Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Shen napisał:

Tak, fabularnie i postaciami pobocznymi Days Gone gniecie tlou2, po średniej też widać, która gra bardziej przypadła do gustu graczom.

Po średniej widać, że te oceny TLoU2 to jakiś atak trollow. Z tych ocen na czerwone, to może 5% ukończyło grę, a reszta skreśliła ją przed premierą i dała upust frustracji w taki sposób. Ludzie masowo już dawali łapy w dół przed premierą, znając tylko jakiś wycinek fabuły, przecież to jest nie normalne. Mam jakieś 20h i nie mam pojęcia jak można ocenić te grę niżej niż 7 czy 8. Rozumiem, że ktoś obraził się na fabułę, na tęczowe pasy w Seatlke czy bicepsy baby, ale cała reszta to top tej generacji, cała reszta jest lepsza niż w pierwszej części. 

Ciężko pojąć, że są ludzie, którzy biorą user score na metacritic na poważnie. 

 

Ostatni jakiś chiński strimer pociął płytę zaraz na początku gry, każdy wie po jakiej scenie. Debil, tylko tak można go nazwać. Dla mnie to był duży szok i otwarcie jakiego się nie spodziewałem, ale jak widać są gracze, którzy mentalnie powinni pozostać przy Fortnite, bo do takich gier jeszcze nie dorośli. 

 

Pierwsze co zrobię po skończeniu gry, to sprawdzę posty w tym temacie, które pojawiły się po wycieku. Jestem ciekawy co wzbudziło takie oburzenie. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, YETI napisał:

Po średniej widać, że te oceny TLoU2 to jakiś atak trollow. Z tych ocen na czerwone, to może 5% ukończyło grę, a reszta skreśliła ją przed premierą i dała upust frustracji w taki sposób. Ludzie masowo już dawali łapy w dół przed premierą, znając tylko jakiś wycinek fabuły, przecież to jest nie normalne. Mam jakieś 20h i nie mam pojęcia jak można ocenić te grę niżej niż 7 czy 8. Rozumiem, że ktoś obraził się na fabułę, na tęczowe pasy w Seatlke czy bicepsy baby, ale cała reszta to top tej generacji, cała reszta jest lepsza niż w pierwszej części. 

Ciężko pojąć, że są ludzie, którzy biorą user score na metacritic na poważnie. 

 

Ostatni jakiś chiński strimer pociął płytę zaraz na początku gry, każdy wie po jakiej scenie. Debil, tylko tak można go nazwać. Dla mnie to był duży szok i otwarcie jakiego się nie spodziewałem, ale jak widać są gracze, którzy mentalnie powinni pozostać przy Fortnite, bo do takich gier jeszcze nie dorośli. 

 

Pierwsze co zrobię po skończeniu gry, to sprawdzę posty w tym temacie, które pojawiły się po wycieku. Jestem ciekawy co wzbudziło takie oburzenie. 

 

To co już wiesz czyli kij golfowy. Ludzie mieli jakieś intymne wspomnienia chyba z Joelem, albo nie grali w jedynke ze twierdzili ze NG zniszczylo ta markę. 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, drozdu7 napisał:

 

No to chyba jak każdy. Ale jeśli znasz część pierwszą, trailery sugerują co innego, a i recki nie mówią Ci wszystkiego o czyms na co dajesz 250zl to można się wk.urwic.

Żeby nie było, w grę nie grałem. Ale nie chciałbym żeby stało się to jakąś praktyką stosowaną przy następnych grach

 

A co sie stalo? XD jaka praktyka? 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, drozdu7 napisał:

Odniosłem się do mylących trailerów i narzucenia pisania w recenzji o połowie gry. Wg mnie to nie jest ok, napisalem ze nie chciałbym aby inni twórcy wzorowali się pod tym względem na Naughty Dog. 

 

Spokojnie, nie zaatakowałem samej gry xD

ND „oszukiwało” w trailerach ukrywając spoilery wiec nawet jak obejrzałeś wszystkie zwiastuny to dalej byłeś zaskoczony w faktycznej grze, bo fragmenty których się spodziewałeś wyglądały inaczej. 

 

Faktycznie, karygodna praktyka godna potępienia. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, - V - napisał:

ND „oszukiwało” w trailerach ukrywając spoilery wiec nawet jak obejrzałeś wszystkie zwiastuny to dalej byłeś zaskoczony w faktycznej grze, bo fragmenty których się spodziewałeś wyglądały inaczej. 

 

Faktycznie, karygodna praktyka godna potępienia. 

