Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

The Last Of Us: Part II is not only the greatest masterpiece Naughty Dog has ever made but also the best story-driven video game of all time. 

 

NIE INACZEJ :banderas:

 

It seems like there has never been so much thought put into a videogame as in The Last of Us: Part 2. Not only how it should surpass its illustrious predecessor, but also how you can utilize the gameplay and story as effectively as possible, to draw the maximum of emotions from your players. This game takes interactive storytelling to a new level and is simply a milestone in video game history.

 

Trzeba wyprasować garnitury na 19.06.

The Last of Us - Part 2 is a poignant and devastating story about what remains of humanity. It is not just the best game of the year, but the most representative game of this generation.

 

The Last of Us Part 2 is not for everyone. It is a dark and riveting experiment. A symphony of madness, revenge, and brutality. It is the song of humanity’s greatest darkness, and an absolute delight to partake in. The fine folks at Naughty Dog have outdone themselves this time around. The clever blend of cinematics and gameplay all come together perfectly to create an unforgettable experience that rivals some of the greatest classics in American cinema. All that’s left to do now is see it for yourself.

 

The Last of Us Part II is an era-defining game

 

MOGĘ TAK DO WIECZORA :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

“Jedynka” napisała nowy standard w grach wideo i zawiesiła narracyjną poprzeczkę na poziomie dla wielu nieosiągalnym. Tak przynajmniej mogło się wydawać. “Dwójka” idzie o kilka kroków dalej, serwując nie tylko wciągającą historię, audiowizualną maestrię, ale też grę, w którą zwyczajnie dobrze się gra. Niepotrzebnych dłużyzn nie stwierdzono, ciągle czymś jesteśmy zaskakiwani, a 30 godzin “pęka” niepostrzeżenie.

 

Nie jesteście na tę grę gotowi. Ja nie byłem. Na jej odwagę, ambicję i emocjonalny rollercoaster. To bezapelacyjnie najdojrzalszy przedstawiciel gier wideo, ale jednocześnie skierowany do dojrzałego odbiorcy. I nie wyłącznie o PESEL się tutaj rozchodzi. Powtórzę to, co napisałem na początku. Panie i panowie, przed państwem: AR-CY-DZIE-ŁO."

 

polygamia :obama:

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Tez chciałem sobie obejrzeć jakąś recke. Ale ilekroć widzę gameplay: Ellie w opuszczonej miejscówce pośród bandziorów uświadamiam sobie, jak bardzo kocham tą postać. Jak bardzo jestem związany z Ellie. Te emocje ktore wciąż pamietam z pierwszej części sprawiają, ze pragnę tego świata, eksploracji, odkrywania wszystkiego tylko dla siebie. No po prostu nie będę patrzył jak ktoś gra w moja ulubiona gre, bo to rani. Został jeszcze tylko tydzień wiec wytrzymam. Jak narazie numerki mi wystarcza :hi:

Odnośnik do komentarza

Arcydzieło brutalności i okrutnej zemsty.

Te odgłosy wbijające się w tętnice , odgłosy konających ludzi...

Rzeczywiście tak ukazanej brutalności w grach jeszcze nigdy nie było a więc nadchodzi gra, na jaką nie jesteśmy gotowi...

 

P.S.

 

Jak dać ten temat do ignorowanych na tapatalk, bo ciągle mi wyskakują powiadomienia?

 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, zdrowywariat napisał:

“Jedynka” napisała nowy standard w grach wideo i zawiesiła narracyjną poprzeczkę na poziomie dla wielu nieosiągalnym. Tak przynajmniej mogło się wydawać. “Dwójka” idzie o kilka kroków dalej, serwując nie tylko wciągającą historię, audiowizualną maestrię, ale też grę, w którą zwyczajnie dobrze się gra. Niepotrzebnych dłużyzn nie stwierdzono, ciągle czymś jesteśmy zaskakiwani, a 30 godzin “pęka” niepostrzeżenie.

 

Nie jesteście na tę grę gotowi. Ja nie byłem. Na jej odwagę, ambicję i emocjonalny rollercoaster. To bezapelacyjnie najdojrzalszy przedstawiciel gier wideo, ale jednocześnie skierowany do dojrzałego odbiorcy. I nie wyłącznie o PESEL się tutaj rozchodzi. Powtórzę to, co napisałem na początku. Panie i panowie, przed państwem: AR-CY-DZIE-ŁO."

 

polygamia :obama:

 

https://www.spidersweb.pl/2020/06/the-last-of-us-part-ii-recenzja.html

 

Cytat

Dokonując możliwie obiektywnego pomiaru, rozkładając The Last of Us Part II na wymierne czynniki pierwsze, tak – mamy do czynienia z lepszą grą. Z kolei subiektywnie historia Joela i Ellie jest jedyna w swoim rodzaju, a żadne kolejne perypetie tych bohaterów nie łapią mnie już tak mocno za serce. Dlatego mogę pokusić się o tezę, że drugie TLOU wygrywa na praktycznie każdej płaszczyźnie, poza jedną, ale niezwykle ważną: chodzi o sympatię i przywiązanie do bohaterów.
 

 

 

W tekście jest więcej sensownie brzmiących, krytycznych uwag. 

Jak mówiłem, jestem ciekaw opinie zwykłych użytkowników i Youtuberów, którzy nie dostali kopii od Sony, więc nic ich nie powstrzymuje od ewentualnej krytyki.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

To wyparcie, jakże przezabawne. Recenzencji przekupieni, szukanie tylko jednego zdania, że super, ale jednak jedynka miała jeden element lepszy, a tak w ogóle to czekam na opinie Mariana, który przed premierą skreślił grę, tak samo jak ja. Proszę, nie przestawajcie, jest cudownie :fsg:

 

 

57 minut temu, Kolos28 napisał:

Arcydzieło brutalności i okrutnej zemsty.

Te odgłosy wbijające się w tętnice , odgłosy konających ludzi...

Rzeczywiście tak ukazanej brutalności w grach jeszcze nigdy nie było a więc nadchodzi gra, na jaką nie jesteśmy gotowi... emoji23.png

 

 

Źle zinterpretowałeś recenzje. 

 

"To bezapelacyjnie najdojrzalszy przedstawiciel gier wideo, ale jednocześnie skierowany do dojrzałego odbiorcy. I nie wyłącznie o PESEL się tutaj rozchodzi."  

 

Nie, tu nie chodzi o brutalność.

 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Jakim napisał:

No, jeśli średnia wynosi 96 pkt to chyba jest się czym podniecać co nie?

 

Całkowicie nie wiesz o co się tu rozbija. Zwykła chłodna kalkulacja co trzeba wstawić i kiedy, a potem gość nawet nie gra w te gry. Czy można mu tego zabronić? Nie. Czy jest to w(pipi)iające? Jak komar w nocy, gdy leżysz w łóżku.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  Całkowicie nie wiesz o co się tu rozbija. Zwykła chłodna kalkulacja co trzeba wstawić i kiedy, a potem gość nawet nie gra w te gry. Czy można mu tego zabronić? Nie. Czy jest to w(pipi)iające? Jak komar w nocy, gdy leżysz w łóżku.

 

. 3fba4cd9136c64766ab25801ddba0e21.jpg 

Co tu się odpierdala xD

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Poki co, to chyba skill up jest jedynym, albo jednym z niewielu, ktorzy spojrzeli na te gre jakims chlodniejszym okiem. ogromna wiekszosc to tak zwane yeti reviews

 

a tym czasem pewnie dostaniemy past genowy gameplay, AI na poziomie przechodniow i niesympatyczna historie i postacie.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...