Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj dałem 109zł za ten jebany 30th anniversary bo chcieliśmy wieczorem zrobić nowy dungeon.

 

I się nie zawiodłem - taki pierwszy run w ciemno beż zadnych proadników, coś wspaniałego. Skończyliśmy na bossie ale może dziś go jebniemy. Ale w to się dobrze gra z ekipą. 

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, WisnieR said:

A ja wczoraj dałem 109zł za ten jebany 30th anniversary bo chcieliśmy wieczorem zrobić nowy dungeon.

 

I się nie zawiodłem - taki pierwszy run w ciemno beż zadnych proadników, coś wspaniałego. Skończyliśmy na bossie ale może dziś go jebniemy. Ale w to się dobrze gra z ekipą. 

Robcie to na Master. Elementy zbroi maja dodatkowy slot na perki. Mozna w nie wlozyc tylko perki z artefaktu, ale pozwala na szersze kombinacje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 hour ago, WisnieR said:

O ile Beyond Light ma fajny setting story i questy tak Shadow Keep to takie mocne meh....

 

Ale będzie grane od wtorku.

 

image.thumb.png.2dd76ef655b1c7eb09cee554da95c886.png

Raczej od czwartku, ale zycze Ci, zebys sie przebil. 
 

3 minutes ago, Square said:

A nie ma ryzyka, ze znowu wywalą zawartość za którą zapłaciłeś?

Niestety jest. Juz zapowiedzieli wywalenie Presage, Harbringer i kilku innych rlementow zawartosci. Xur ma sprzedwac egzotyki, zawarte w tych misjach, za spora walute. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Yap napisał:

Raczej od czwartku, ale zycze Ci, zebys sie przebil. 
 

Niestety jest. Juz zapowiedzieli wywalenie Presage, Harbringer i kilku innych rlementow zawartosci. Xur ma sprzedwac egzotyki, zawarte w tych misjach, za spora walute. 

Do tej pory udało mi się grać na start każdego rozszerzenia i mam nadzieję, że teraz też się uda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@PanKamil

Moc w trybie PvP brana jest pod uwagę tylko w Żelaznej Chorągwi (specjalny tryb PvP pojawiający się raz na kilka tygodni z dedykowanymi nagrodami) natomiast w reszcie trybów (z wyjątkiem Gambitu ale to inna para kaloszy) moc nie ma znaczenia. Teoretycznie każdy jest równy. Liczy się tylko dobrze skrojony build i oczywiście współpraca z teamem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale się cieszę że się z tego gówna wyleczyłem (tzn jestem w trakcie). WQ to pierwsze rozszerzenie którego nie kupiłem i chyba dobrze mi z tym choć myślę że gdyby nie polskie zombiaki 2, ruda dziewoja 2 i elden ring, to bym pękł i od wczoraj znów nabijał lighta jak poebany. Zobaczymy, walka z samym sobą trwa, po takim czasie nie jest łatwo odstawić używkę

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ale się cieszę że się z tego gówna wyleczyłem (tzn jestem w trakcie). WQ to pierwsze rozszerzenie którego nie kupiłem i chyba dobrze mi z tym emoji16.png choć myślę że gdyby nie polskie zombiaki 2, ruda dziewoja 2 i elden ring, to bym pękł i od wczoraj znów nabijał lighta jak poebany. Zobaczymy, walka z samym sobą trwa, po takim czasie nie jest łatwo odstawić używkę emoji16.png

Brawo Ty byku

Powiem Ci ze uwolnienie się od Destiny to taka sama ulga i duma z samego siebie jak rzucenie fajek, piwa czy innych używek :)

Spoiler

I tak po ER kupisz i będziesz wbijał lajta xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...