Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Andżej napisał:

 

 

wyglad abby moze sie podobac, ale nie musi. natomiast jest w 100 procentach z kosmosu.

Podobnie jak to że Ellie w pierwszej i drugiej części jako drobna dziewczyna łoi wszystkich jak żołnierz specnaz albo to że Joel w jedynce mają z 55 - 60 lat biega jak żołnierz z navy seals i wszystkich rozwala - obydwoje też nie mają żadnego profesjnonalnego przeszkolenia. Ale po co to rozkminiać to nie specjalnie rozumiem. Naprawde ma to wpływ na odbiór gry?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ListuniO napisał:

Podobnie jak to że Ellie w pierwszej i drugiej części jako drobna dziewczyna łoi wszystkich jak żołnierz specnaz albo to że Joel w jedynce mają z 55 - 60 lat biega jak żołnierz z navy seals i wszystkich rozwala - obydwoje też nie mają żadnego profesjnonalnego przeszkolenia. Ale po co to rozkminiać to nie specjalnie rozumiem. Naprawde ma to wpływ na odbiór gry?

 

Joel ma koło 50ki, bodajże 48 lat w jedynce.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:

Mam w robocie dziada ponad 60 (3 lata do emerytury) - jest szybszy, wydajniejszy i ogólnie zapyerdala na najwyższych obrotach, zawstydzając młodzież, więc potwierdzam.

A rozwala czachy karkom o krawędzie stołu? Ma siłe walić bejsbolem przez łeb? Do tego w półprzysiadzie poruszać się kilkadziesiąt metrów? Zakładać nelsona z taką samą łatowościa jak się przeciągac?:P Jeśłi tak to musisz uważać:)

 

Edytowane przez ListuniO
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No bokser z niego dobry jest, krzepę ma, szczupły, dynamiczny, wieczny nerwus, ADHDowiec, nie usiedzi na miejscu, wiecznie zapyerdala :)

A tak odnośnie Abby to bardziej niż jej wygląd, przeszkadzał mi fakt, że taka komandoska, killer i w ogóle, a jakieś głupie craftowanie shivów, zamiast potężnej kosy Rambo przy pasku -  trochę głupie to było, nie powiem...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

No bokser z niego dobry jest, krzepę ma, szczupły, dynamiczny, wieczny nerwus, ADHDowiec, nie usiedzi na miejscu, wiecznie zapyerdala :)

A tak odnośnie Abby to bardziej niż jej wygląd, przeszkadzał mi fakt, że taka komandoska, killer i w ogóle, a jakieś głupie craftowanie shivów, zamiast potężnej kosy Rambo przy pasku -  trochę głupie to było, nie powiem...

Trroche też mnie zastanawia po co wyebali ten jej lęk wysokości? Żeby pokazać jej słabości? Jeśli tak to na wyrost bo juz pokazali że potrafi być empatyczna. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedlem dzisiaj w nocy. Ogolnie druga polowa okazala sie ciekawsza, ale tez zbtnio nie zmienila mojej percepcji gry. Gra jest nudna. Po prostu nudna. Nie mowie o fabule, tylko o rozgrywce. Wszystko to co pokazali bylo w jedynce - a chodzenie przez 15h przez pustkowia jest nuzace. Potyczki z przeciwnikami zawsze bardzo podobne - wystarczy odrobina cierpliwosci i jedzie sie ich jeden za drugim po cichu. Ale przez to kazda potyczka trwa 3x dluzej niz powinna. Wiec w drugiej polowie zaczalem robic sieke na przedostatnim poziomie trudnosci. Gralo sie troche ciekawiej, ale i tak ostatnie 2 duze potyczki przeszedlem na very easy na pelnej coo.rwie bo byla juz 4 nad ranem a chcialem miec ta gre z glowy.

