Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, qraq_pk napisał:

Mendrek

Jaki miły koło. Chce żebyś nie miał popsutej gry fałszywym spoilerem

 

 

 

No chyba lepiej pozytywnie się zawieść, że to był fake, niż teraz zawieść się na 100 procent.

Wzorem Kyo nie skasuję konta. Liczę, że poleci ten co mi popsuł zabawę.

 

Ps. I tak grę kupię, choćby by docenić twórców...

Odnośnik do komentarza

Gdzie są Ci co krzyczeli, że hur dur SJW chrzanic tą gierkę dla dzieci? 

ODWOŁUJE PREORDER, DICKMAN NIE DOSTANIE MOICH PININDZY, a teraz grzecznie szczekają, że oto jest mesjasz XD

 

Gorzej jak w chlewie.

Swoją drogą podejrzewam, że CP2077 nie dowiezie hajpu i już teraz poznaliśmy najlepszą grę roku ;) 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Bielik napisał:

Gdzie są Ci co krzyczeli, że hur dur SJW chrzanic tą gierkę dla dzieci? 

ODWOŁUJE PREORDER, DICKMAN NIE DOSTANIE MOICH PININDZY, a teraz grzecznie szczekają, że oto jest mesjasz XD

 

Gorzej jak w chlewie.

Swoją drogą podejrzewam, że CP2077 nie dowiezie hajpu i już teraz poznaliśmy najlepszą grę roku ;) 

Tak, na tą i inne gry narzekałem, ale nie z powodu fabuły, która wyciekła :P

Mi tam gameplay po prostu nie zaimponował, co nie znaczy, że pewnie dla mnie też to będzie kandydat do GOTY bo nic ciekawego w sumie nie ma na horyzoncie, cuszima miała jeszcze gorszy pokaz, a bardzo na nią liczyłem xd 

Nigdy za to nie pisałem, że z powodu SJW gry nie kupię i strong female character gry nie kupią i w ogóle pisaki do budy.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rozi napisał:

 

SkillUp jeden z najlepszych, ale obejrzę po ograniu. Nie chcę sobie zepsuć gry już nawet najmniejszym spoilerem i w stosunku do tej gry mam wrażliwość na nie już pod sufit.

 

The KING is not back. He was never gone.

 

https://www.playstationtrophies.org/game/the-last-of-us-part-2/review/

 

W recenzji na dole twierdzą, że zestaw trofeów jest bezproblemowy z pucharkami za NG+. Podejrzewam, że będzie bardzo podobny do tego z jedynki.:fsg:

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Rozi napisał:

 

Obejrzałem. I potwierdziłem swoje obawy, że to gra nie dla mnie. Co prawda ja gameplay w miare lubie z 1ki. Ale historia i postacie to to co mnie sprzedało. A tu wygląda na to ze potwierdziło się najgorsze.

 

Ale z ciekawością przeczytam jakie będą opinie na forumku po ograniu. Zwlaszcza co do historii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...