Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Moldar napisał:

 


Tylko w większości recenzji jest właśnie na odwrót, że ai i potyczki są znacznie lepsze niż poprzednio.

 

Nie rozumiesz ze dali się przekupić, tylko jeden skill up odmówił zielonych, a AI jest na poziomie jeszcze gorszym niż w jedynce? Ogólnie jeden wielki downgrade, a ziemia jest płaska. 

 

PS. No ale przynajmniej smiesznie jest. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja przeczytałem recenzje na polygamii i mój hype wzrósł. Jeszcze tydzień trzeba poczekać ale preorder dawno złożony. Czuję że to będzie wspaniałą przygoda. 

 

 

Poleci ktoś z was dobre streszczenie pierwszej części bo grałem w to na premierę na PS3 daaaawno temu. Nie mam ani chęci ani czasu aby ponownie przechodzić stare gry. Chcę sobie odświeżyć najważniejsze rzeczy z fabuły a wiem że tu bywają ludzie bardziej obeznani z YouTube niż ja. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, YETI napisał:

Mogłeś napisać, póki co, to chyba skill up jedynie dobrze zrecenzował grę, a cała reszta dała się przekupić. Nie to że byś sam grał ale

Recenzje, recenzjami, ale my wiemy swoje. 

Wyparcie over 9999 :yao:

od lat jestes osoba, ktora wokol kazdego exclusiva sony zachowuje sie jak ułom, ktory ze slina na pysku niezdrowo, wrecz psychotycznie jara sie tym, ze jak jedzie rower to mu sie kola kreca

 

 

wiec chyba nie musze sie wstydzic tego, ze wzialem krytyczna recenzje skill upa bardziej na powaznie, niz ty.

Edytowane przez Andżej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Recenzje przekupione XD

Na pewno wszscy się mylą. Co Wy ćpacie? 

Nikt nie każe kupowac. Dla mnie jedynka to jedna z lepszych gier. Nie ideał bo takich nie ma ale blisko. Więc 2 wleci jak złoto. 

Najbardziej rozbraja mnie stukejki co zawsze uzywka albo konsola w 2018 roku jak mendrek. Ale na forum wielki spec. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, blantman napisał:

Poleci ktoś z was dobre streszczenie pierwszej części bo grałem w to na premierę na PS3 daaaawno temu. Nie mam ani chęci ani czasu aby ponownie przechodzić stare gry. Chcę sobie odświeżyć najważniejsze rzeczy z fabuły a wiem że tu bywają ludzie bardziej obeznani z YouTube niż ja. 

Nie wiem, jakieś streszczenie na TLOU wiki? Przeczytanie pewnie zajmie Ci max 5 minut do porannej kawki. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pupcio napisał:

W tvgry też mówił że AI jest równie głupie co w jedynce ;) ale to chyba nikogo nie dziwi

Może zależy na jakim poziomie grał, bo dużo osób chwali AI. 

 

5 minut temu, Mejm napisał:

Ja tu widze pole do DLC z wyzszym poziomem trudnosci.

Ale po co dlc? 

 

Oprócz standardowych, ogólnych ustawień poziomu trudności, The Last of Us 2 oferuje szereg szczegółowych funkcji, które wpływają na wybrany aspekt rozgrywki - przykładowo przeciwników.

Jeśli chodzi o skradanie, gracz może wybrać, jak dobry jest wzrok, słuch i węch przeciwników. Zmiana tego parametru zdecyduje też o czasie, jaki mija od dostrzeżenia Ellie do wszczęcia alarmu.

Użytkownik wpływa też na obrażenia zadawane przez przeciwników, ich celność, agresywność, częstotliwość ataków dystansowych czy prędkość poruszania się niektórych oponentów.

 

Zmodyfikować można też zachowanie sojuszników, wybierając, jak są agresywni i jak często zabijają wrogów.

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-06-02-the-last-of-us-2-ma-nietypowe-ustawienia-poziomu-trudnosci-gracz-moze-wplywac-na-wzrok-wrogow

 

@Andżejnie ma i nie będzie gry, która wszystkim przypadnie do gustu jednakowo. Gra zbiera genialne oceny, jest jedną z wyżej ocenianych tytułów tej generacji, a że jest jakiś procent recenzentów, którzy twierdzą, że to tylko tytuł dobry, no i spoko. Różnica jest taka, że jest ich znikoma ilość, a ty za wszelką cenę, nie grając w grę, jesteś przekonany, że 1 na 10 ma rację, a reszta się myli i na pewno będziesz miał takie samo zdanie, jeżeli w ogóle zagrasz, w co wątpię.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie rozbrajają Ci, których boli to, że ktoś cieszy się, że gra, na którą czekał z wywieszonym jęzorem, spełniła jego oczekiwania. Wygląda na to, że gra jest równie dobra, co pierwsza część, jednym spodoba się bardziej, a dla drugich będzie troszkę gorsza. To, że kilka recenzji jest nieprzychylnych, no cóż, która gra ich nie ma?

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jakim napisał:

No, jeśli średnia wynosi 96 pkt to chyba jest się czym podniecać co nie?