 

Tak. Godna potępienia. No ale widzę, że niektórzy oszustwo nazywają ukrywaniem spojlerów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograne.
Oprawa audio/video - szczyt ps4.
Gameplay - delikatne rozwinięcie formuły z 1 części, jeśli tam to pasowało to tu tez daje rade choć z czasem robi się już nudne i monotonne bo w

1 części to fabula mocno pchała moją chęć skończenia gry.
Historia-Dramat.Granie i słuchanie tych gadek etc. , jeszcze tylko pogorszyło moje negatywne już zdanie.Nie jestem w stanie zrozumieć jak można się tą opowieścią podniecać i gdzieś pisać, ze to oskarowy fabuła- nie śmieszny żart.No ale...
 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Tak. Trailer sugerował, że jednak

  Ukryj zawartość

Joel będzie nam towarzyszył w tej nienawiści.

 

 

Spoiler

Czy ja wiem? Ja tam wyczułem własnie, że to jest red herring, Ellie grająca Through the Valley i spiewająca Because I know I'll kill my enemies when they come I ten Joel, który wchodzi do pomieszczenia mocno raczej sugerował to, że to jest tylko wytwór wyobraźni Eliie

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Hendrix napisał:

No jak to co by było?:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Obraza majestatu. "Gdzie mój kurna Solid Snake - co to za soyboy, przecież to nie ma mięśni nawet, wygląda jak baba, co to ma być. Kojima? Fałszywy mesjasz. Fuck Konami, łamanie wypalonych verbatimów. 10% gry? Kojima zniszczył MGSa, petecja.org: żądamy zmiany fabuły". Youtuberzy z filmikami typu: 10 things I HATE about,  Kojima is Done, Raiden - the worst protagonist of ALL TIME. False advertising, justice for Snake, randomowy filmik z kimś krzyczącym na ekran/monitor, nie da się zrozumieć, ale wygląda na szalonego, The truth about the reviews, MGS didn't die, it was MURDERED -  no i ciężko były bo rozmawiać o grze, to na pewno.

 

Cuck-Jima/CockJima raczej :D

 

Zaczałem etapy 

Spoiler

z Abby

I nie wiem o co się tak srają z wyglądem

Spoiler

babka ma budowę sztangistki. No tak bywa, genów nie zmienisz. Na siłowniach można takie zobaczyć a te jej bicki są raczej normalnych rozmiarów na kobietę tej budowy i która lubi targać hantle. Są takie i to bez strzykawek wystających z tyłka. Ja wiem że wielu woli filigranowe laseczki kręcące tyłeczkami w grach, ale nie przesadzajmy. Przynajmniej grając Abby można serio uwierzyć że jest w stanie pokonać faceta w walce wręcz, a nie jak żylasta Ellie. 

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, bluber napisał:

 

  Ukryj zawartość

Czy ja wiem? Ja tam wyczułem własnie, że to jest red herring, Ellie grająca Through the Valley i spiewająca Because I know I'll kill my enemies when they come I ten Joel, który wchodzi do pomieszczenia mocno raczej sugerował to, że to jest tylko wytwór wyobraźni Eliie

 

 

Nie o ten moment chodzi, a o ten:

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
42 minuty temu, qraq_pk napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

z Abby

I nie wiem o co się tak srają z wyglądem

  Pokaż ukrytą zawartość

babka ma budowę sztangistki. No tak bywa, genów nie zmienisz. Na siłowniach można takie zobaczyć a te jej bicki są raczej normalnych rozmiarów na kobietę tej budowy i która lubi targać hantle. Są takie i to bez strzykawek wystających z tyłka. Ja wiem że wielu woli filigranowe laseczki kręcące tyłeczkami w grach, ale nie przesadzajmy. Przynajmniej grając Abby można serio uwierzyć że jest w stanie pokonać faceta w walce wręcz, a nie jak żylasta Ellie. 

 

Ja nie wiem o co chodzi z tym spuszczaniem w(pipi)u przez umięśnione babki. Bo np. taka Joaśka Jędrzejczyk zlała by taką abby jak psa no a ona tak z 50 kg waży. Czy mięśnie dają jakieś perki do umiejętności walki? 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, _Red_ napisał:

W końcówce zauważyłem, że można przestrzelić łańcuchy, do których są przykuci grzybiarze. W ten sposób klikery mogą wyczyścić bazę wroga, awesome.

Po co marnować amunicję i tłumik? Podejdź, odczep łańcuch i napuść ich butelką w stronę wroga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...