Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Banan91PL said:

Banan91PL zapraszam na Xboxie, jakiś tam klan mamy ludzie grają , discorda. W jeden dzień 1200 lighta wbiłem , na wypłatę kupuje xsx bo wchodzi patch a grać w 39 fps w pvp to padaczka w pve tez tym bardziej ze to fps

Dzięki. Ja z chęcią skorzystam. Gram raczej mało (gierki singlowe z GP nie dają mi żyć), ale w wolnych chwilam z chęcią dołączę.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, robię sobie zadanie z Forsaken, jestem już po zabiciu Sova, mam też kolejne zadanie do wejścia miasta (jest to chain quest, składający się z 8 kroków) - jestem na tym etapie, że mam zaabsorbować ciemność ze skażonego eteru i potężnych wzgardzonych? Jak to zrobić, kurła, męczę się z tym, rozwalając ciągle tych pochwyconych i nic.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Faka said:

Poziom wbitego season pass. Odhaczaj te kroki milowe, rób najpierw fabularne zadania - podstawka -> porzuceni -> twierdza cieni -> poza światłem. Powinieneś już mniej więcej wiedzieć o co chodzi w tej grze, robiąc sobie fabułę. 

Sciagnalem podstawke a ekran startowy wyswietla mi poza swiatlem cos tu nie rozumiem. No I hub jakis taki malo user friendly.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hanza71 napisał:

Sciagnalem podstawke a ekran startowy wyswietla mi poza swiatlem cos tu nie rozumiem. No I hub jakis taki malo user friendly.

 

 

Bo ekran startowy czy ikonka w dasbordzie zawsze Ci będzie wyświetlała najnowszy DLC. Bez znaczenia jakie i czy w ogóle masz jakieś dodatki. Tak jest praktycznie w każdej grze MMO. A w sama podstawkę to nie ma najmniejszego sensu grać. Tam f2p wykastrowali do granic możliwości. To nawet demem nazwac nie można.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ryo-San napisał:

No Destiny niestety nie jest przyjazne dla nowych graczy bo gra wrzuca od razu na głęboką wodę i nowy gracz może się pogubić w tych wszystkich ikonach. Na początek to oczywiście polecam skończyć linie fabularną Forskan'a, Shadowkeep'a i BL. 

 

Ostatnio czytam na internetach, że Destiny z tym dodatkiem Poza Światłem jest bardziej przystępna dla nowych graczy, że to lepszy dla nich czas do ogrywania, tak samo jak 3 lata temu podstawka dla nowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...