 

ja pomimo 95% czy tam 96% aż tak się nie jaram, w sumie po tych spoilerach co wyciekły gierka mi kompletnie zobojętniała bo jak wyżej w jakiejś recenzji ktoś pisał, że wszystko może być lepsze od jedynki, grafa, mechanika gry, rozwiązania czy miejscówki itd ale najważniejsza część czyli to co zrobili z ellie i joel i jak ich potraktowali w dwójce kompletnie do mnie nie przemawia i wątpię czy jak zagram w fulla to moje zdanie się zmieni chyba że będzie jakiś doyebany plot twist który zmiecie mnie z powierzchni ziemi, a jak nie to cóż, w większość zachodni recenzenci to soyboyowe cucki którym z pewnością spodobało się to co dzieje się w part II więc te wszędobylskie 10/10 mnie nie dziwią i patrzę na nie z przymrużeniem oka,  bardziej bym patrzył na recenzje skill upa i np takiego ign japan

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Il Brutto napisał:

Przeciez caly ich sceptycyzm wynika tylko i wylacznie z politycznego biasu, z niczego innego. Jak kogos dupa piekla po tych wyciekach to juz do samego konca bedzie szukal recenzji z najnizsza ocena i przyjmowal ja za najbardziej obiektywna. No nie oszukujmy sie ze jest inaczej.

 

Ten jak wyjasnił teddyego

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Ja przeczytałem recenzje na polygamii i mój hype wzrósł. Jeszcze tydzień trzeba poczekać ale preorder dawno złożony. Czuję że to będzie wspaniałą przygoda. 

 

 

Poleci ktoś z was dobre streszczenie pierwszej części bo grałem w to na premierę na PS3 daaaawno temu. Nie mam ani chęci ani czasu aby ponownie przechodzić stare gry. Chcę sobie odświeżyć najważniejsze rzeczy z fabuły a wiem że tu bywają ludzie bardziej obeznani z YouTube niż ja. 

 

Filmik sprzed 30 minut, pozdrawiam.

 

4 godziny temu, Pupcio napisał:

4 minuta. Te same durne pały co 7 lat temu  ;)

Hmmm, no ok. Zwracam honor ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Przeciez caly ich sceptycyzm wynika tylko i wylacznie z politycznego biasu, z niczego innego. Jak kogos dupa piekla po tych wyciekach to juz do samego konca bedzie szukal recenzji z najnizsza ocena i przyjmowal ja za najbardziej obiektywna. No nie oszukujmy sie ze jest inaczej.

 

no jednak oszukam się, że sceptycyzm mógł się wziąć z trzeźwego spojrzenia pozbawionego biasu. przynajmniej taką mam nadzieję. nie po to omijam 90% tego pseudopolitycznego syfu, żeby czytać potem recenzje, które poświęcają temu więcej niż te kilka zdań. a że nie czytam recenzji gier na które czekam, zanim jej nie ukończę.....to kolejny dobry powód na olewanie tych głupot. mamy z the last of us dość intymną i osobistą relację i nie będziemy jej zakłócać jakąś kretyńską podnietą w internecie co nie

      

Odnośnik do komentarza

"My longest game session was twelve hours straight. I even dreamed of the game, woke up in the morning with the thought of wanting to plunge into this world again immediately. I was so captivated by The Last of Us Part 2. I have never experienced this in a video game in this intensity before."

 

znam to uczucie, zdarzało się mi nieraz, dokładnie przy każdym sztosie.

 

Przy okazji zdradzę tajemnicę, dlaczego tyle czasu zajmuje mi przechodzenie gier, bo jestem noobem i zawsze wybieram najtrudniejszy poziom. W TLOU2 na pierwsze przejście od razu wleci grounded ze wszystkimi suwakami u samej góry i wyłączonymi pomocami, aka tryb nasłuchiwania.

 

Tak że liczę na 70h dobrej zabawy xD.

Odnośnik do komentarza

Skoro zakończenie podzieli graczy to pewnie jest bardzo dobre. Mnie się wydaje, że niektórym gra się nie podoba, bo traktuje o nienawiści, a skoro jest o zemście to Ellie na bank odwaliła coś co się im nie spodobało. No ale takie życie. Już wiadomo, że gra jest pod każdym względem lepsza, a fabularnie? Będzie tematem to wielu dyskusji. Super.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, zdrowywariat napisał:

Skoro zakończenie podzieli graczy to pewnie jest bardzo dobre. Mnie się wydaje, że niektórym gra się nie podoba, bo traktuje o nienawiści, a skoro jest o zemście to Ellie na bank odwaliła coś co się im nie spodobało. No ale takie życie. Już wiadomo, że gra jest pod każdym względem lepsza, a fabularnie? Będzie tematem to wielu dyskusji. Super.

 

Mi się podoba taki zwrot akcji. Jak ju es ej ma bół doopska tak wielki, że aż roziemu sie udzieliło i biega z minusami po całym temacie to jestem spokojny o fabułke.

 

Coś jak MGS2 > MGS3, ale to tylko kumaci ludzie rozumieją.

Edytowane przez oFi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...