Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

> Dla normalnych graczy contentu jest wystarczająco, mało jest dla świrów którzy mają nabite 70h w ciągu pierwszego tygodnia (pozdro wrog i zeratul xD)

 

Zgadza się, ale D1 jednak obsługiwało i jednych i drugich. D2 obsługuje głównie tych pierwszych. Spoko, nie boli aż tak, ale tak wspomniam dla porządku. Może to i lepiej, będzie trochę więcej czasu na inne rzeczy.

 

Poza tym pewnie jestem nie do końca sprawiedliwy, bo jednak ja do D1 dołączyłem po Taken Kingu. Z tego, co słyszałem, to jednak na releasie aż tak bardzo co robić nie było ;P

W D1 na początku nie było contentu tylko jeden wielki grind. Grinduj żeby cokolwiek dostać, grinduj żeby odblokować perki, grinduj żeby je wykupić itd. Stare dobre czasy :D

Odnośnik do komentarza

Teraz to c im w D... Jutro praca, czas się normalnie wyspać.

Europe nieźle olali w dniu dzisiejszym jeśli chodzi o konserwacje serwerów. Niech się uczą od Blizzarda jak to się powinno poprawnie robić.

wut przecież wydawcą Destiny 2 jest Activision Blizzard a gra na pc będzie dostępna tylko na battle.net Nie wiem kto odpowiada za serwery d2 nie specjalnie się znam na tych kwestiach ale wydaję mi się że jest to właśnie acti z blizzem.

Odnośnik do komentarza

Nightfall, bieganie z buffem po eventach, albo 2 postać i czekanie do resetu Milestonow.

Tak samo robiliśmy, 2 osoby ciągle na platformach i 1 osoba do zmiany po każdej stronie.

 

Aktualne taktyki tutaj, ciągle aktualizowane: https://www.reddit.com/r/destiny2/comments/6zx69u/destiny_2_leviathan_raid_guide_so_far/

To chyba wpadłem na lepszą. 2 osób z lewej wyskakują na platformy, 10-15 sec.pozniej 2 z prawej, jak rusza zabawa środek (też 2) od razu bierze kulki i wybiega na lewo pomoc dobić grubasow i zmienia zawodników. 2 z lewej biegną na 2 stronę (po drodze oczywiście biorąc kulkę) i zmieniają 2 z lewej. I tak na zmianę te 3 razy. Nie ma chaosu, a nawet jak ktoś zginie to przy takiej sztafecie inny gracz zawsze podniesie po drodze.

 

Na środku gdy jest zamieszanie hunter rzuca swojego chaina, 2 z najwyższym lightem zajmuje się mobkami, reszta stoi i strzela na środku do łańcuchów. Na spokojnie można rozwalić 2, tak by na koniec został 1. Jak jest 2 warlockow 1 rzuca na środku odnawianie życia, 2 zwiększony dmg.

 

Doszliśmy do 3 próby, gdzie zaczyna się skradanka, mam nadzieję że dzisiaj się uda skończyć. Zakładajcie Buffa - 2 w druzynie się stackuja. Wczoraj z 6 engramow poleciało robiąc tylko Raid.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...