Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Xenoblade Chronicles 2 isn’t a bad game by any means, but it’s one that only die-hard JRPG fans will love.

 

Cytat

It will be a tough pill to swallow for people who aren't accustomed to the typical cliches found in many Japanese RPGs, and its often clumsy nature keeps it from being the next groundbreaking Switch game. But Xenoblade 2 is worth pursuing if you've got enough patience to let it blossom.

 

Cytat

Despite its many issues, Xenoblade Chronicles 2 stands out with a deep combat system, compelling storyline, and an endearing cast of characters. Just try not to get overwhelmed and give up in those first hours.

 

duże, jest jRPGiem, 7/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ficuś napisał:

caly swiat pisze ze sredniak, a rayos jak zwykle fanboy nintendo daje prawie maxa i uznaje za mesjasza wiekszego od zeldy, oczywiscie kontrowersyjne recenzje jak np mario tylko na forum, a juz na ppe bezpieczne piesni pochwalne dla nintendo

84 to średniak? Człowieku ty graleś w jakieś guwna na vicie na 70% i wmawiałeś, że to kawior także troche pokory. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ficuś napisał:

caly swiat pisze ze sredniak, a rayos jak zwykle fanboy nintendo daje prawie maxa i uznaje za mesjasza wiekszego od zeldy, oczywiscie 

A od kiedy to oceny rzędu 8/10 oznaczają średnią grę? Proszę Was, wierzycie w obiektywizm zachodnich recenzentów dotyczący gier jRPG? Ja już dawno (m.in. po ocenach Tears to Tiara II czy choćby stareńkich gier na PS2 w rodzaju Eternal Poison) przestałem patrzeć na noty, wolę sam ocenić dany tytuł i niejednokrotnie się przekonałem, że noty takiego Gamespota można o kant tyłka rozbić. Idę o zakład że fachowe serwisy o grach jRPG jak RPGamer.com czy RPGSite.net ocenią tą grę wysoko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

manifesto wystarczy przeczytac te recki ktore juz sa by krecic beke bo portale obeznane w temacie chwala gierke totalnie, a popoluarne casualowe czepiaja sie rzeczy jakie mnie osobiscie jaraja czekac na xeno, odwrotna sytuacja z ff15, gdzie ci co zjadli zeby na jrpg hejtowali, a popularne serwisy byly zadowolone z tej ograniczonej i uproszczonej finalnej przygody bo to fajnal naszych czasow

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

manifesto wystarczy przeczytac te recki ktore juz sa by krecic beke bo portale obeznane w temacie chwala gierke totalnie, a popoluarne casualowe czepiaja sie rzeczy jakie mnie osobiscie jaraja czekac na xeno, odwrotna sytuacja z ff15, gdzie ci co zjadli zeby na jrpg hejtowali, a popularne serwisy byly zadowolone z tej ograniczonej i uproszczonej finalnej przygody bo to fajnal naszych czasow

 

to w końcu beka z tego 9.5 czy nie? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem powyżej, RPGamer - 10/10, RPGSIte - 9/10, ktoś jeszcze wierzy Gamespotowi? Ja kibicowałem tej grze, im więcej świetnych jRPG tym lepiej, a Switcha kiedyś i tak zakupię, czekam tylko na pojawienie się kolejnej (mam nadzieję że mniej awaryjnej) wersji sprzętu i przynajmniej 5 exów, które mnie interesują (póki co tylko 2), kolejne "prawdziwe" Fire Emblem i SMT V będą już dla mnie olbrzymią zachętą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...