Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Idealna opcja (moim zdaniem) dla czterech graczy to byłby niebieski, czerwony, żółty i zielony joy-con, mam nadzieję, że do premiery MK8 będą jeszcze inne kolory.

Jeżeli będzie odpowiednio duże zainteresowanie Neonowym wydaniem to może Nintendo rzeczywiście wypuści nowe zestawy kolorystyczne (np. Zielony + Żółty).

Byłeś szybszy :).

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam bym brał również neon'a, ale że nie kupuję sprzętu na premierę, to może do tego czasu Nintendo pokusi się o jakąś limitowaną edycję...

 

Polę do popisu w kwestiach kolorystycznych to oni mają, jednak bardziej jestem pewny, że za jakiś czas zniknie Neon i zostanie tylko Gray. 

 

Jak zabraknie "neonowych" wersji konsol, to najwyżej pokuszę się o inne kolorki, jak już wyjdą. Do grudnia Nintendo ma spore pole do popisu...

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem i zaczynam rozkminiać czy dobrze zrobiłem, bo nędza z grami do końca roku. Wiiu posiadam.... 

 

Ale dayone, unboxing :banderas:

 

No tak bo przecież przed premierą PS4 i XO Sony i MS walnęły bogaty line-up na cały rok jeszcze zanim było E3 i wyszła konsola  :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No takie PS4 czekało do BB... Ale były multiplatformy, był COD i inne szajsy. Tutaj tego nie będzie. Za cenę Switcha mam Ps4 i Nioha :) Tak na szybko. 

 

Dobra, mniejsza oto. 3 Neon wpada. 

 

BTW Wszędzie napisane, że 2 wysyłka. 

Może komputronik mnie zaprosi po odbiór 2 :D

Niestety nie, bo będą mieli  czwartego najprawdopodobniej - 3 przychodzi dopiero do magazynu głównego. Takie mają podejście do premier.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

No takie PS4 czekało do BB... Ale były multiplatformy, był COD i inne szajsy. Tutaj tego nie będzie. Za cenę Switcha mam Ps4 i Nioha :) Tak na szybko. 

 

Dobra, mniejsza oto. 3 Neon wpada. 

 

BTW Wszędzie napisane, że 2 wysyłka. 

Może komputronik mnie zaprosi po odbiór 2 :D

 

 

Patrząc po obecnej popularności i tego jak nawet filie we Francji czy Niemiec są pewnego dobrej sprzedaży Switcha to jestem bardziej niż pewien, że obok Fify na Frostbite zobaczymy CoDy i inne produkcje od Acti bo są jednymi z nielicznych, którzy dobrze od lat wspierają Nintendo (ba CoDy miałeś swego czasu nawet na DSie, więc moc nie ma nic do rzeczy - jak ktoś chce to zrobi dobrą grę nawet na Nokii N-Gage). Tylko no właśnie powtórzę to ponownie, zapowiedź CoDów i całej reszty dla PS4 i XO dostaliśmy dopiero na targach E3 a nie podczas prezentacji nowej generacji kilka miesięcy wstecz. Więc nie myl faktów kolego.

 

No i co ma cena do gadania? Za cenę Switcha to ja mam PS3, X360 i Wii i jeszcze zostanie mi na hałdę gier. To oczywiste, że nowa platforma zawsze będzie droższa od tych co wyszły kilka lat wcześniej, nie mówiąc już o bibliotece wydanych tytułów i cenie używanych gier średnio po 20zł od sztuki. 

 

Po prostu zanim zaczniesz z góry twierdzić co będzie a co nie będzie na tej platformie to polecam poczekać na kolejne Directy i targi E3, które robią większą reklamę niż zapowiedź wszystkiego rzucając tylko ogólnikowo datą 2017/2018 (w czym ostatnio Sony jest mistrzem). 

 

 

Swoją drogą Ultima potwierdziła, że konsole dotrą do nich w poniedziałek i będą wysyłać paczki 2 marca. 

Odnośnik do komentarza

Moze na gwiazdke sobie sprawie. Mam zaplanowane gigantyczne wydatki na nastepne 12 miesiecy i nie bardzo wiem jak/kiedy bede mogl wcisnac Switcha.

Mario Kart, Pokemon Stars, Super Smash Bros, nowy Marian oraz pare gier z Virtual Console na GCN (Wave Race, 1080) i w sumie rewelka.
Ogolnie typ hybrydy odpowiada mi najbardziej jesli chodzi o granie.
Prawdopodobnie sciagne ze stanow sobie - bedzie pewnie taniej.

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą Ultima potwierdziła, że konsole dotrą do nich w poniedziałek i będą wysyłać paczki 2 marca. 

 

W poniedziałek konsolę są do nich wysyłane. Tak jest zapisane w ich notce, którą sami opublikowali. Prawdopodobnie konsole dojdą im na środę.

 

 

Mój błąd, masz rację zacny Panie  :sir:

Odnośnik do komentarza

 

Widzę, że coraz więcej chętnych, dzięki jednej grze, zresztą u mnie w większości przypadków jedna gra powodowała zakup danej konsoli :).

U mnie spokojnie wystarczy jedna gra by kupić konsolę, ale to musi być gra a nie jakieś szajsy...

Zatem masz Zeldę, no chyba, że posiadasz WiiU i nie masz zamiaru odsprzedawać to na twoim miejscu bym się wstrzymał. Ja tylko dwie konsole kupiłem na premierę, które nie miały gier i to był błąd, no i nie posiadam WiiU, a do zakupu Wii nakłoniło mnie dopiero SMG, więc biorę Switcha. Poza tym przechodzę kryzys gracza, jestem wqu na pół generacje, PS4 kupiłem dla U4 i się zawiodłem, bo nie tego się spodziewałem po TLOU, więc Switch z Zeldą jest dla mnie poniekąd zbawieniem, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...