Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze odbije sie od tej gry tak jak od xeno na wii u, jednak ta gra ma inny feeling. 

Od pierwszych minut towarzyszy to uczucie, ktore mialem grajac w suikodena 2, ff7 czy persone 4.

System walki jest swietny, ost piekny, postacie ciekawe, a cyce wielkie.

Jak teraz isc do pracy :whyyy:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dave Czezky napisał:

Myslalem, ze odbije sie od tej gry tak jak od xeno na wii u, jednak ta gra ma inny feeling. 

Od pierwszych minut towarzyszy to uczucie, ktore mialem grajac w suikodena 2, ff7 czy persone 4.

System walki jest swietny, ost piekny, postacie ciekawe, a cyce wielkie.

Jak teraz isc do pracy :whyyy:

Bierzesz konsolę w torbę i idziesz :lapka:

:D

Odnośnik do komentarza

Ej w personie byl spoko. Jakos chyba juz sie przyzwyczailem do tych nastoletnich, amerykanskich glosow. Tutaj jest po prostu zle, nie dosc ze glosy po prostu nie pasuja do postaci to jeszcze to wszystko jest jakies takie rozsynchronizowane, jakies dziwne przerwy miedzy kolejnymi postaciami itp. Moze w oryginale tez tak bedzie, oby nie

Odnośnik do komentarza

Tez przez pierwsze 5 minut mnie denerwowal, ale teraz nie wyobrazam sobie innego i na pewno nie bede zmienial na JAP.

Sytuacja niewyobrazalna jeszcze rok temu, ale od niera i persony ladnie te dubbingi wychodza w japonskich sztosach :banderas:

I to nie jest taki typowy, mocny angielski akcent.

Odnośnik do komentarza

ja wolę angielski dubbing z lenistwa. Po co czytać napisy jak można się obrazem cieszyć słuchając dialogów. W personie 5 też szybko z jap na ang zmieniłem. Szczególnie jak dialogi są w trakcie eksploracji czy walki. Nosz kurde nie potrafię jednocześnie czytać i walczyć. Mam wrażenie wtedy że coś mnie omija.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi Dave, jak jest dobrze zrobiony, to jest ok. Sa poprostu gry gdzie jap > ang i na odwrót, gdzie dla nas wydaje sie ze ang jest ok i tez tak jak mówi blantman, mozna sie skupic na akcji a nie napisach.

 

Ja sam ocenie sobie jak grac w Xeno2 ale pamietam ze Shulk w XC byl dla mnie nie do wytrzymania i przerzucilem sie na japonca.

 

p.s. Zamówienie jest kompletowane :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...