Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

VeSDD: no ja też może pękne, bo problemem D2 jest to, że nie ma co robić (poza Multi). Wbiłem na 287 przed dzisiejszym resetem, i tak o 1.00 w nocy wczoraj się kapnąłem, że właściwie wszystko zrobiłem i absolutnie nie ma co dalej (poza oczywiście Cruciblem). Wszystkie adventures, wszystkie regionalne skrzynki, itp. itd. A nie widzę sensu farmienia Public Events itd., bo Exotic raz na sześć godzin z eventu albo rankupa to jednak trochę WTF.

Odnośnik do komentarza

tak sobie myślę nad tym co Dybbuk napisał i strzelam, że dodatkowy endgame to będzie dopiero w grudniu w DLC a do tego czasu będą jechać na eventach

 

>raid

>trialsy

>prestiżowe NF (osiągalne przez więcej niż 3 graczy na krzyż)

>factions (?) - ciekawe co to będzie, obstawiam, że podobnie jak w jedynce

>Iron Banner

>heroiczny raid

 

Potem pod koniec października jest premiera PC więc obstawiam, że będą mocno na tym skupieni i na konsole nic szczególnego się wtedy nie będzie działo. Pewnie dopiero w połowie/pod koniec listopada zrównają eventy (wspólny IB dla konsol i PC?) a w grudniu już DLC.

 

Najbardziej mi przeszkadza, że nawet tych eventów co są nie ma po co robić. Absurdalne ciśnięcie lighta mam w du.pie (i tak za tydzień wszyscy będą mieli 300+), a poza tym nie ma za bardzo incentywu - strajki nie dają nic ciekawego, nightfall podobnie, generalnie wszystko dropi wszędzie (i jest na fix rollu). Najbardziej opłaca się robić public eventy (egzotyki), ale znowu - za tydzień-dwa wszyscy będą nimi rzygać

 

No ale -  jutro raid. Prawdziwi baroni Destiny rozpalają już w kominkach, wyciągają pudełka z cygarami i nalewają koniak do karafki. 

Odnośnik do komentarza

tak sobie myślę nad tym co Dybbuk napisał i strzelam, że dodatkowy endgame to będzie dopiero w grudniu w DLC a do tego czasu będą jechać na eventach

 

>raid

>trialsy

>prestiżowe NF (osiągalne przez więcej niż 3 graczy na krzyż)

>factions (?) - ciekawe co to będzie, obstawiam, że podobnie jak w jedynce

>Iron Banner

>heroiczny raid

 

Potem pod koniec października jest premiera PC więc obstawiam, że będą mocno na tym skupieni i na konsole nic szczególnego się wtedy nie będzie działo. Pewnie dopiero w połowie/pod koniec listopada zrównają eventy (wspólny IB dla konsol i PC?) a w grudniu już DLC.

 

Najbardziej mi przeszkadza, że nawet tych eventów co są nie ma po co robić. Absurdalne ciśnięcie lighta mam w du.pie (i tak za tydzień wszyscy będą mieli 300+), a poza tym nie ma za bardzo incentywu - strajki nie dają nic ciekawego, nightfall podobnie, generalnie wszystko dropi wszędzie (i jest na fix rollu). Najbardziej opłaca się robić public eventy (egzotyki), ale znowu - za tydzień-dwa wszyscy będą nimi rzygać

 

No ale -  jutro raid. Prawdziwi baroni Destiny rozpalają już w kominkach, wyciągają pudełka z cygarami i nalewają koniak do karafki. 

 

Dla normalnych graczy contentu jest wystarczająco, mało jest dla świrów którzy mają nabite 70h w ciągu pierwszego tygodnia (pozdro wrog i zeratul xD)

 

ja mam zamiar do wyjścia DLC zrobić wszystkie 3 postacie, myślę że zdążę.

Odnośnik do komentarza

Co myślicie o obecnym stanie multi w tej grze ? Przecież to robi się żenujące..50% meczy które rozegrałem to albo wywaliło i rozsadziło nasz fireteam, albo czeka się na orbicie po 5 minut aż znajdzie łaskawie 4 graczy. Nie mówiąc o absurdalnej ilości lagujących graczy, jeszcze inne typy wychodzą z meczu i zostaje dwóch lub trzech graczy a potem dołącza cie do takiego meczu w trakcie wyniku 40 -10 w dupe. Może by tak jakiś system kar dla tych co wychodzą ogarnąć..Obawiam się że trialsy będą kulminacją tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza

> Dla normalnych graczy contentu jest wystarczająco, mało jest dla świrów którzy mają nabite 70h w ciągu pierwszego tygodnia (pozdro wrog i zeratul xD)

 

Zgadza się, ale D1 jednak obsługiwało i jednych i drugich. D2 obsługuje głównie tych pierwszych. Spoko, nie boli aż tak, ale tak wspomniam dla porządku. Może to i lepiej, będzie trochę więcej czasu na inne rzeczy.

 

Poza tym pewnie jestem nie do końca sprawiedliwy, bo jednak ja do D1 dołączyłem po Taken Kingu. Z tego, co słyszałem, to jednak na releasie aż tak bardzo co robić nie było ;P

 

> Co myślicie o obecnym stanie multi w tej grze ?

 

Xbox One here, zero problemów, w miarę szybko znajduje ludzi, prawie zero problemów z lagiem. Natomiast yeah, grałem sobie z trzema randomami przeciwko fireteamowi czterech morderców i nie było to najprzyjmniejsze uczucie. A jeszcze na dodatek przy obecnej teamshot meta kolesie nawet nie flankowali, po prostu chodzili zgranym teamem jak czołg z czteremi wieżyczkami. Mercy, oczywiście. Przydałaby się tedy lista Solo Play, bo choćbyś był Wish You Luckiem, to czterem mocno ogarniętym kolesiom z komunikacją teamową to możesz jedynie naskoczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rachu-ciachu z serwerami przedłużone o godzinę więc wszystko po staremu Panowie ;)

Nie strasz, już się bałem że znowu przedłużyli. O 21 serwery wstają, jak ktoś ma ochotę na Nightfalla po starcie to walcie, podobno jest łatwy bo można dużo przeskipować.

 

Czezare, bez serwerów się nie zalogujesz na swoją postać.

 

 

EDIT: AHAHA przedłużyli o kolejne 2h xDDDDDDDDDDD

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...