 

Pseudo oceny:

- Grafika: 10/10

- Story: 7/10 (nie trzyma sie kupy co te postacie robia - same tematyki LGBT itd. w ogole mnie nie ruszaja)

- Grywalnosc: 4/10

- Granie na gitarze, 3s otwieranie szafek, retrospekcje, ochydnie nudne chodzenie po pustkowiach: -100/10

TOTAL: 7/10

 

Mowienie ze gra jest 'perfekcyjna', 10/10, Gra stulecia itd - nie rozumiem, nie zrozumiem i nie chce rozumiec. Kazdy ma prawo do swojej opinii wiec ciesze sie dla tych co uwazaja ze to najlepsza gra jaka wyszla i moj post nie jest proba zmiany ich opinii. Tak tylko sie dziele moimi obserwacjami.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Hendrix napisał:

No jak to co by było?:
 

  Ukryj zawartość

Obraza majestatu. "Gdzie mój kurna Solid Snake - co to za soyboy, przecież to nie ma mięśni nawet, wygląda jak baba, co to ma być. Kojima? Fałszywy mesjasz. Fuck Konami, łamanie wypalonych verbatimów. 10% gry? Kojima zniszczył MGSa, petecja.org: żądamy zmiany fabuły". Youtuberzy z filmikami typu: 10 things I HATE about,  Kojima is Done, Raiden - the worst protagonist of ALL TIME. False advertising, justice for Snake, randomowy filmik z kimś krzyczącym na ekran/monitor, nie da się zrozumieć, ale wygląda na szalonego, The truth about the reviews, MGS didn't die, it was MURDERED -  no i ciężko były bo rozmawiać o grze, to na pewno.

 

Przeciez HIV wyraznie napisal w oceniaczce - "kim jest ten pedzio?". I chcial dac 7+ ale Sciera naciagnal do 8-.

Odnośnik do komentarza

Zaczalem i ja. Jestem po pierwszym duzym momencie i mimo, ze wiedzialem dosyc dokladnie jak to bedzie wygladac, to i tak sie zdenerwowalem jak beznadziejnie potraktowano wiadomo kogo. A nie jestem nawet fanem jedynki i dalem jej od biedy 8/10. Cala sekwencja sprawiala wrazenie pisanej na sile, byleby tylko "punkt zapalny" szybko przedstawic i rozpoczac wlasciwa historie. Smierdzi lenistwem w pisaniu scenariusza.

 

A Abby jest ok.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nemesis napisał:
  Ukryj zawartość

Płaczecie za tym Joelem jak dzieci. Też bardzo go lubiłem z jedynki ale z drugiej strony to było mocne. Brutalne i dosadne. Taka jest ta gierka. Nie ma kompromisów.

 

No jednych jara shock value, a inni wolą scenariusz, ktory dobrze plynie. Co kto lubi.

No i sie okazalo, ze gierka planowo miala inna strukture i caly poczatek mial byc grany Abby, co moim zdaniem byloby o wiele lepszym pomysłem. Dać jej tak 3-5 godzin na poczatku, dac graczowi ja bardziej polubic i poznac i kiedy juz zaczynamy sie z nia jakos zżywać, przeprowadzic wiadoma akcje. A tak to gramy Ellie i ogladamy jej nastoletnie rozterki, ktore w sumie pewnie niewiele do gry wniosa fabularnie, a akcja z Abby jest po prostu sztucznie rozegrana i zrushowana do bolu. No slabo, oby dalej bylo lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

No Abby i WLF baaardzo na plus.
Juz mnie mulil watek Elie i te wieczne lizanie się po cpach.

 

Chyba jednak wolę lizanie po cpach niż

Spoiler

wjazd Owena na sucho w hulka xD Czulem wręcz obrzydzenie jak był najazd na gołą klatę złożona wyłącznie z miesni.

 

Edytowane przez _Red_
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, _Red_ napisał:

 

Chyba jednak wolę lizanie po cpach niż

  Pokaż ukrytą zawartość

wjazd Owena na sucho w hulka xD Czulem wręcz obrzydzenie jak był najazd na gołą klatę złożona wyłącznie z miesni.

 

Kurna przed chwilą tam dotarłem. Miałem taką mine 0_o

Na ten moment mam wyyebhane na losy wszystkich postaci. Gdyby nie fajny game play to bym ta grę (pipi)nal w kąt.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...