzieło. Nie rozumiem tej krytyki, o której gdzieś tam się czyta po internetach… 

Jak dla mnie 100% w punkt. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Observer napisał:

 

Uczciwa ocena, żadne 10/10.

 

Ten cytat dobrze podsumowuje pseudointeligentów również z tego tematu: "To że zrozumiałeś fabułę, nie znaczy że była dobra"

 

 

Wszystkie recki od redakcji ktore dostaly gre od sony przed premiera 10/10, po premierze widze mniejszy entuzjazm w recenzjach. Na pewno przypadek

Odnośnik do komentarza

Przecież takie TLOU1 też zbierało zera od idiotów, a jakoś się wybroniło? Zresztą wszystkie moje ulubione gry, które zostały ochrzczone mega hitami mają, albo bardzo zbliżoną, albo taką samą średnią, od userów jak od recenzentów: Metroid Prime, Ninja Gaiden, BioShock, BOTW, SMG1 & 2 itd.. myślę, że w wielu przypadkach średnia userów jest uczciwa, a już na pewno trafniej odzwierciedla jakość gry, niż ta naciągana, średnia recenzentów.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, czy kogoś przekupiono, ale prędzej o to, że niektórzy nie powinni recenzjować gier na gorąco, które dostają tydzień przed embargo, a muszą na szybko wystawić ocenę. Założę się, że większość z nich na chłodno obniżyłaby dziś ocenę o oczko. Butcher chyba dał Halo3 10/10, więc dla mnie jest mało wiarygodny.

 

4 minuty temu, Observer napisał:

 

Ładny odlot. Czyli do wyboru mamy tylko oceny 8, 9 i 10? To po co są oceny od 1 do 7?

 

Myślę, że to był sarkazm.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...